Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK VALLIS AUREA
  Klub: ŽOK VALLIS AUREA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Goran Pilaš - tajnik, 098/ 9290 357
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (16:25,17:25,12:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
6. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:20,25:19,25:16)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
11. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 0:3 (15:25,16:25,21:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
15. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:7,25:13,25:15)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:16,27:25,25:23)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš                
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
24. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:18,25:19,25:17)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:23,21:25,25:11,25:16)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica                
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
32. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:14,25:22,23:25,25:23)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
34. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:21,25:13)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Ruda Đurčević     2. granični sudac: Dragana Škorić
 
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
39. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA 3:2 (25:16,23:25,18:25,25:14,15:9)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Dominik Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić     1. granični sudac: Sara Lukić     2. granični sudac: Anka Glas
 
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
43. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 1:3 (15:25,25:18,13:25,20:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Dragana Škorić        
 
12. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
46. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:16,33:31,25:17)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Hana Funtak     2. granični sudac: Ema Srakić
 
13. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
52. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA 0:3 (22:25,16:25,15:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Ruda Đurčević     2. granični sudac: Dinko Maslač
 
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
53. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (27:25,17:25,21:25,14:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Goran Pilaš     1. granični sudac: Ruda Đurčević     2. granični sudac: Dinko Maslač
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 26. lipnja 2019., 15,05
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem