Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST
Klub: HAOK MLADOST
Dvorana: Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Josipa Kovačević
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Konstantin Čupković primač
2 Ivan Zeljković primač
3 Kruno Nikačević srednji bloker
5 Tomislav Mitrašinović dijagonala
5 Bernard Bakonji tehničar
6 Sven Šarčević libero
7 Petar Višić tehničar
8 Roko Vlašić primač
9 Ivan Đirlić primač
10 Marijan Radoš libero
11 Antonio Vaško srednji bloker
12 Lovro Vranješ srednji bloker
13 Karlo Jakovac primač
14 Gabrijel Cvanciger dijagonala
15 Tin Devald tehničar
16 Adam Novalić libero
17 Marko Repek primač
18 Mario Jurković primač
19 Matko Jakoliš primač
Trener: Radovan Malević
Pomoćnik trenera: Davor Meringer
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
2. OK BIBINJE – HAOK MLADOST 0:3 (12:25,5:25,6:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
10. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,17:25,16:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Boris Vurušić
 
POLUFINALE (10. veljače 2021.)
14. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (22:25,25:20,16:25,25:22,15:10)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Marin Sladić
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
1. HAOK MLADOST – OK ROVINJ 3:0 (25:14,25:13,25:12)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bojan Bardić        
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,28:26,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Bruno Muha        
 
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
13. HAOK MLADOST – OK ZADAR 3:0 (25:11,25:11,25:7)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Zdravko Hranić
 
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
19. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:15,25:20)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Nina Perić     2. granični sudac: Lorena Drakula
 
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
25. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,21:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Sara Culjaga     1. granični sudac: Kristina Majstorović     2. granični sudac: Lucija Bakonji
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
31. HAOK MLADOST – 0 -
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (31:33,23:25,21:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Ivana Magzan-Perić     2. granični sudac: Sara Garac
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
43. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:13,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Marijan Duka
 
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
49. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (23:25,21:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Marta Belas
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
55. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:22,25:10,25:11)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić        
 
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
61. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 3:1 (25:23,32:30,24:26,25:23)   video-prijenos
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:3 (19:25,16:25,14:23)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Bojan Brlas     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Jasmina Kenjereš        
 
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
73. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,21:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić     zapisničar: Ivana Kožul
1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Marija Đaković        
 
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
79. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:3 (bez borbe)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić        
 
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST 0:3 (12:25,11:25,10:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat        
 
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
91. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:16,25:13,25:12)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Dominik Hamer
1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Anja Skendrović        
 
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
97. 0 – HAOK MLADOST -
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:1 (25:19,22:25,25:14,25:12)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Viktorija Knezović
 
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
109. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,24:26,17:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Boris Vurušić
 
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
115. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:17,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Martina Vidaković     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko
 
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
121. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,11:25,20:25)   video-prijenos
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Tomas     1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Iva Režić
 
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:19,25:17,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Branimir Kompes     2. granični sudac: Ana Ivanković
 
Drugi krug - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica
133. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:21,20:25,25:11,25:18)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Anja Toplek     2. granični sudac: Alka Bešker
 
  2. utakmica
135. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (25:20,25:23,17:25,24:26,15:8)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Ante Penga
 
  3. utakmica
137. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:18,25:19,25:15)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Anamarija Kezerić     2. granični sudac: Alka Bešker
 
FINALE
  1. utakmica
139. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:9,25:20,25:22)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Ana Ivanković     2. granični sudac: Lorena Drakula
 
  2. utakmica
140. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 3:0 (25:14,28:26,25:18)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marko Šimac     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
  3. utakmica
141. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:13,25:17)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Anamarija Kezerić     2. granični sudac: Alka Bešker
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 21. lipnja 2021., 23,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem