Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MARINA KAŠTELA
  Klub: OK MARINA KAŠTELA
Borilište: GD Kaštela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Mirjana Krokar
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Stela Vukasović
Silvia Ivančić
Lea GIljušić
Gabrijela Roso
Barbara Kalister
Lea Rašić
Tamara Đolonga
Lucijana Terze
Tea Vranković
Ana Matijašević
Jelena Zdilar
Katarina Zdilar
Bruna Botić
Marija Tomašević
5 Ivana Ćubelić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
1. OK MARINA KAŠTELA – OK NEBO 1:3 (22:25,23:25,25:22,20:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Anđela Kavelj
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
12. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,11:25,20:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Anđela Kavelj
1. granični sudac: Toni Jakovčević     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
14. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (17:25,21:25,15:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Fran Pavlović
1. granični sudac: Anamaria Pleše     2. granični sudac: Domagoj Badanjak        
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
23. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:23,25:19,27:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Manuela Lasan-Zorobabel     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
27. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (20:25,18:25,21:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Josip Banić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
34. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:22,25:11,25:19)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Bruno Kontri
1. granični sudac: Dora Tolj     2. granični sudac: Toni Jakovčević        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
40. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (25:27,25:17,23:25,23:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Lucija Gašpić     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
45. OK MARINA KAŠTELA – OK KELTEKS 3:2 (28:30,25:19,25:16,23:25,15:13)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Anđela Kavelj
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:23,25:18,25:16)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
56. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (19:25,25:21,25:14,25:21)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Toni Jakovčević     1. granični sudac: Josip Banić     2. granični sudac: Anđela Kavelj
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
66. OK DON BOSCO – OK MARINA KAŠTELA 3:2 (27:25,17:25,25:20,16:25,15:10)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Tea Marušić
1. granični sudac: Mihael Mauhar     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
67. OK NEBO – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (19:25,15:25,27:25,25:27)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Lana Godler     2. granični sudac: Marta Tomljanović        
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
78. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:16,25:18,25:12)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Mihaela Antolović     2. granični sudac: Marija Danić
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
80. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:18,18:25,25:18,25:18)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
89. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,23:25,25:23,17:25,10:15)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Borna Šimunić     2. granični sudac: Marko Šimac        
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
93. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:22,25:23,25:21)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     zapisničar: Sanda Žaja
1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Marta Belas        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
100. OK BRDA – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (21:25,25:23,19:25,25:18,12:15)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Toni Jakovčević     2. granični sudac: Anđela Kavelj
 
18. kolo (6. ožujka 2024.)
106. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (28:26,19:25,25:19,23:25,15:11)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Joško Perajica
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Rajko Marinović        
 
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
111. OK KELTEKS – OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:23,28:30,25:13)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Melani Galić
 
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
119. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:2 (17:25,21:25,25:20,25:18,15:12)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Lucija Gašpić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Josip Banić
 
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
122. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (26:24,30:28,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Bruno Muha     zapisničar: Damir Pišćak
1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Luka Suman        
 
22. kolo (30. ožujka 2024.)
132. OK MARINA KAŠTELA – OK DON BOSCO 2:3 (25:14,15:25,21:25,25:23,11:15)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (3. travnja 2024.)
133. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (13:25,19:25,25:17,25:27)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
  2. utakmica (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
135. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:16,25:21,22:25,17:25,15:13)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Marta Belas
 
POLUFINALE
  1. utakmica (10. travnja 2024.)
138. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:22,25:16,25:18)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Visković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
  2. utakmica (13. travnja 2024., 14. siječnja 2024.)
140. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 2:3 (19:25,21:25,25:23,25:17,10:15)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Lucija Gašpić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
4. ŽOK DUBROVNIK – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (18:25,25:21,24:26,16:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Maja Čupić
1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Davor Makivić        
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
12. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,20:25,12:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
POLUFINALE
POLUFINALE (28. veljače 2024.)
14. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (25:23,21:25,21:25,22:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Julia Šaravanja     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem