Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MURSA - OSIJEK
Klub: MOK MURSA - OSIJEK
Dvorana: NŠD Gradski vrt
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Kontakt osoba: ZVONIMIR BOGDANOVIĆ
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Živko Bešlić srednji bloker
2 Mateo Brandić dijagonala
3 Josip Ilić primač
4 Luka Kraljević libero
5 Marko Kovačević libero
6 Đuro Mijić primač
7 Srđan Gubić primač
8 Kristijan Šućur srednji bloker
9 Borna Šimunić srednji bloker
10 Lovro Škugor srednji bloker
11 Jurica Šućur tehničar
13 Mario Teppert primač
15 Antun Odobašić tehničar
16 David Šmital primač
17 Petar Majer dijagonala
18 Stanko Stanković primač
Trener: Zvonimir Bogdanović
 
SUPERLIGA - seniori
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
1. HAOK MLADOST - MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:17,25:17,25:23)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Zdravko Hranić
 
2. kolo (11. ožujka 2020.)
3. MOK MURSA - OSIJEK - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA 0:3 (24:26,13:25,16:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
6. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK odgođeno
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
 
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
7. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA termin nije određen
5. kolo (25. ožujka 2020.)
9. MOK MURSA - OSIJEK - HAOK MLADOST termin nije određen
6. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
5. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:18,20:25,17:25,25:19,15:13)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
17. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (22:25,25:23,25:20,22:25,15:9)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Ivan Niessner
zapisničar: Paola Mataija                
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
24. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:21)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
28. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,19:25,20:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Ivan Hrabrov     2. granični sudac: Matea Trifunović
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
33. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA 3:0 (25:17,32:30,25:15)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
39. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (17:25,10:25,25:20,15:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Nadira Šljivo-Orljak
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
50. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 2:3 (19:25,26:24,21:25,25:17,12:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Svjetlana Šimić     1. granični sudac: Ana Pavičić     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
60. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:21,23:25,17:25,25:13,16:14)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Boris Vurušić
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
62. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:0 (25:23,25:23,27:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
69. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (24:26,25:18,25:20,25:27,13:15)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
 
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR 3:0 (25:17,25:18,25:20)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Ivona Majer
 
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
78. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,23:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anka Glas     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Dominik Glas
 
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
84. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:22,25:20)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
87. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (23:25,20:25,27:25,20:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ivana Pjevač     1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Martina Matijević
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. kolo (18. prosinca 2019.)
4. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,14:25,16:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Sara Radojičić     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Josipa Babić
 
2. kolo
12. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (14:25,20:25,23:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
POLUFINALE (18. ožujka 2020.)
14. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT odgođeno
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. ožujka 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem