Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KITRO VARAŽDIN
  Klub: OK KITRO VARAŽDIN
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Ivica Đolonga - 098 161 82 31, Josip Klein - 099 192 53 76
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
4. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:20,25:14,25:16)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Boris Vurušić
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:19,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Ana Visković
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
15. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 2:3 (20:25,22:25,25:16,25:14,13:15)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (9:25,25:16,25:23,25:14)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Hrabrov        
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
26. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ 3:0 (25:17,25:21,25:23)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
36. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:17,27:25,19:25,20:25,10:15)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Barbara Bogdanović     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
48. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 1:3 (12:25,18:25,25:21,15:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Dominik Hamer        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,17:25,23:25)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:17,25:21)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Boris Vurušić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:15,25:27,25:19)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Ana Pavlović
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,17:25,25:22,25:23)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ana Pavičić     zapisničar: Antun Odobašić
1. granični sudac: Dinko Maslač     2. granični sudac: Dragana Škorić        
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:23,25:23)   video-prijenos
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
81. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:12,25:16,12:25,25:18)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Marijan Duka
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
89. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:20,25:23,25:16)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
92. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (16:25,22:25,25:13,25:19,12:15)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Andrijana Lončar     2. granični sudac: Karla Čerkez
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
102. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II 3:2 (25:19,25:20,26:28,22:25,15:2)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Boris Vurušić
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
114. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:17,25:14,25:12)   video-prijenos
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Marko Antolić
1. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir     2. granični sudac: Dario Rukavina        
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
116. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG 3:2 (25:13,25:11,14:25,21:25,15:10)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
125. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (21:25,25:23,23:25,18:25)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:1 (25:22,25:11,20:25,25:17)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem