Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OKM CENTROMETAL
Klub: OKM CENTROMETAL
Borilišta: NCG Aton, OŠ Nedelišće
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Jadranko Kirić - tajnik 098/ 242 108
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (1. listopada 2022., 2. listopada 2022.)
3. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:18,25:23,25:22)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Boris Vurušić
 
2. kolo (8. listopada 2022., 9. listopada 2022.)
11. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 0:3 (18:25,20:25,23:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota        
 
3. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
14. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST 0:3 (25:27,22:25,18:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Boris Vurušić
 
4. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
24. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 2:3 (26:24,19:25,26:24,21:25,16:18)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Čerkez     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Petra Peslać
 
5. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
25. OKM CENTROMETAL – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:22,25:14,25:14)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Tomas        
 
6. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
36. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:0 (25:16,25:20,25:21)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Boris Vurušić
 
7. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
38. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0:3 (12:25,15:25,18:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Sara Radojičić
1. granični sudac: Mia Velikanović     2. granični sudac: Gabrijela Barić        
 
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
47. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (18:25,17:25,21:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Tin Vedriš        
 
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
51. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL 0:3 (20:25,14:25,19:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Matea Sertić     2. granični sudac: Franka Volpi
 
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
58. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ subota, 10. prosinca 2022. u 17,30
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Mario Babić        
 
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
64. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL termin nije određen
12. kolo (21. siječnja 2023., 22. siječnja 2022.)
69. OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL termin nije određen
13. kolo (28. siječnja 2023., 29. siječnja 2023.)
77. OKM CENTROMETAL – OK SISAK termin nije određen
14. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
80. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL termin nije određen
15. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
90. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT termin nije određen
16. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
91. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL termin nije određen
17. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
102. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
18. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
104. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA termin nije određen
19. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
113. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
20. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
117. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR termin nije određen
21. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
124. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL termin nije određen
22. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
130. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKA DOBRIĆA – seniori
OSMINA FINALA (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
5. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0:3 (13:25,15:25,18:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Antun Odobašić
1. granični sudac: Antun Tomić     2. granični sudac: Lucija Letica        
 
ČETVRTFINALE (7. prosinca 2022.)
10. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK srijeda, 7. prosinca 2022. u 18,45
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Boris Vurušić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem