Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK POSAVINA BROD
  Klub: OK POSAVINA BROD
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Željko Milošević 091/ 5677 567 ili 098/ 9888 873
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lucia Vlajnić
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:16,25:18,25:8)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Vlatko Rakin     delegat: Duško Živković
zapisničar: Dora Barišić                
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:20,25:19,25:16)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
12. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:13,25:18)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:15,25:14,25:17)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
20. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:21,25:23)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
22. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:8,27:25,25:13)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin                
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
27. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:0 (25:12,25:15,25:18)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
31. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 0:3 (11:25,15:25,19:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić     1. granični sudac: Petar Jurić     2. granični sudac: Marija Đaković
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
34. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:21,25:13)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Ruda Đurčević     2. granični sudac: Dragana Škorić
 
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
40. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI 0:3 (11:25,18:25,18:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Doris Marić     2. granični sudac: Marija Đaković
 
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
41. OK POSAVINA BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (16:25,12:25,23:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić     1. granični sudac: Josipa Martinčević     2. granični sudac: Kristina Tipura
 
12. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
48. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 3:0 (26:24,28:26,25:18)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Josipa Martinčević
 
13. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
50. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (13:25,12:25,11:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Sara Lukić
 
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
55. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:1 (22:25,25:21,25:11,25:19)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Sara Blažević     2. granični sudac: Hana Funtak
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 14. lipnja 2019., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem