Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZADAR
  Klub: OK ZADAR
Borilište: SD Višnjik
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Robert Kresoja
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Luka Buljat tehničar
2 Karlo Škarpa srednji bloker
3 Dino Jurlin srednji bloker
4 Ivan Pleško libero
5 Antonio Surać primač
6 Luka Blaslov primač
7 Zvonimir Barić primač
8 Ivan Sorić dijagonala
9 Rajko Marinović tehničar
10 Patrik Maruna srednji bloker
11 Lovre Babić primač
12 Jakov Marković dijagonala
13 Andrija Zelić libero
14 Karlo Mičić univerzalac
15 Luka Jusup univerzalac
16 Luka Šoše univerzalac
17 Luka Nekić univerzalac
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
1. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:7,25:13,25:17)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Marko Šimac
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 0:3 (14:25,19:25,25:27)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
14. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:19,25:15)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Ivana Kožul     2. granični sudac: Antun Odobašić
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (22:25,22:25,25:20,18:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ivan Jukić        
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
27. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,10:25,18:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
34. OK ZADAR – OK SISAK 2:3 (20:25,19:25,25:21,27:25,8:15)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
40. MOK RIJEKA – OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:14)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Anamaria Glasenhardt     1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Mia Režić
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
45. OK ZADAR – OK SPLIT 1:3 (25:20,21:25,21:25,23:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Vedran Juravić
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
53. OK GORICA – OK ZADAR 0:3 (23:25,22:25,22:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,18:25,21:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
66. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:21,25:14)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić        
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
67. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK subota, 22. siječnja 2022. u 16,00
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković        
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
78. OK ROVINJ – OK ZADAR termin nije određen
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
80. OK ZADAR – MOK MARSONIA termin nije određen
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
89. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR termin nije određen
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
93. HAOK MLADOST – OK ZADAR termin nije određen
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
100. OK SISAK – OK ZADAR termin nije određen
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
106. OK ZADAR – MOK RIJEKA termin nije određen
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
111. OK SPLIT – OK ZADAR termin nije određen
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
119. OK ZADAR – OK GORICA termin nije određen
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
122. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR termin nije određen
22. kolo (29. ožujka 2022.)
132. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL termin nije određen
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - 2021./2022. – seniori
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
3. OK ZADAR – OK SPLIT 1:3 (22:25,16:25,25:20,14:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem