Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK DRENOVA
  Klub: ŽOK DRENOVA
Borilište: SD Dinko Lukarić
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Ilija Matić
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
6. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:27,25:13,25:12,15:25,15:8)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Zoran Ivanković        
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. 0 – ŽOK DRENOVA -
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
18. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 2:3 (25:23,27:25,23:25,15:25,6:15)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA 2:3 (23:25,25:12,25:17,19:25,7:15)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Marina Valentić     1. granični sudac: Filip Valentić        
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
29. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK 0:3 (13:25,13:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Goran Brozić
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Marta Džinić        
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
33. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 2:3 (24:26,25:19,24:26,25:23,9:15)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Dominik Hamer
1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Viktorija Knezović        
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
40. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:1 (25:15,25:27,25:20,25:21)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Ema Govorčin     2. granični sudac: Mihaela Curać
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
46. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:21,25:23)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Petra Peslać
1. granični sudac: Ivana Knez     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
51. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 2:3 (25:12,22:25,21:25,25:20,11:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Barbara Bogdanović                
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:17,25:21)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Boris Vurušić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
62. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 3:2 (25:19,25:20,21:25,16:25,18:16)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Elena Mujakić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Marta Džinić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
72. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 3:0 (25:22,25:21,25:17)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Goran Brozić     1. granični sudac: Marta Džinić     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
73. ŽOK DRENOVA – 0 -
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
84. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:1 (22:25,25:20,25:17,25:15)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Zdravko Hranić
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
86. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:22,15:25,20:25,25:21,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Iva Kovačević     2. granični sudac: Marta Džinić        
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
95. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA 1:3 (25:20,23:25,17:25,29:31)   video-prijenos
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Branimir Kompes     1. granični sudac: Dora Drlje     2. granični sudac: Nika Papak
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
99. ŽOK DRENOVA – OK NEBO 0:3 (16:25,25:27,22:25)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Anamaria Glasenhardt     1. granični sudac: Iva Kovačević     2. granični sudac: Domagoj Badanjak
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
106. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:20,30:28,25:21)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Vedran Juravić
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
112. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 3:1 (18:25,25:23,25:19,25:21)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Dravko Stipaničev
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
117. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II 2:3 (21:25,25:17,20:25,25:23,13:15)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Dravko Stipaničev
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
125. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (21:25,25:23,23:25,18:25)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
128. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:21,25:22)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Antica Nižić        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
7. ŽOK DRENOVA – HAOK RIJEKA CO 0:3 (12:25,18:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Goran Brozić
1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mihaela Curać        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem