Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK NOVI ZAGREB
  Klub: OK NOVI ZAGREB
Dvorane: OŠ Borovje, Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Davorko Jarović
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lorena Rađenović
Viktorija Piškor
Martina Josić
Nives Antolović
Vedrana Burić
Marija Glavović
Martina Pilaš
Anamarija Zebić
Lorena Džido
Petra Trček
Ana Bilić
Ema Prenc
Ana Tolić
Dora Milec
Vasja Mijatović
Mariana Soledad Ortega Bernal
Maja Skorin
Andrea Josić
Nina Perić
Lorena Bosnar
Dora Mišić
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - SJEVER
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:17,23:25,25:5,25:16)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
10. OK VELIKA GORICA - OK NOVI ZAGREB 0:3 (10:25,22:25,4:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK NOVI ZAGREB - ŽOK KAŠTEL 0:3 (20:25,22:25,17:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
23. OK KITRO VARAŽDIN - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:13,25:12,21:25,25:23)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Josip Klein
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
26. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,11:25,15:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
36. OK KARLOVAC - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:19,15:25,25:19,25:18)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zlatko Mrkša
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:14,25:15,25:12)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
48. OK NOVI ZAGREB - OK DON BOSCO 0:3 (bez borbe)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
50. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB 0:3 (17:25,24:26,20:25)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Rifet Sedić
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
59. OK NOVI ZAGREB - OK NEBO 2:3 (25:27,25:20,23:25,25:23,10:15)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
63. ŽOK VRBOVEC - OK NOVI ZAGREB 0:3 (19:25,26:28,13:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Jelena Bjelanović     delegat: Predrag Dilberović
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
70. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 1:3 (21:25,25:18,13:25,11:25)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
76. OK NOVI ZAGREB - OK VELIKA GORICA 3:0 (25:17,25:20,25:16)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Luka Humski     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Antica Nižić
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
81. ŽOK KAŠTEL - OK NOVI ZAGREB 0:3 (21:25,17:25,25:27)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
89. OK NOVI ZAGREB - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:22,25:14)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Predrag Dilberović
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
92. HAOK MLADOST II - OK NOVI ZAGREB 3:0 (25:11,25:20,25:22)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Predrag Dilberović
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
102. OK NOVI ZAGREB - OK KARLOVAC 1:3 (23:25,25:20,14:25,21:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB 1:3 (12:25,18:25,26:24,5:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
114. OK DON BOSCO - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:21,25:19,24:26,25:18)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
 
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
116. OK NOVI ZAGREB - OK SISAK 3:0 (25:19,27:25,25:20)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
 
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
125. OK NEBO - OK NOVI ZAGREB 3:1 (25:21,26:28,25:22,25:16)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
 
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
129. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC 1:3 (22:25,25:21,26:28,19:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. srpnja 2019., 17,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem