Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK RIJEKA
Klub: MOK RIJEKA
Dvorana: Dvorana Mladosti Rijeka
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Velimir Liverić 095/ 1984 415
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Fran Pavlović
2 Karlo Stanić
3 Marko Ličina tehničar
4 Ivan Lešić
5 Danijel Jurišić
6 Ivor Martić
7 Luka Osojnak
8 Mario Krpotić
9 Karlo Čule
10 Rok Međimorec
11 Luka Lasić
12 Maurizio Banko
13 Drago Lasić
14 Bojan Janjanin
15 Davor Bogdanović
16 Marin Sušanj
17 Kristian Smiljanić libero
18 Mladen Jurčević
19 Dino Colnar
Trener: Velimir Liverić
Pomoćnik trenera: Andrej Burić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
4. MOK UMAG - MOK RIJEKA 0:3 (14:25,12:25,17:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Vladimir Relić
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
9. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:0 (25:19,25:19,25:16)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Josip Klein
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:16,25:22,25:18)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 2:3 (17:25,26:24,25:19,18:25,9:15)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Petra Peslać
elektronički zapisničar: Deni Pivac                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Ivan Niessner
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
16. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 1:3 (25:22,24:26,22:25,26:28)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:22,25:23)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Čedomir Maksimovski
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:17,25:9,25:15)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zdravko Hranić
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. OK SISAK - MOK RIJEKA 0:3 (13:25,12:25,20:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Fikret Bajrić
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. MOK RIJEKA - OK SPLIT 3:0 (25:21,25:22,25:19)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Matea Trampus
elektronički zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:13,25:23,25:21)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,19:25,16:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Slavko Poropat
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
52. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Luka Humski     delegat: Ivan Delić
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Sanda Žaja     elektronički zapisničar: Ante Jukić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
54. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (27:25,16:25,13:25,16:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Miroslav Medač
 
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
2. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:0 (25:10,25:21,25:20)
2. kolo
3. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
3. kolo
6. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 1:3 (27:25,16:25,13:25,16:25)
4. kolo
8. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:20,19:25,25:19)
5. kolo
9. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
6. kolo
12. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:17,25:9,25:15)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. MOK RIJEKA - HAOK MLADOST 0:3 (25:27,22:25,17:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Dravko Stipaničev
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:2 (26:24,22:25,15:25,25:20,15:12)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Ivona Majer
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
62. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA 3:2 (25:17,19:25,23:25,25:17,18:16)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Filip Sršen
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
64. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:20,23:25,25:22,25:23)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Dravko Stipaničev
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. HAOK MLADOST - MOK RIJEKA 3:0 (25:16,25:21,25:16)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Tomislav Kramar
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:22,29:27,25:16)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
3. MOK RIJEKA - OK SPLIT 3:1 (28:30,25:20,25:23,25:22)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Miroslav Medač
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
7. OK SPLIT - MOK RIJEKA 1:3 (21:25,25:23,22:25,12:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Marko Šimac
 
POLUFINALE
  1. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
10. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK RIJEKA subota, 23. ožujka 2019. u 19,30
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
12. MOK RIJEKA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA srijeda, 27. ožujka 2019. u 17,00
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 23. ožujka 2019., 17,48
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem