Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK NOVI ZAGREB
  Klub: OK NOVI ZAGREB
Dvorane: OŠ Borovje, Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Davorko Jarović
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lorena Rađenović
Viktorija Piškor
Martina Josić
Nives Antolović
Vedrana Burić
Marija Glavović
Martina Pilaš
Anamarija Zebić
Lorena Džido
Petra Trček
Ana Bilić
Ema Prenc
Ana Tolić
Dora Milec
Vasja Mijatović
Mariana Soledad Ortega Bernal
Maja Skorin
Andrea Josić
Nina Perić
Lorena Bosnar
Dora Mišić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 1:3 (25:23,14:25,18:25,21:25)
1. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević        
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:11)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
15. HOK GORICA - OK NOVI ZAGREB 2:3 (25:16,18:25,25:22,23:25,12:15)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Visković                
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
22. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:21,23:25,25:11)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ivana Pjevač                
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
28. OK DINAMO II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (14:25,25:19,23:25,14:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Anja Toplek     1. granični sudac: Paula Krmpotić     2. granični sudac: Alka Bešker
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
33. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO četvrtak, 21. studenog 2019. u 20,30
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Krunomil Vedriš
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
41. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB nedjelja, 24. studenog 2019. u 18,00
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Martina Katalenić     delegat: Boris Vurušić
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
44. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
54. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
66. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
12. kolo (22. siječnja 2020.)
68. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
81. OK NOVI ZAGREB - HOK GORICA termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
88. HAOK MLADOST III - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
94. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO II termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
99. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
107. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
110. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
120. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
121. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
132. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. studenog 2019., 15,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem