Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZADAR
  Klub: OK ZADAR
Dvorana: SD Višnjik
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Robert Kresoja
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Luka Buljat tehničar
2 Karlo Škarpa srednji bloker
3 Dino Jurlin srednji bloker
4 Ivan Pleško libero
5 Antonio Surać primač
6 Luka Blaslov primač
7 Zvonimir Barić primač
8 Ivan Sorić dijagonala
9 Rajko Marinović tehničar
10 Patrik Maruna srednji bloker
11 Lovre Babić primač
12 Jakov Marković dijagonala
13 Andrija Zelić libero
14 Karlo Mičić univerzalac
15 Luka Jusup univerzalac
16 Luka Šoše univerzalac
17 Luka Nekić univerzalac
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
4. OK ZADAR – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,23:25,18:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš        
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
2. OK ZADAR – MOK RIJEKA 1:3 (15:25,25:22,20:25,21:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Vedran Juravić
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 3:2 (14:25,25:21,25:12,17:25,16:14)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić        
 
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
13. HAOK MLADOST – OK ZADAR 3:0 (25:11,25:11,25:7)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Zdravko Hranić
 
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
24. OK ZADAR – OK SISAK 3:2 (15:25,24:26,25:23,25:23,15:12)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Vedran Juravić
 
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
26. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:15,25:15)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Jelena Grgurević
1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
35. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (9:25,23:25,14:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić        
 
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
39. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:17,25:13)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     zapisničar: Andrea Astaloš
1. granični sudac: Milenko Korica     2. granični sudac: Barbara Bogdanović        
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
46. OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (16:25,15:25,27:25,28:26,9:15)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Vedran Juravić
 
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
52. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR subota, 28. studenog 2020. u 18,30
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković        
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
57. OK ZADAR – 0 -
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
65. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
68. MOK RIJEKA – OK ZADAR termin nije određen
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
78. OK ROVINJ – OK ZADAR termin nije određen
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
79. OK ZADAR – HAOK MLADOST termin nije određen
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
90. OK SISAK – OK ZADAR termin nije određen
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
92. OK ZADAR – OK SPLIT termin nije određen
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
101. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR termin nije određen
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
105. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
112. MOK MARSONIA – OK ZADAR termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
118. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
123. 0 – OK ZADAR -
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
131. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 25. studenog 2020., 23,52
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem