Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DARUVAR
  Klub: OK DARUVAR
Borilište: GSD Daruvar
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Davor Meringer
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
6. MOK ČAZMA – OK DARUVAR 3:1 (25:22,25:16,17:25,25:23)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Ana Pavlović        
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. 0 – OK DARUVAR -
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
18. OK DARUVAR – OK GORICA 3:1 (25:20,13:25,25:13,25:22)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić        
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
20. HAOK MLADOST II – OK DARUVAR 1:3 (22:25,25:22,16:25,22:25)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Lada Milanović     zapisničar: Matea Cvetković
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
29. OK DARUVAR – OK SISAK II 3:0 (25:14,25:12,25:6)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
33. OK SHEEFT – OK DARUVAR 1:3 (16:25,20:25,25:20,14:25)
1. sudac: Ana Pavlović     2. sudac: Mario Babić     zapisničar: Magdalena Šilić
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
40. OK DARUVAR – OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 3:0 (25:22,25:17,25:17)
1. sudac: Jana Čorko     2. sudac: Nikola Lončar        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. OK CROATIA – OK DARUVAR 0:3 (22:25,26:28,12:25)
1. sudac: Lada Milanović     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
51. OK DARUVAR – OK KRAVARSKO 3:0 (25:13,25:23,25:19)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Iva Košćak        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. OK MEDICINAR TRNJE II – OK DARUVAR 0:3 (14:25,14:25,18:25)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Lovro Mlinac
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. OK DARUVAR – OK QUIRIN SISAK 3:0 (25:15,25:20,25:9)
1. sudac: Iva Košćak     2. sudac: Karla Skukan        
 
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
72. OK DARUVAR – MOK ČAZMA 2:3 (21:25,25:23,23:25,25:11,13:15)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
73. OK DARUVAR – 0 -
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
84. OK GORICA – OK DARUVAR 0:3 (14:25,21:25,24:26)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Nika Gavranović
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
86. OK DARUVAR – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:19,17:25,7:15)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
95. OK SISAK II – OK DARUVAR 0:3 (16:25,16:25,9:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Klara Perković
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
99. OK DARUVAR – OK SHEEFT 3:0 (25:20,25:17,25:19)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Nikola Lončar        
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
106. OK RUDAR MURSKO SREDIŠĆE – OK DARUVAR 1:3 (21:25,25:21,17:25,15:25)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Domagoj Košir        
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
112. OK DARUVAR – OK CROATIA 3:1 (28:30,25:18,25:21,25:18)
1. sudac: Karla Skukan     2. sudac: Magdalena Gelešić        
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
117. OK KRAVARSKO – OK DARUVAR 0:3 (12:25,13:25,16:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Nika Šoštarić        
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
125. OK DARUVAR – OK MEDICINAR TRNJE II 3:0 (25:14,25:9,25:19)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Nikola Lončar        
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
128. OK QUIRIN SISAK – OK DARUVAR 0:3 (21:25,20:25,20:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Stela Lalić     zapisničar: Laura Kristić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem