Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK DUBROVNIK
  Klub: ŽOK DUBROVNIK
Dvorana: SD Gospino Polje
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Paulina Prkačin
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Nora Đurić primač
2 Doris Buzolić dijagonala
3 Martina Vreća tehničar
4 Anđela Čuljak primač
5 Gabriela Stipanović tehničar
6 Ivana Marinović primač
7 Mara Šilje srednji bloker
8 Hana Dilberović srednji bloker
9 Petra Ramić libero
10 Karla Burđelez srednji bloker
11 Nina Jakić dijagonala
12 Marijeta Lolić libero
13 Ema Šušić tehničar
14 Matea Daničić primač
15 Lucija Barać tehničar
16 Katarina Drobac srednji bloker
17 Ivana Mišković primač
18 Katija Matušić libero
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
6. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK OSIJEK 0:3 (24:26,19:25,20:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Katarina Telesmanić     1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Katarina Nardelli
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:19,25:20,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Mihaela Grbavica     2. granični sudac: Miodrag Grbavica        
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
8. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,15:25,18:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Jukić        
 
3. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
18. OK POREČ – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (23:25,20:25,16:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Marin Raić
 
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
19. ŽOK OSIJEK – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:16,25:16)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
5. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
30. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA 0:3 (12:25,14:25,18:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
 
6. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
32. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:18,25:13,25:21)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Sara Mrduljaš     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
7. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
41. ŽOK DUBROVNIK – OK OLIMPIK 3:1 (24:26,25:14,25:13,36:34)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ivan Jukić        
 
8. kolo (14. studenog 2020., 14. studenog 2020.)
45. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK 3:2 (23:25,25:13,25:23,21:25,15:6)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Mihaela Curać
1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Domagoj Badanjak        
 
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
52. ŽOK DUBROVNIK – OK DINAMO 3:1 (26:24,15:25,29:27,25:18)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Katarina Telesmanić     1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Katarina Nardelli
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
58. OK BRDA – ŽOK DUBROVNIK 3:1 (22:25,25:17,25:15,25:16)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Đana Rogulj     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Sara Mrduljaš
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
63. ŽOK DUBROVNIK – OK SPLIT 3:2 (25:27,25:22,23:25,25:23,15:13)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica        
 
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
71. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:27,24:26,25:15,25:20,2:15)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
74. HAOK MLADOST – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:8,25:15,25:10)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Tea Marušić     2. granični sudac: Martina Vidaković        
 
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
84. ŽOK DUBROVNIK – OK POREČ 3:0 (25:16,25:13,25:7)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:22,25:22)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić        
 
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
96. OK KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:15,25:14)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Petra Peslać
1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
98. ŽOK DUBROVNIK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,13:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković        
 
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
107. OK OLIMPIK – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,18:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Magdalena Šilić     2. granični sudac: Paula Krmpotić
 
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
111. ŽOK DUBROVNIK – HAOK RIJEKA CO 1:3 (20:25,25:19,19:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Nikolina Matuško     1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Marina Kušt
 
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
118. OK DINAMO – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:19,25:7)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Ana Pavlović     2. granični sudac: Ana Visković        
 
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
124. ŽOK DUBROVNIK – OK BRDA 1:3 (25:16,13:25,20:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Drago Peslać
 
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
129. OK SPLIT – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:17,23:25,25:16,23:25,13:15)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Jelena Grgurević     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. lipnja 2021., 11,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem