Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK DRENOVA
  Klub: ŽOK DRENOVA
Borilište: SD Dinko Lukarić
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Ilija Matić
 
PRVA LIGA – seniorke
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
6. ŽOK DRENOVA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:23,25:19)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Irina Čučković        
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
8. OK VELIKA GORICA – ŽOK DRENOVA 2:3 (19:25,25:12,25:23,21:25,9:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Marko Antolić     zapisničar: Ana Visković
1. granični sudac: Marta Tomljanović     2. granični sudac: Mihaela Antolović        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
17. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:21)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Ema Govorčin                
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
21. HAOK ZAGREB – ŽOK DRENOVA 0:3 (18:25,14:25,23:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Paula Krmpotić
1. granični sudac: Vita Viličić     2. granični sudac: Maris Doko        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
28. ŽOK DRENOVA – ŽOK VINKOVCI 3:1 (24:26,25:20,26:24,25:21)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Želimir Kušljić     1. granični sudac: Barbara Žunić     2. granični sudac: Domagoj Badanjak
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
34. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:21,25:20)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Matea Bogdanović     1. granični sudac: Željko Zekić        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
39. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:0 (25:20,25:20,25:19)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Ana Tomas Pešut
1. granični sudac: Nola Pavletić     2. granični sudac: Helen Vojvodić        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
47. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA 3:1 (20:25,25:12,25:17,25:12)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Lovro Mlinac     2. granični sudac: Nensi Brčić        
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (14:25,16:25,19:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Ema Govorčin     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
60. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:16,25:22,26:24)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Melani Galić
1. granični sudac: Maris Doko     2. granični sudac: Marta Capan        
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. ŽOK DRENOVA – OK PULA 2:3 (25:13,26:24,15:25,23:25,9:15)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Darija Jurjević     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Helen Vojvodić     2. granični sudac: Nola Pavletić        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
72. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:2 (22:25,25:18,19:25,25:21,15:12)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
zapisničar: Ozren Novak     1. granični sudac: Anja Habjanič     2. granični sudac: Kaja Blaguški
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
74. ŽOK DRENOVA – OK VELIKA GORICA 3:2 (21:25,25:11,25:22,23:25,15:11)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Elena Bartula Bosanac     1. granični sudac: Nola Pavletić     2. granični sudac: Helen Vojvodić
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
83. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:20,25:19)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Toni Jakovčević     1. granični sudac: Luka Mandarić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
87. ŽOK DRENOVA – HAOK ZAGREB 3:0 (26:24,25:21,25:21)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Elena Bartula Bosanac     1. granični sudac: Nola Pavletić     2. granični sudac: Helen Vojvodić
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
94. ŽOK VINKOVCI – ŽOK DRENOVA 2:3 (26:28,19:25,25:23,25:21,11:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Mia Merli     2. granični sudac: Antun Tomić        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
100. ŽOK DRENOVA – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (19:25,20:25,20:25)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Domagoj Badanjak
1. granični sudac: Saša Lukić     2. granični sudac: Nola Pavletić        
 
18. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
105. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:2 (17:25,25:22,25:22,17:25,15:11)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Lovre Babić     1. granični sudac: Marko Surać     2. granični sudac: Stipe Belić
 
19. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
113. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK 0:3 (21:25,23:25,13:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Elena Bartula Bosanac     1. granični sudac: Helen Vojvodić     2. granični sudac: Nola Pavletić
 
20. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
116. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA 3:2 (22:25,26:24,25:19,21:25,15:12)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Zoran Ivanković     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Fran Pavlović     1. granični sudac: Magdalena Černjul     2. granični sudac: Katarina Mišetić
 
21. kolo (30. ožujka 2024.)
126. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 1:3 (25:12,21:25,14:25,21:25)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Dino Colnar     2. granični sudac: Domagoj Badanjak        
 
22. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
127. OK PULA – ŽOK DRENOVA 3:1 (25:20,25:15,22:25,25:21)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Abel Zolota        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem