Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KITRO VARAŽDIN
Klub: OK KITRO VARAŽDIN
Dvorana: GSD Varaždin (Na Dravi)
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Ivica Đolonga
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Petar Miklošić
2 Marin Čilaš
3 Tomislav Žganec
4 Petar Nevžala
5 Goran Jošić srednji bloker
6 Renato Stanić
7 Jurica Juren
8 Filip Silić
9 Luka Somođi
10 Lovro Koprek
11 Tomas Goričanec
12 Ivan Bregović
13 Dean Štrlek
14 Petar Kolarec
 
SUPERLIGA - seniori
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 2:3 (25:23,25:19,22:25,14:25,15:17)
. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (18:25,17:25,19:25)
. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
2. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:20,25:21,23:25,25:18)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Fikret Bajrić
 
2. kolo (11. ožujka 2020.)
4. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Josip Klein
 
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
5. kolo (25. ožujka 2020.)
10. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK termin nije određen
6. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
12. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,12:25,25:16,26:24)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Tajana Maričić     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Anka Glas     2. granični sudac: Dominik Glas
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,25:19)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Boris Vurušić
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
21. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:22,16:25,9:25,17:25)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Sonja Rupčić     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
26. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Josip Klein
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Mila Erak     1. granični sudac: Martina Josić        
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
36. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Karla Magzan
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
46. OK KITRO VARAŽDIN - OK ZADAR 3:0 (25:17,25:23,25:20)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Boris Vurušić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
56. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA 3:2 (25:18,23:25,25:15,21:25,15:8)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
61. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:20,21:25,19:25,22:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Boris Vurušić
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ 3:0 (25:10,25:18,25:16)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Mario Babić     delegat: Josip Klein
 
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
71. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:15,15:25,25:21,25:16)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ivan Niessner
 
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
76. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:19,24:26,25:22)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
81. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (18:25,17:25,19:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Fikret Bajrić
 
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
86. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 2:3 (25:23,25:19,22:25,14:25,15:17)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Boris Vurušić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (18. prosinca 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT 0:3 (15:25,9:25,13:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. travnja 2020., 21,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem