Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST II
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
4. OK MEDICINAR TRNJE II – HAOK MLADOST II 0:3 (17:25,16:25,8:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Lucija Soldo
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
9. OK QUIRIN SISAK – HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,20:25,15:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Andrei Jurković
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
17. MOK ČAZMA – HAOK MLADOST II 3:1 (25:16,20:25,25:23,25:12)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Anamarija Kezerić        
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
20. HAOK MLADOST II – OK DARUVAR 1:3 (22:25,25:22,16:25,22:25)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Matea Cvetković
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
30. HAOK MLADOST II – OK GORICA 3:0 (25:20,25:13,25:17)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Katarina Mišetić
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. 0 – HAOK MLADOST II -
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
42. HAOK MLADOST II – OK SISAK II 3:0 (25:22,25:17,25:17)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Gašpar Škorić Budimir     zapisničar: Marta Tomljanović
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
44. OK SHEEFT – HAOK MLADOST II 3:0 (25:17,25:22,25:22)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ana Pavlović     zapisničar: Dario Rukavina
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. HAOK MLADOST II – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 3:0 (25:20,25:10,25:19)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Gašpar Škorić Budimir
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. OK CROATIA – HAOK MLADOST II 2:3 (25:16,13:25,25:19,16:25,9:15)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Jana Paljak     zapisničar: Marta Capan
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
64. OK KRAVARSKO – HAOK MLADOST II 0:3 (13:25,23:25,14:25)
1. sudac: Magdalena Šilić     2. sudac: Nika Novak-Stanko     zapisničar: Dora Ivanković
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
70. HAOK MLADOST II – OK MEDICINAR TRNJE II 3:1 (25:21,25:23,25:27,25:22)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Đeni Radeka
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
75. HAOK MLADOST II – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:15,25:12,25:16)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Viktorija Knezović
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
83. HAOK MLADOST II – MOK ČAZMA 1:3 (16:25,25:21,21:25,21:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Đeni Radeka
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
86. OK DARUVAR – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:19,17:25,7:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
96. OK GORICA – HAOK MLADOST II 3:1 (25:22,20:25,29:27,25:22)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Dario Rukavina
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
97. HAOK MLADOST II – 0 -
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
108. OK SISAK II – HAOK MLADOST II 1:3 (20:25,25:21,21:25,14:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Laura Kristić
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
110. HAOK MLADOST II – OK SHEEFT 3:1 (25:21,25:23,25:27,25:23)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Anamarija Kezerić     zapisničar: Dinko Maslač
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
119. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – HAOK MLADOST II 0:3 (10:25,20:25,18:25)
1. sudac: Ivan Kurteš     2. sudac: Ozren Novak        
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
123. HAOK MLADOST II – OK CROATIA 3:2 (25:17,25:27,22:25,25:15,16:14)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Katarina Mišetić     zapisničar: Lara Dervoz
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
130. HAOK MLADOST II – OK KRAVARSKO 3:0 (25:11,25:7,25:8)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Katarina Mišetić     zapisničar: Kristijan Šućur
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem