Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
Klub: OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA
Dvorana: GD Kaštela
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Ivan Rančić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Petar Višić tehničar
2 Christian Rupert srednji bloker
3 Stipe Perić srednji bloker
4 Ivan Kulušić srednji bloker
6 Ivan Matoković dijagonala
8 Mate Glaurdić primač
9 Ante Šuker primač
11 Ivan Cikojević dijagonala
12 Joško Melvan primač
13 Hrvoje Pervan libero
14 Antonio Palić libero
17 Jakov Melvan tehničar
18 Ivan Bašić libero
Trener: Ivan Rančić
Pomoćnik trenera: Ivan Andromak
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
2. OK ZADAR - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (17:25,19:25,8:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Ivan Hrabrov     1. granični sudac: Mladenka Vrkić     2. granični sudac: Tajana Maričić
elektronički zapisničar: Marko Surać                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
11. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,19:25,17:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
 
POLUFINALE
  1. utakmica
14. OK MEDICINAR TRNJE - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (20:25,21:25,25:23,18:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Tomislav Kramar
 
  2. utakmica
16. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:21,25:17,25:14)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Karla Magzan     2. granični sudac: Ante Penga
elektronički zapisničar: Sanda Žaja                
 
FINALE
. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,15:25,17:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Marko Šimac     2. granični sudac: Marin Sladić
elektronički zapisničar: Ivan Jukić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. OK SISAK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23,17:25,23:25,16:25)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SPLIT 3:2 (21:25,25:16,19:25,25:16,16:14)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
elektronički zapisničar: Valentina Maretić                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Julija Šaravanja     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
elektronički zapisničar: Ana Pavičić                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:20,25:15)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Jelena Grgurević
elektronički zapisničar: Ivan Jukić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Čedomir Maksimovski
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK ROVINJ 3:1 (22:25,25:9,25:16,25:12)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Karla Magzan                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
32. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (30:28,25:16,25:17)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Tomislav Kramar
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:17,25:19)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Ante Penga                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. OK SPLIT - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (22:25,25:22,19:25,18:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Ante Jukić                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Ivan Jukić                
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
46. OKM CENTROMETAL - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,16:25,24:26)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
52. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Ivan Delić
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Sanda Žaja     elektronički zapisničar: Ante Jukić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
53. OK ROVINJ - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,15:25,19:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
 
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
2. kolo
4. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (30:28,25:16,25:17)
3. kolo
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
4. kolo
8. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
5. kolo
10. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,15:25,17:25)
6. kolo
11. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (25:16,24:26,25:18,25:20)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Valentina Maretić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
59. HAOK MLADOST - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:21,25:18,25:16)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Tomislav Kramar
zapisničar: Tajana Kramar Šandl     1. granični sudac: Tea Marušić     2. granični sudac: Toni Bašić
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
62. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:2 (25:17,19:25,23:25,25:17,18:16)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Filip Sršen
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
64. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:20,23:25,25:22,25:23)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Dravko Stipaničev
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (14:25,17:25,25:22,18:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (19:25,25:18,23:25,25:18,9:15)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Ivan Jukić
 
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:16,25:15,25:23)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Ivan Jukić
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,13:25,18:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Luka Humski     delegat: Josip Klein
 
POLUFINALE
  1. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
10. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:17,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
12. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA srijeda, 27. ožujka 2019. u 17,00
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 23. ožujka 2019., 17,48
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem