Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK RIJEKA
Klub: MOK RIJEKA
Borilište: Dvorana Mladosti
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Velimir Liverić 095/ 1984 415
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (1. listopada 2022., 2. listopada 2022.)
4. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,16:25,17:25)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Bojan Brlas
 
2. kolo (8. listopada 2022., 9. listopada 2022.)
10. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 3:0 (25:18,25:21,25:21)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Tajana Kramar Šandl        
 
3. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
15. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:1 (25:17,20:25,25:17,25:15)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Tin Vedriš        
 
4. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
23. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:9,25:18,25:16)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Anja Toplek     1. granični sudac: Nika Papak     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
5. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
26. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (22:25,24:26,16:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dean Poropat
 
6. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
36. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:0 (25:16,25:20,25:21)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Boris Vurušić
 
7. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
37. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (21:25,23:25,21:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Iva Kovačević     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
48. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:19,25:16)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Želimir Kušljić
1. granični sudac: Lora Battista     2. granični sudac: Marta Džinić        
 
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
50. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:0 (25:15,25:13,25:18)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Ana Lončar     2. granični sudac: Lucija Gašpić        
 
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
59. MOK RIJEKA – OK ZADAR subota, 10. prosinca 2022. u 17,00
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Bojan Brlas
 
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
63. OK ROVINJ – MOK RIJEKA termin nije određen
12. kolo (21. siječnja 2023., 22. siječnja 2022.)
70. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA termin nije određen
13. kolo (28. siječnja 2023., 29. siječnja 2023.)
76. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
14. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
81. OK SISAK – MOK RIJEKA termin nije određen
15. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
89. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST termin nije određen
16. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
92. OK SPLIT – MOK RIJEKA termin nije određen
17. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
102. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
18. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
103. OK MEDICINAR TRNJE – MOK RIJEKA termin nije određen
19. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
114. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA termin nije određen
20. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
116. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
21. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
125. OK ZADAR – MOK RIJEKA termin nije određen
22. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
129. MOK RIJEKA – OK ROVINJ termin nije određen
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKA DOBRIĆA – seniori
OSMINA FINALA (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
7. PREDSTAVNIK REGIJE JUG – MOK RIJEKA 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
ČETVRTFINALE (7. prosinca 2022.)
12. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN utorak, 6. prosinca 2022. u 18,30
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem