Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK DUBROVNIK
  Klub: ŽOK DUBROVNIK
Dvorana: SD Gospino Polje
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Paulina Prkačin
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
12. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 2:3 (25:12,16:25,22:25,26:24,14:16)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Toni Ivković
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
14. ŽOK TROGIR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,18:25,14:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
23. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:1 (25:19,25:20,21:25,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Tereza Milošević                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
27. OK SPLIT II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (19:25,9:25,10:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Marko Dubravčić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
34. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA II 3:0 (25:5,25:15,25:2)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Matuško                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (14:25,18:25,11:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
45. ŽOK DUBROVNIK - 0 -
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
53. OK SOLIN - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (11:25,11:25,14:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Filip Sršen                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
56. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR II 3:0 (25:11,25:13,25:6)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ante Matijaca
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
66. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (8:25,11:25,4:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Romana Urlić                
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
67. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
78. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,22:25,23:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Ante Penga
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
80. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:16,25:10)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
89. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,21:25,10:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Miranda Mastelić     2. granični sudac: Vlasta Mrčela
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
93. ŽOK DUBROVNIK - OK SPLIT II 3:0 (25:12,25:10,25:8)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Tereza Milošević     1. granični sudac: Romana Urlić     2. granični sudac: Željko Zekić
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
100. OK BRDA II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (10:25,20:25,18:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
106. ŽOK DUBROVNIK - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:19,25:20)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
111. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
119. ŽOK DUBROVNIK - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
122. OK ZADAR II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,11:25,17:25)
1. sudac: Tajana Maričić     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Nenad Čotrić
 
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
132. ŽOK DUBROVNIK - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. ožujka 2019., 16,30
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem