Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OKM CENTROMETAL
Klub: OKM CENTROMETAL
Dvorane: NCG Aton, OŠ Nedelišće
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Jadranko Kirić - tajnik 098/ 244 108
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Sandi Pleh
2 Vanja Marciuš primač
3 Dražen Vincek dijagonala
4 Gabrijel Ivančić tehničar
5 Filip Jengić primač
6 Antonio Juras primač
7 Vedran David libero
8 Deni Vuk libero
9 Hrvoje Novak
10 Marijan Palinkaš srednji bloker
11 Tomica Posavec srednji bloker
12 Matej Kovačić srednji bloker
13 Ivan Novak srednji bloker
14 Hrvoje Zelenika srednji bloker
15 Antonio Čičković srednji bloker
16 Marko David tehničar
17 Niko Vidović primač
18 Luka Lesinger primač
19 Rene Rihtarec primač
Trener: Jadranko Kirić
Pomoćnik trenera: Aleksandar Kovačić
Pomoćnik trenera: Siniša Novak
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
5. OK CROATIA - OKM CENTROMETAL 0:3 (17:25,17:25,16:25)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Vinko Dobrić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Ivana Pjevač     2. granični sudac: Ana Ivanković
elektronički zapisničar: Luka Humski                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:0 (25:19,25:19,25:16)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
POLUFINALE
  1. utakmica
13. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 0:3 (7:25,21:25,18:25)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
  2. utakmica
15. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:1 (25:16,25:27,25:15,25:9)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Tomislav Kramar
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:1 (25:23,21:25,25:18,25:22)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Dora Barišić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
elektronički zapisničar: Ana Pavičić                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:18,25:14)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
16. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 1:3 (25:22,24:26,22:25,26:28)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:20,25:15)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Jelena Grgurević
elektronički zapisničar: Ivan Jukić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. OKM CENTROMETAL - HAOK MLADOST 0:3 (18:25,20:25,8:25)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 1:3 (25:21,21:25,17:25,23:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Fikret Bajrić
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:21,25:16,25:19)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Luka Humski     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Filip Sršen
elektronički zapisničar: Frane Peslać                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:17,19:25,25:23,22:25,9:15)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,15:25,18:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
46. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,16:25,24:26)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
51. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:16,25:14)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Zdravko Hranić
1. granični sudac: Dominik Hamer     2. granični sudac: Lucija Prižmić     elektronički zapisničar: Luka Humski
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
55. OKM CENTROMETAL - OK SISAK subota, 26. siječnja 2019. u 18,00
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. siječnja 2019., 6,46
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem