Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST II
  Klub: HAOK MLADOST
Dvorana: Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK ZADAR - HAOK MLADOST II 0:3 (23:25,13:25,19:25)
. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 2:3 (22:25,15:25,25:22,28:26,10:15)
. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,22:25,25:16,25:22)
. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:19)
. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,18:25,16:25)
. HAOK MLADOST II - ŽOK DUBROVNIK 3:1 (25:20,20:25,25:17,25:18)
. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,17:25,23:25,16:25)
. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (20:25,25:23,25:17,25:22)
1. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
2. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:0 (25:16,25:10,27:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
6. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 0:3 (21:25,20:25,24:26)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
3. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
7. HAOK MLADOST II - 0 -
4. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
12. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (26:24,25:19,25:13)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Miroslav Milinović
 
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
14. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II odgođeno
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
 
6. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
17. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II termin nije određen
7. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
21. HAOK MLADOST II - OK DINAMO termin nije određen
8. kolo (1. travnja 2020.)
22. 0 - HAOK MLADOST II -
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
27. OK ZADAR - HAOK MLADOST II termin nije određen
10. kolo (11. travnja 2020.)
29. HAOK MLADOST II - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. HAOK MLADOST II - ŽOK DUBROVNIK 3:1 (25:20,20:25,25:17,25:18)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Tomislav Kramar
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II 0:3 (23:25,13:25,19:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Matea Sertić
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
11. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO 3:1 (20:25,25:23,25:17,25:22)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Josip Klein
 
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
20. HAOK MLADOST II - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:20,25:10)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Vinko Dobrić
 
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
22. OK KOSTRENA - HAOK MLADOST II 0:3 (16:25,16:25,23:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Nataša Todorić Rex
zapisničar: Filip Mikuličić                
 
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
29. HAOK MLADOST II - OK DINAMO 2:3 (22:25,15:25,25:22,28:26,10:15)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dimitrije Konakčijev
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Marta Drakula        
 
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
33. OK VELI VRH - HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,22:25,21:25,18:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Lara Rovis     2. granični sudac: Alenka Kralj
 
8. kolo (20. studenog 2019.)
38. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:12,25:7,25:16)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Krunomil Vedriš
 
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
44. ŽOK NOVA GRADIŠKA - HAOK MLADOST II 1:3 (18:25,16:25,25:23,20:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Luka Vidošić     1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Filip Valentić
 
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
47. ŽOK DUBROVNIK - HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,22:25,25:16,25:22)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
 
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
55. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:19)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Marijan Duka
 
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,18:25,16:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
65. ŽOK DRENOVA - HAOK MLADOST II 0:3 (11:25,11:25,17:25)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Ivan Niessner
 
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
67. HAOK MLADOST II - OK KOSTRENA 3:0 (25:15,25:8,25:16)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Krunomil Vedriš
 
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
74. OK DINAMO - HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,17:25,23:25,16:25)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Lucija Paić     2. granični sudac: Ana Visković
 
16. kolo (22. siječnja 2020.)
78. HAOK MLADOST II - OK VELI VRH 3:1 (23:25,25:18,25:12,25:13)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Maja Bibić     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Ivana Babić
 
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
83. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II 1:3 (19:25,16:25,25:16,15:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Miroslav Milinović
 
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
89. HAOK MLADOST II - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:13,20:25,25:10,25:18)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Marijan Duka
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. travnja 2020., 15,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem