Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ROVINJ - ROVIGNO
Klub: ŽOK ROVINJ - ROVIGNO
Borilište: SD Gimnasium
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Aldo Krelja - 99 756 66 80
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ZAPAD – seniorke
1. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
5. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – ŽOK CRIKVENICA 3:0 (25:21,25:11,25:17)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Edi Grgorinić
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
2. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
7. OK UMAG – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:0 (25:20,25:22,25:21)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Leopold Ostojić
 
3. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
14. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK SV. MATEJ 06 1:3 (25:19,17:25,24:26,25:27)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
4. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
18. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:0 (25:8,25:21,25:20)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Tea Markulin
 
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
23. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK KOSTRENA 0:3 (21:25,17:25,20:25)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Tea Markulin
 
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
29. ŽOK PAZIN – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:0 (25:17,25:16,25:21)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Magdalena Černjul     zapisničar: Lana Komar
 
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
32. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK RJEČINA 0:3 (12:25,14:25,20:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
40. OK GROBNIČAN – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:1 (25:15,20:25,25:19,25:13)
1. sudac: Fran Pavlović     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Marta Kamauli
 
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
41. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – 0 -
10. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
50. ŽOK CRIKVENICA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 1:3 (14:25,25:14,21:25,19:25)
1. sudac: Fran Pavlović     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Marta Kamauli                
 
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
52. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK UMAG 1:3 (23:25,20:25,25:12,16:25)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Nadira Šljivo-Orljak     zapisničar: Leopold Ostojić
 
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
59. OK SV. MATEJ 06 – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:0 (25:14,25:12,25:12)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Elena Bartula Bosanac
 
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
63. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK FUNTANA VRSAR 0:3 (13:25,13:25,18:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Leopold Ostojić
 
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
68. OK KOSTRENA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:0 (25:6,25:6,25:7)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Darija Jurjević     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Elena Bartula Bosanac                
 
15. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
74. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – ŽOK PAZIN 0:3 (22:25,30:32,17:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Barbara Žunić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
 
16. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
77. OK RJEČINA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:1 (25:18,18:25,25:14,25:17)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Lucija Miculinić
 
17. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
85. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK GROBNIČAN 0:3 (19:25,20:25,19:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Barbara Žunić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Dino Colnar                
 
18. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
86. 0 – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem