Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SISAK
Klub: OK SISAK
Dvorana: SD Brezovica
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Dario Batnožić - 099 836 78 71
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Matej Blažević dijagonala
2 Ivan Senčar tehničar
3 Leonardo Velić primač
4 Jasmin Vakufac tehničar
5 Jan Basta libero
6 Livio Alić tehničar
7 Matija Tepavac primač
8 Arnel Duraković srednji bloker
9 Dominik Šajnić srednji bloker
10 Antonio Vaško tehničar
11 Leon Wolf srednji bloker
12 Jasmin Alihodžić libero
13 Domagoj Šimić srednji bloker
14 Leo Šimić srednji bloker
15 Antonio Išek dijagonala
16 Ivan Orešković srednji bloker
Trener: Mirsad Šarčević
Trener: Dario Batnožić
Pomoćnik trenera: Nikica Jurčević
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
7. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:15,25:11)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
elektronički zapisničar: Marin Sladić                
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:22,25:18)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23,17:25,23:25,16:25)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
12. HAOK MLADOST - OK SISAK 3:0 (25:15,25:10,25:13)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Tomislav Kramar
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK ROVINJ - OK SISAK 1:3 (25:18,18:25,20:25,11:24)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Slavko Poropat
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. OK SISAK - OK SPLIT 1:3 (20:25,19:25,25:22,9:25)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Fikret Bajrić
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (25:19,21:25,25:19,29:27)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Matea Trampus
elektronički zapisničar: Ivona Majer                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (25:21,21:25,17:25,23:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Fikret Bajrić
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. OK SISAK - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,12:25,20:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Fikret Bajrić
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:17,25:19)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Ante Penga                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
40. OK SISAK - HAOK MLADOST 0:3 (15:25,18:25,10:25)
1. sudac: Igor Kranjc     2. sudac: Boris Vurušić     delegat: Fikret Bajrić
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK SISAK - OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,20:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
48. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:15)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Frane Peslać     2. granični sudac: Deni Pivac
elektronički zapisničar: Petra Peslać                
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
50. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK subota, 19. siječnja 2019. u 19,00
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Mario Babić     delegat: Fikret Bajrić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
55. OKM CENTROMETAL - OK SISAK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. siječnja 2019., 15,57
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem