Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DARUVAR
  Klub: OK DARUVAR
Dvorana: GSD Daruvar
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Davor Meringer
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. OK DARUVAR - OK MEDICINAR TRNJE II 3:2 (15:25,23:25,25:18,25:17,15:6)
1. sudac: Andrea Strahija     2. sudac: Martina Josić     delegat: Predrag Dilberović
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. OK DARUVAR - MOK ČAZMA 3:1 (25:20,31:33,25:20,25:20)
1. sudac: Ana Marija Radošević     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Rifet Sedić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
12. OK DARUVAR - OK SHEEFT 3:1 (22:25,25:15,25:22,25:17)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Rifet Sedić
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. OK DARUVAR - OK QUIRIN SISAK 0:3 (23:25,17:25,8:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. OK GORICA - OK DARUVAR 0:3 (18:25,16:25,19:25)
1. sudac: Jelena Bjelanović     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Vinko Dobrić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
28. HAOK MLADOST II - OK DARUVAR 1:3 (24:26,25:17,16:25,11:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
34. OK PETRINJA - OK DARUVAR 0:3 (22:25,19:25,12:25)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
37. OK DARUVAR - OK SISAK II 3:2 (25:21,14:25,25:16,22:25,15:9)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Andrea Strahija     delegat: Fikret Bajrić
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
45. OK KARLOVAC - OK DARUVAR 1:3 (25:22,13:25,16:25,15:25)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Zlatko Mrkša
 
10. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2018.)
46. OK MEDICINAR TRNJE II - OK DARUVAR termin nije određen
11. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
55. MOK ČAZMA - OK DARUVAR termin nije određen
12. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
57. OK SHEEFT - OK DARUVAR termin nije određen
13. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
64. OK QUIRIN SISAK - OK DARUVAR termin nije određen
14. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
68. OK DARUVAR - OK GORICA termin nije određen
15. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
73. OK DARUVAR - HAOK MLADOST II termin nije određen
16. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
79. OK DARUVAR - OK PETRINJA termin nije određen
17. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
82. OK SISAK II - OK DARUVAR termin nije određen
18. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
90. OK DARUVAR - OK KARLOVAC termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem