Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MURSA - OSIJEK
Klub: MOK MURSA - OSIJEK
Dvorana: NŠD Gradski vrt
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: ZVONIMIR BOGDANOVIĆ
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Živko Bešlić srednji bloker
2 Davor Bogdanović primač
3 Luka Kraljević libero
4 Marin Marinović libero
5 Srđan Gubić primač
6 Ivan Matoković dijagonala
7 Jurica Šućur tehničar
8 Petar Majer srednji bloker
9 Stanko Stanković primač
10 Tomislav Suk primač
11 Krešimir Prlić dijagonala
12 Filip Nedić srednji bloker
13 David Šmital primač
14 Roberto Varga srednji bloker
15 Gabrijel Ivančić tehničar
16 Kristijan Šućur srednji bloker
17 Lovro Škugor tehničar
18 Luka Peljušić primač
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP – seniori
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
3. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK utorak, 1. prosinca 2020. u 20,30
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Pišćak     zapisničar: Andrea Astaloš
1. granični sudac: Barbara Bogdanović     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
6. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,29:27,25:17)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
8. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,14:25,17:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Luka Humski     delegat: Boris Vurušić
 
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
17. MOK MURSA - OSIJEK – 0 -
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
21. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (19:25,25:20,25:21,23:25,8:15)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Boris Vurušić
 
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
28. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:15,27:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
34. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,14:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Željko Božiček                
 
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
39. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:17,25:13)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     zapisničar: Andrea Astaloš
1. granični sudac: Milenko Korica     2. granični sudac: Barbara Bogdanović        
 
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
47. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
50. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:1 (29:27,22:25,25:23,25:16)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Dora Ivanić
 
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
60. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
61. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
72. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
74. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL termin nije određen
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
83. 0 – MOK MURSA - OSIJEK -
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
87. MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
94. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
100. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ termin nije određen
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
105. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
113. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK termin nije određen
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
116. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
126. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. studenog 2020., 20,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem