Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZADAR
  Klub: OK ZADAR
Dvorana: SD Višnjik
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Robert Kresoja 098 330 231
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Vana Mrduljaš primač
2 Josipa Marković primač
4 Mia Sorić srednji bloker
5 Paola Kolić primač
6 Magdalena Dijan primač
7 Lori Nikpalj dijagonala
8 Lucija Pavin tehničar
9 Karla Čorak primač
10 Helena Buljat srednji bloker
11 Kristina Golem tehničar
12 Nina Fabijan srednji bloker
13 Sara Čukušić libero
14 Franka Volpi-Kobal libero
15 Ivana Karuc dijagonala
16 Laura Gnjatović dijagonala
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
1. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:19)
. OK ZADAR - OK DON BOSCO 3:1 (26:24,25:19,16:25,25:17)
. OK DON BOSCO - OK ZADAR 2:3 (21:25,19:25,25:8,25:17,13:15)
. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR 2:3 (25:22,24:26,21:25,25:21,11:15)
. OK ZADAR - OK DINAMO 0:3 (17:25,20:25,22:25)
. OK DINAMO - OK ZADAR 3:0 (25:20,25:16,25:20)
. OK ZADAR - HAOK MLADOST II 0:3 (23:25,13:25,19:25)
. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (25:18,25:27,20:25,26:24,15:12)
1. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
3. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (20:25,20:25,23:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedran Juravić
 
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
5. OK DON BOSCO - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:23,25:22)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Zdravko Hranić
 
3. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
8. OK ZADAR - OK DINAMO 0:3 (18:25,13:25,15:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Niessner
 
4. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
12. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (26:24,25:19,25:13)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Miroslav Milinović
 
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
13. OK ZADAR - 0 -
6. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
18. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR termin nije određen
7. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
20. OK ZADAR - OK DON BOSCO termin nije određen
8. kolo (1. travnja 2020.)
23. OK DINAMO - OK ZADAR termin nije određen
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
27. OK ZADAR - HAOK MLADOST II termin nije određen
10. kolo (11. travnja 2020.)
28. 0 - OK ZADAR -
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK DON BOSCO 3:1 (26:24,25:19,16:25,25:17)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Tajana Maričić     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II 0:3 (23:25,13:25,19:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Matea Sertić
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
12. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR 0:3 (17:25,21:25,14:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Ivan Niessner
 
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
19. OK ZADAR - OK KOSTRENA 3:0 (25:21,25:21,25:23)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Ivan Hrabrov
 
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
23. OK DINAMO - OK ZADAR 3:0 (25:20,25:16,25:20)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Branimir Kompes        
 
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
28. OK ZADAR - OK VELI VRH 3:1 (25:19,25:14,11:25,25:15)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Ivan Hrabrov     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Matea Trifunović
 
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
34. OK KARLOVAC - OK ZADAR 1:3 (25:20,17:25,15:25,23:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Boris Vurušić
 
8. kolo (20. studenog 2019.)
37. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:17,25:13,22:25,25:17)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedran Juravić
 
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
45. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR 2:3 (25:22,24:26,21:25,25:21,11:15)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Drago Peslać
 
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. OK DON BOSCO - OK ZADAR 2:3 (21:25,19:25,25:8,25:17,13:15)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Krunomil Vedriš
 
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
55. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:19)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Marijan Duka
 
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
57. OK ZADAR - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:18,25:18)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Vedran Juravić
 
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK KOSTRENA - OK ZADAR 0:3 (21:25,21:25,12:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Dravko Stipaničev
 
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
68. OK ZADAR - OK DINAMO 0:3 (17:25,20:25,22:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Vedran Juravić
 
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
73. OK VELI VRH - OK ZADAR 3:1 (16:25,26:24,25:22,25:20)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Ivan Niessner
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Lara Rovis     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
16. kolo (22. siječnja 2020.)
79. OK ZADAR - OK KARLOVAC 3:1 (25:18,25:27,25:20,25:18)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
82. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR 3:0 (25:18,27:25,25:14)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Luka Vidošić     1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Marina Valentić
 
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
90. OK ZADAR - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (25:18,25:27,20:25,26:24,15:12)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
4. OK ZADAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:27,25:16,20:25,13:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. ožujka 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem