Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ENNA VUKOVAR II
  Klub: ŽOK ENNA VUKOVAR
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Saša Banovak - 095 442 52 80
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK BARANJA 1:3 (25:20,19:25,24:26,21:25)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Gorana Stojanović
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:2 (25:21,11:25,25:20,19:25,15:13)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Mario Lovrić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK ČEPIN 0:3 (8:25,5:25,11:25)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
12. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK SLAVONSKI BROD 0:3 (21:25,21:25,17:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Dunja Perasić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:2 (26:24,18:25,25:19,18:25,15:11)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Tihana Rakin
 
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
17. ŽOK BARANJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:18,25:15,25:19)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Jelena Šošić
 
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:0 (25:20,26:24,26:24)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Mario Lovrić
 
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
22. OK ČEPIN – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:17,25:12,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš        
 
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
27. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (26:24,25:16,26:24)
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Sara Lukić
 
10. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
29. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (23:25,18:25,14:25)
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Gorana Stojanović     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
11. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
32. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK BARANJA 3:0 (25:22,25:23,25:18)
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Ana Bulić
 
12. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
36. AOK OSIJEK II – ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (18:25,13:25,12:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić        
 
13. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
37. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK ČEPIN 3:2 (18:25,25:21,26:24,20:25,15:9)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Miodrag Grbavica     zapisničar: Laura Veber
 
14. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
42. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK SLAVONSKI BROD 3:2 (21:25,22:25,25:16,25:19,15:11)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Luka Suman     zapisničar: Zvonimir Tomić
 
15. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
44. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (16:25,24:26,22:25)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Luka Suman
 
16. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
47. ŽOK BARANJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:11,27:25,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Jelena Šošić     zapisničar: Ema Srakić
 
17. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
51. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 2:3 (25:27,25:15,18:25,25:23,11:15)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Ana Bulić
 
18. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
52. OK ČEPIN – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:13,25:11,25:20)
1. sudac: Milenko Korica     zapisničar: Ana Pavičić        
 
19. kolo (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
57. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK ENNA VUKOVAR II 2:3 (25:18,17:25,17:25,25:16,6:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Josipa Babić     zapisničar: Andrea Jelavić
 
20. kolo (7. svibnja 2022., 8. svibnja 2022.)
59. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:18,17:25,21:25,23:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Matea Trampus
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem