Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ENNA VUKOVAR II
  Klub: ŽOK ENNA VUKOVAR
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Saša Banovak - 095 442 52 80
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Anja Konjević
Lisidora Lazić
Laura Keser
Marina Spasojević
Vanja Kiralj
Sanja Brocić
Vanja Vučković
Jelena Đerić
Ana Bjedov
Maja Virag
Martina Galić
Petra Vrabec
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:16,25:10)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Tomić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:9,25:18)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,27:25,25:11)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:21,25:19)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK VALPOVKA 3:1 (20:25,25:22,25:14,25:12)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:2 (26:28,25:18,22:25,28:26,17:15)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
32. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO 3:1 (25:14,25:22,13:25,25:21)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:11)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. ŽOK ENNA VUKOVAR II - 0 -
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
50. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:22,19:25,15:25,18:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 0:3 (12:25,13:25,13:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Tomić                
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
59. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (24:26,12:25,25:20,23:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Lana Seder                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
63. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (21:25,23:25,21:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Julija Šaravanja     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
68. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (20:25,21:25,16:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Sara Blažević     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Hana Funtak                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
74. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:12,28:26,25:12)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Gorana Stojanović     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Luka Suman                
 
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
77. OK ĐAKOVO - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (23:25,26:24,22:25,19:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Zvonimir Božić                
 
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
85. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:17,25:10,25:12)
1. sudac: Ivona Majer     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
86. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR II -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. lipnja 2019., 13,30
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem