Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MURSA - OSIJEK
Klub: MOK MURSA - OSIJEK
Dvorana: NŠD Gradski vrt
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: ZVONIMIR BOGDANOVIĆ
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Živko Bešlić srednji bloker
2 Mateo Brandić dijagonala
3 Josip Ilić primač
4 Luka Kraljević libero
5 Marko Kovačević libero
6 Đuro Mijić primač
7 Srđan Gubić primač
8 Kristijan Šućur srednji bloker
9 Borna Šimunić srednji bloker
10 Lovro Škugor srednji bloker
11 Jurica Šućur tehničar
13 Mario Teppert primač
15 Antun Odobašić tehničar
16 David Šmital primač
17 Petar Majer dijagonala
18 Stanko Stanković primač
Trener: Zvonimir Bogdanović
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (24. listopada 2018.)
3. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (20:25,25:19,15:25,19:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dominik Glas     1. granični sudac: Doris Marić     2. granični sudac: Sara Radojičić
elektronički zapisničar: Ivana Kožul                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
12. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (27:25,25:17,16:25,25:22)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Tomislav Kramar
zapisničar: Martina Josić     1. granični sudac: Ana Ivanković     2. granični sudac: Ivana Pjevač
elektronički zapisničar: Aleksandra Lipić                
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:1 (25:19,25:27,25:23,25:20)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Vlatko Rakin     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Julija Šaravanja
elektronički zapisničar: Milenko Korica                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Dora Barišić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
elektronički zapisničar: Ana Pavičić                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Ivan Niessner
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Julija Šaravanja     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
elektronički zapisničar: Ana Pavičić                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:15,25:15,25:19)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
22. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:1 (25:19,21:25,25:19,29:27)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Matea Trampus
elektronički zapisničar: Ivona Majer                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
28. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:16,20:25,17:25,23:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dragica Pivac     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Marko Dubravčić
elektronički zapisničar: Mario Kozlica                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,21:25,21:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (25:17,19:25,25:23,22:25,9:15)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Matea Trampus
elektronički zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Ivan Jukić                
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
47. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,15:25,15:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Matea Trampus
elektronički zapisničar: Tihana Rakin                
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
50. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,21:25,14:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Mario Babić     delegat: Fikret Bajrić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
56. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 1:3 (23:25,25:22,23:25,22:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Tihana Rakin
 
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
1. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:15,25:15,25:19)
2. kolo
3. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 0:3 (22:25,20:25,17:25)
3. kolo
5. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:16,30:28,25:22)
4. kolo
7. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (19:25,15:25,15:25)
5. kolo
9. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:17,25:20,20:25,24:26,15:8)
6. kolo
11. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,14:25,22:25)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (25:16,24:26,25:18,25:20)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Valentina Maretić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:2 (26:24,22:25,15:25,25:20,15:12)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Ivona Majer
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST 0:3 (21:25,18:25,14:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:13,25:15,25:22)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Marijan Duka
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (14:25,17:25,25:22,18:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:22,29:27,25:16)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
4. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 1:3 (23:25,22:25,25:21,23:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Ivona Majer
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
8. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:20,25:18,17:25,21:25,15:7)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. ožujka 2019., 16,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem