Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SISAK
  Klub: OK SISAK
Borilište: SD Brezovica
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Dario Batnožić - 099 836 78 71
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Sven Šarčević
Ivor Vranić
Karlo Komosar
Josip Kolarec
Ivan Čičak
Davor Cota
Jan Basta
Luka Bartol
Livio Alić
Ivan Šarar
Antonio Išek
Arnel Duraković
Jasmin Vakufac
Ivan Senčar
Matej Blažević
Dominik Maričević
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
6. OK SPLIT – OK SISAK 1:3 (24:26,27:25,19:25,19:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Kristina Karanušić        
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE 3:2 (16:25,25:20,23:25,25:18,15:11)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
18. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,14:25,23:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji     1. granični sudac: Nika Rimaj     2. granični sudac: Klara Perković
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
20. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:0 (25:12,25:17,25:22)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Marin Maganić        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
29. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (16:25,20:25,17:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dominik Hamer        
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
33. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:12,25:21,25:18)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Marija Krišto
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
40. OK SISAK – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (25:21,16:25,20:25,15:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji     1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Nika Šoštarić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. OK ZADAR – OK SISAK 1:3 (19:25,25:18,17:25,20:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Matea Sertić     2. granični sudac: Ivana Kovačević
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
51. OK SISAK – MOK RIJEKA 3:2 (25:23,25:22,20:25,21:25,15:12)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Marin Maganić     zapisničar: Patricia Bakonji
1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Klara Perković        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:17)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Antun Tomić
1. granični sudac: Anka Glas     2. granični sudac: Antun Odobašić        
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. OK SISAK – OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,22:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Matija Šulc     zapisničar: Patricia Bakonji
1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Lucija Bakonji        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
72. OK SISAK – OK SPLIT 3:0 (25:18,32:30,25:22)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Bakonji     1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Nika Rimaj
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. OK MEDICINAR TRNJE – OK SISAK 3:2 (21:25,23:25,25:18,25:13,18:16)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Dominik Hamer
1. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak     2. granični sudac: Melani Galić        
 
14. kolo (7. veljače 2024.)
84. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:11,25:19,25:18)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     zapisničar: Viktorija Knezović
1. granični sudac: Đeni Radeka     2. granični sudac: Mihaela Antolović        
 
15. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
86. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 0:3 (27:29,21:25,21:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Bakonji     1. granični sudac: Klara Perković     2. granični sudac: Andrei Jurković
 
16. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
95. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:11,25:15,25:16)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Lovro Mlinac     2. granični sudac: Malu Celić
 
17. kolo (21. veljače 2024.)
99. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,21:25,20:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Azra Šarčević
1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Nika Šoštarić        
 
18. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
106. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SISAK 3:0 (25:22,25:14,25:23)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Boris Vurušić
zapisničar: Neva Bartolec     1. granični sudac: Nola Vidović     2. granični sudac: Kaja Blaguški
 
19. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
112. OK SISAK – OK ZADAR 3:2 (24:26,25:10,23:25,26:24,15:11)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     zapisničar: Laura Kristić
1. granični sudac: Klara Perković     2. granični sudac: Andrei Jurković        
 
20. kolo (6. ožujka 2024.)
117. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:0 (28:26,25:22,25:19)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Ema Govorčin     2. granični sudac: Barbara Žunić
 
21. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
125. OK SISAK – MOK MARSONIA 0:3 (18:25,24:26,21:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Nika Šoštarić     1. granični sudac: Klara Perković        
 
22. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
128. OK ROVINJ – OK SISAK 0:3 (25:27,22:25,19:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Magdalena Černjul
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKO DOBRIĆ – seniori
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
1. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,13:25,17:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Stela Lalić     1. granični sudac: Nika Rimaj     2. granični sudac: Marija Kovačević
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem