Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ĐAKOVO
  Klub: OK ĐAKOVO
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Ivan Lovrić 098 940 5511
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
5. OK VALPOVKA – OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,22:25,18:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Dora Ivanić                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. OK ĐAKOVO – OK BELIŠĆE 3:0 (25:14,25:12,26:24)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
18. OK LINGA – OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,15:25,11:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marko Šimac                
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. OK KOLONIJA – OK ĐAKOVO 3:1 (25:12,17:25,25:16,25:22)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Marija Đaković
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
30. OK ĐAKOVO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (25:20,22:25,25:22,25:18)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
32. ŽOK VALLIS AUREA – OK ĐAKOVO 0:3 (11:25,10:25,17:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Dinko Maslač
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
41. OK ĐAKOVO – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:14,25:15,25:19)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
45. OK POSAVINA BROD – OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,16:25,21:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Dominik Glas     zapisničar: Josipa Babić
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. OK ĐAKOVO – AOK OSIJEK 3:0 (25:14,25:19,25:16)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. ŽOK VINKOVCI – OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,22:25,19:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK ĐAKOVO – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:21,25:21,25:22)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
71. OK ĐAKOVO – OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:8,25:23)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
74. OK BELIŠĆE – OK ĐAKOVO 0:3 (16:25,17:25,13:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ema Srakić                
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
84. OK ĐAKOVO – OK LINGA 3:0 (25:11,26:24,25:17)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Matea Trampus
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK ĐAKOVO – OK KOLONIJA 3:0 (25:17,25:21,26:24)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
96. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK ĐAKOVO 3:2 (18:25,18:25,25:22,25:20,15:12)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Mario Lovrić                
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
98. OK ĐAKOVO – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:9,25:20,25:12)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Fabijan Pospišil
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
107. ŽOK OSIJEK III – OK ĐAKOVO 1:3 (25:21,18:25,25:27,20:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Laura Veber                
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
111. OK ĐAKOVO – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:18,25:15,23:25,25:9)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
118. AOK OSIJEK – OK ĐAKOVO 0:3 (23:25,7:25,17:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Mario Lovrić
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
124. OK ĐAKOVO – ŽOK VINKOVCI 3:2 (25:15,16:25,25:19,20:25,18:16)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
129. ŽOK NAŠICE – OK ĐAKOVO 3:1 (25:21,14:25,25:21,25:16)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Bulić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem