Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MARINA KAŠTELA
Klub: OK MARINA KAŠTELA
Borilište: GD Kaštela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Mirjana Krokar
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
2. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,10:25,31:33,25:23,10:15)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ante Jukić
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
2. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
11. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:17,25:20,25:19)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Ana Tomas     zapisničar: Kristina Karanušić
1. granični sudac: Lucija Gašpić     2. granični sudac: Dora Jurić        
 
3. kolo (26. listopada 2022.)
15. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (18:25,22:25,21:25)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Bojan Brlas
 
4. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
22. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:0 (25:19,25:21,25:23)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Marija Krišto
 
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
28. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:19,28:30,25:20,10:25,12:15)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Anđela Kavelj     2. granični sudac: Kristina Karanušić        
 
6. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
33. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (19:25,13:25,14:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Ivan Jukić
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Mate Lučić        
 
7. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
41. OK VELI VRH – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:23,23:25,25:17,13:25,13:15)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marin Maganić     zapisničar: Leopold Ostojić
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Magdalena Černjul        
 
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
44. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (23:25,18:25,25:11,25:17,15:12)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas     zapisničar: Ivan Jukić
1. granični sudac: Ana Lončar     2. granični sudac: Marta Belas        
 
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
54. OK BRDA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (15:25,25:20,21:25,21:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Karla Vardić
1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
55. OK NEBO – OK MARINA KAŠTELA subota, 10. prosinca 2022. u 18,00
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Zdravko Hranić
 
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
66. OK MARINA KAŠTELA – OK KELTEKS termin nije određen
12. kolo (21. siječnja 2023., 22. siječnja 2023.)
68. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT termin nije određen
13. kolo (28. siječnja 2023., 29. siječnja 2023.)
77. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
14. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
81. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO termin nije određen
15. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
88. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
16. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
94. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
17. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
99. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
18. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
107. OK MARINA KAŠTELA – OK VELI VRH termin nije određen
19. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
110. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
20. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
120. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA termin nije određen
21. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
121. OK MARINA KAŠTELA – OK NEBO termin nije određen
22. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
132. OK KELTEKS – OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (9. studenog 2022.)
2. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (27:25,25:23,25:21)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem