Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KOSTRENA
  Klub: OK KOSTRENA
Dvorana: SD Kostrena
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Janja Giaconi, tajnica - 098/ 9346 169
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Adriana Bucich tehničar
2 Vivijan Murgić primač
3 Klara Hodak libero
4 Lucija Malec tehničar
5 Lidija Rajković dijagonala
7 Maja Dželalija libero
9 Nina Miculinić primač
10 Tihana Braut tehničar
11 Lara Zatezalo srednji bloker
12 Kate Mišković srednji bloker
13 Sara Grujić srednji bloker
14 Paula Ferk tehničar
15 Iva Divković primač
16 Lea Ahel primač
17 Nika Maršić srednji bloker
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC 0:3 (20:25,20:25,19:25)
. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:23,23:25,19:25,23:25)
. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:0 (25:23,25:17,25:19)
. ŽOK DRENOVA - OK KOSTRENA 3:0 (25:22,25:16,25:21)
. OK KOSTRENA - OK VELI VRH 0:3 (11:25,22:25,18:25)
. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA 3:0 (26:24,25:14,25:18)
. OK VELI VRH - OK KOSTRENA 3:1 (23:25,25:15,25:15,25:11)
. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA 0:3 (12:25,20:25,25:27)
1. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:0 (25:16,25:16,25:18)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Helena Šimunović     1. granični sudac: Marina Valentić        
 
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
5. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC odgođeno
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Miroslav Medač
 
3. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
9. ŽOK DRENOVA - OK KOSTRENA 3:1 (25:14,25:17,22:25,25:15)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Miroslav Medač
 
4. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
10. 0 - OK KOSTRENA -
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
15. OK KOSTRENA - OK VELI VRH odgođeno
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Ivan Niessner
 
6. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
17. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
7. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
20. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA termin nije određen
8. kolo (1. travnja 2020.)
24. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA termin nije određen
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
25. OK KOSTRENA - 0 -
10. kolo (11. travnja 2020.)
30. OK VELI VRH - OK KOSTRENA termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC 0:3 (20:25,20:25,19:25)
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Nataša Todorić Rex
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:0 (25:23,25:17,25:19)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Helena Šimunović     1. granični sudac: Marina Valentić     2. granični sudac: Filip Valentić
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
13. OK KOSTRENA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (7:25,7:25,8:25)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Barbara Žunić                
 
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
19. OK ZADAR - OK KOSTRENA 3:0 (25:21,25:21,25:23)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Ivan Hrabrov
 
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
22. OK KOSTRENA - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,16:25,23:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Nataša Todorić Rex
zapisničar: Filip Mikuličić                
 
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
30. ŽOK DRENOVA - OK KOSTRENA 3:0 (25:22,25:16,25:21)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Ivan Niessner
 
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. OK KOSTRENA - OK DON BOSCO 1:3 (17:25,25:18,20:25,15:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Ivan Niessner
 
8. kolo (20. studenog 2019.)
40. OK KOSTRENA - OK DINAMO 0:3 (21:25,23:25,11:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Dravko Stipaničev
 
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
42. OK VELI VRH - OK KOSTRENA 3:1 (23:25,25:15,25:15,25:11)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Nataša Todorić Rex
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
49. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA 3:0 (26:24,25:14,25:18)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Miroslav Milinović
 
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
53. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:23,23:25,19:25,23:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nataša Todorić Rex
 
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
58. ŽOK DUBROVNIK - OK KOSTRENA 3:0 (25:18,25:21,25:12)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK KOSTRENA - OK ZADAR 0:3 (21:25,21:25,12:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Dravko Stipaničev
 
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
67. HAOK MLADOST II - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Krunomil Vedriš
 
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
75. OK KOSTRENA - ŽOK DRENOVA 0:3 (12:25,20:25,25:27)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Nataša Todorić Rex
 
16. kolo (22. siječnja 2020.)
76. OK DON BOSCO - OK KOSTRENA 3:1 (25:19,21:25,25:12,25:19)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Martina Matijević     2. granični sudac: Nina Perić
 
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
85. OK DINAMO - OK KOSTRENA 3:0 (25:10,25:18,25:23)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Martina Matijević
 
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
87. OK KOSTRENA - OK VELI VRH 0:3 (11:25,22:25,18:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Miroslav Medač
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. travnja 2020., 15,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem