Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MARINA KAŠTELA
Klub: OK MARINA KAŠTELA
Borilište: GD Kaštela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Mirjana Krokar
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
1. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:15,25:20)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marin Sladić     1. granični sudac: Ivan Jukić     2. granični sudac: Ante Penga
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
12. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:13,25:7,25:10)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Marin Sladić
1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Marta Belas        
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
14. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:22,25:19,25:18)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Ivana Knez     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić        
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
23. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:0 (25:16,25:18,26:24)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Duje Bašić        
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
27. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (15:25,19:25,19:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Andrea Astaloš     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
34. OK MARINA KAŠTELA – OK KAŠTELA 3:0 (25:22,25:23,25:21)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mara Ruščić        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
40. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (22:25,26:24,20:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Stipaničev Matečić     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Domagoj Badanjak
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
45. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:21,25:23)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marta Belas
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
53. OK KARLOVAC – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,21:25,13:25)   video-prijenos
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Matija Šulc        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK MARINA KAŠTELA – OK VELI VRH 3:0 (25:22,25:21,25:19)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
66. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (16:25,25:19,18:25,21:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Petra Peslać
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
67. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (17:25,16:25,18:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Marko Šimac
1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Luka Suman        
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
78. OK BRDA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (17:25,23:25,19:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivana Knez     1. granični sudac: Anđela Kavelj     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
80. ŽOK DUBROVNIK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (19:25,17:25,9:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Jukić        
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
89. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,17:25,14:25)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Magdalena Šilić     2. granični sudac: Lada Milanović
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
93. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:17,25:15,25:16)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Ivana Knez     2. granični sudac: Kristina Karanušić        
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
100. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,12:25,16:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić        
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
106. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:19,25:14)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Drago Peslać
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
111. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (23:25,23:25,26:24,23:25)   video-prijenos
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
119. OK MARINA KAŠTELA – OK KARLOVAC 3:0 (25:14,25:20,25:15)
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Milan Rajković        
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
122. OK VELI VRH – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (15:25,12:25,11:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko     2. granični sudac: Zoran Ivanković        
 
22. kolo (30. ožujka 2022.)
132. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:15,25:14,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
Drugi krug - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica (13. travnja 2022.)
134. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:1 (25:17,25:21,17:25,25:13)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Dina Ujević
 
  2. utakmica (16. travnja 2022.)
136. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (20:25,19:25,25:21,16:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Branimir Kompes     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović
 
FINALE
  1. utakmica (24. travnja 2022.)
139. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:17,23:25,25:14,25:23)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Ana Visković     2. granični sudac: Marta Drakula
 
  2. utakmica (28. travnja 2022.)
140. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,15:25,21:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Karla Čerkez     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
2. OK VELI VRH – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (12:25,12:25,21:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Miroslav Andrijanić        
 
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
10. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (20:25,8:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Lovre Babić     2. granični sudac: Fran Pavlović
 
POLUFINALE (9. veljače 2022.)
14. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (24:26,22:25,18:25)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Pavlović     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Melani Galić
 
FINALE (9. ožujka 2022., 10. ožujka 2022.)
15. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,17:25,18:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Drago Peslać
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem