Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST II
  Klub: HAOK MLADOST
Dvorana: Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
6. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:18,25:19,25:17)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Branimir Kompes     2. granični sudac: Ana Visković
 
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Marijan Duka
 
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
17. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 3:0 (25:9,27:25,25:21)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Ilija Gvozden        
 
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
21. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 1:3 (25:15,23:25,17:25,28:30)   video-prijenos
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
28. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:16,25:16)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     zapisničar: Antica Nižić
1. granični sudac: Alka Bešker     2. granični sudac: Borna Maršanić        
 
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
34. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 2:3 (23:25,21:25,25:20,30:28,12:15)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić        
 
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
39. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:13,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Krunomil Vedriš
 
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
47. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (8:25,20:25,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Marina Valentić
1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Dinko Maslač        
 
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
50. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 3:0 (25:21,26:24,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Krunomil Vedriš
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
60. OK KARLOVAC – HAOK MLADOST II 0:3 (19:25,14:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Željko Grgas
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Miroslav Milinović
 
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
72. OK UMAG – HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,25:14,28:26)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
74. HAOK MLADOST II – OK NEBO 3:0 (25:17,25:23,28:26)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović
 
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
83. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,24:26,23:25,21:25)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
87. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,25:16,25:17,25:21)   video-prijenos
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Ana Pavlović
 
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
94. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 2:3 (20:25,11:25,25:23,25:22,4:15)
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Mihaela Curać
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Fran Pavlović        
 
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
100. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,22:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Marko Antolić     zapisničar: Alka Bešker
1. granični sudac: Anamarija Kezerić                
 
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
105. OK ZADAR – HAOK MLADOST II 1:3 (14:25,25:23,19:25,12:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić        
 
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
113. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:19,25:10)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Ana Visković        
 
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
116. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II 3:2 (25:22,20:25,25:21,18:25,15:11)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Lucija Paić
 
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
126. HAOK MLADOST II – OK KARLOVAC 2:3 (18:25,16:25,25:16,25:22,8:15)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Matija Šulc     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Anja Skendrović     2. granični sudac: Anamarija Kezerić        
 
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II 1:3 (25:21,19:25,11:25,23:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 26. srpnja 2021., 21,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem