Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SISAK
Klub: OK SISAK
Borilište: SD Brezovica
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Dario Batnožić - 099 836 78 71
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
6. OK SISAK – MOK RIJEKA 3:1 (25:18,25:23,27:29,25:21)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Ejla Muratagić     1. granični sudac: Mirela Baltić     2. granični sudac: Kristina Majstorović
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
8. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:15,25:16,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
17. OK SISAK – OK GORICA 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:18)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Ejla Muratagić     1. granični sudac: Marija Kovačević     2. granični sudac: Nika Rimaj
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
21. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:19,25:16,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Karla Čerkez     2. granični sudac: Kristina Karanušić        
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
28. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 0:3 (25:27,15:25,22:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Sara Culjaga     1. granični sudac: Lucija Bakonji     2. granični sudac: Stela Pavičić
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
34. OK ZADAR – OK SISAK 2:3 (20:25,19:25,25:21,27:25,8:15)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
39. OK SISAK – OK ROVINJ 3:2 (25:22,18:25,25:10,22:25,15:7)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Lucija Bakonji
1. granični sudac: Laura Kristić     2. granični sudac: Marija Danić        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. MOK MARSONIA – OK SISAK 2:3 (22:25,27:25,17:25,25:20,14:16)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Sara Radojičić
1. granični sudac: Antun Tomić     2. granični sudac: Josipa Babić        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (11:25,20:25,21:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Kristina Majstorović
1. granični sudac: Laura Kristić     2. granični sudac: Stela Pavičić        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
60. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:15,25:15,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Melani Galić     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:23,25:27,20:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Kristina Majstorović     1. granični sudac: Sara Culjaga     2. granični sudac: Lucija Lamza
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
72. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:1 (25:23,17:25,25:13,25:20)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Filip Mikuličić
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Mihaela Curać        
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
74. OK SISAK – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:17,25:21)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Mario Babić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Bakonji     1. granični sudac: Ejla Muratagić     2. granični sudac: Marija Danić
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
83. OK GORICA – OK SISAK 2:3 (25:13,14:25,19:25,28:26,13:15)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Marin Maganić     1. granični sudac: Hana Josić     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
87. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (19:25,12:25,16:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Mario Babić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Sara Culjaga     1. granični sudac: Laura Kristić     2. granični sudac: Lucija Lamza
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
94. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:1 (25:17,25:20,21:25,25:15)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Boris Vurušić
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
100. OK SISAK – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Kristina Majstorović     1. granični sudac: Marija Danić     2. granični sudac: Klara Perković
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
105. OK ROVINJ – OK SISAK 1:3 (19:25,25:18,20:25,19:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
113. OK SISAK – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:14,25:15)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Sara Culjaga
1. granični sudac: Kristina Majstorović     2. granični sudac: Lucija Lamza        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
116. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 3:0 (25:13,25:15,25:22)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler        
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
126. OK SISAK – HAOK MLADOST 1:3 (16:25,27:25,12:25,10:25)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Stela Pavičić
1. granični sudac: Kristina Majstorović     2. granični sudac: Matija Pavleković        
 
22. kolo (29. ožujka 2022.)
127. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:16,25:17,25:13)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Milenko Korica
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Marko Šimac        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
2. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,7:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Matija Šulc     zapisničar: Kristina Majstorović
1. granični sudac: Sara Culjaga     2. granični sudac: Stela Pavičić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem