Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK RIJEKA
Klub: MOK RIJEKA
Dvorana: Dvorana Mladosti
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: Velimir Liverić 095/ 1984 415
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Josip Vojak primač
2 Karlo Stanić dijagonala
3 Matteo Dassouki srednji bloker
4 Ivan Lešić primač
5 Vid Čargonja primač
6 Matija Donevski primač
8 Mario Krmpotić srednji bloker
9 Goran Marković srednji bloker
10 Lovro Maglica tehničar
11 Luka Lasić srednji bloker
12 Maurizio Banko libero
13 Noa Banović srednji bloker
14 Bojan Janjanin dijagonala
16 Sandro Dukić primač
17 Kristian Smiljanić libero
18 Mladen Jurčević libero
19 Dino Colnar tehničar
20 Franko Žeželić srednji bloker
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
4. OK ZADAR – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,23:25,18:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
12. OK SPLIT – MOK RIJEKA 3:1 (32:30,18:25,25:16,25:13)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Ivan Jukić
1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
2. OK ZADAR – MOK RIJEKA 1:3 (15:25,25:22,20:25,21:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Vedran Juravić
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
11. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:2 (25:21,25:18,18:25,23:25,16:14)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Dravko Stipaničev
 
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
15. OK SPLIT – MOK RIJEKA 1:3 (25:13,19:25,18:25,23:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
22. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (20:25,25:21,18:25,25:16,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Tomas     1. granični sudac: Iva Režić     2. granični sudac: Mia Režić
 
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
28. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:15,27:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
33. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:18)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat        
 
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
41. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:2 (25:23,22:25,20:25,25:23,15:11)   video-prijenos
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Boris Vurušić
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
44. MOK RIJEKA – 0 -
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
54. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 3:2 (25:17,17:25,21:25,25:19,17:15)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha        
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
55. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:22,25:10,25:11)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić        
 
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
66. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,25:21,25:18,25:15)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Elena Mujakić
1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Iva Režić        
 
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
68. MOK RIJEKA – OK ZADAR 1:3 (25:11,21:25,15:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Mihaela Curać
1. granični sudac: Mia Režić     2. granični sudac: Iva Režić        
 
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
77. OK SISAK – MOK RIJEKA 3:0 (25:18,25:15,25:23)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Sara Culjaga     1. granični sudac: Ejla Muratagić     2. granični sudac: Stela Pavičić
 
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
81. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (10:25,16:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Tomas     1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Mihaela Curać
 
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
88. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:0 (25:13,25:18,25:13)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
94. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (9:25,19:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Mia Režić
 
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
99. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 3:1 (25:20,23:25,25:17,26:24)   video-prijenos
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Marija Đaković
 
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
107. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL subota, 6. ožujka 2021. u 17,00   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Stipaničev Matečić     1. granični sudac: Iva Režić     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
110. 0 – MOK RIJEKA -
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
120. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
121. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
132. OK ROVINJ – MOK RIJEKA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 6. ožujka 2021., 14,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem