Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK RJEČINA
  Klub: OK RJEČINA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Adolf Juretić - 091/ 5385 344, Miljenko Fićor - 098235676 (tajnik)
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ZAPAD – seniorke
1. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
3. OK RJEČINA – OK SV. MATEJ 06 1:3 (17:25,10:25,25:17,22:25)
1. sudac: Fran Pavlović     2. sudac: Barbara Žunić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Marta Kamauli                
 
2. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
9. OK FUNTANA VRSAR – OK RJEČINA 0:3 (14:25,24:26,14:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Zoran Ivanković     delegat: Edi Grgorinić
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
3. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
12. OK RJEČINA – OK KOSTRENA 1:3 (19:25,35:33,20:25,15:25)
1. sudac: Fran Pavlović     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Marta Kamauli
 
4. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
20. ŽOK PAZIN – OK RJEČINA 3:2 (25:22,25:16,16:25,16:25,15:7)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     zapisničar: Anamaria Pleše
 
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. OK RJEČINA – 0 -
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
30. OK RJEČINA – OK GROBNIČAN 1:3 (25:18,15:25,22:25,23:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Barbara Žunić
 
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
32. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK RJEČINA 0:3 (12:25,14:25,20:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
39. OK RJEČINA – ŽOK CRIKVENICA 3:0 (25:11,25:9,25:13)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Elena Mujakić                
 
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
43. OK UMAG – OK RJEČINA 0:3 (24:26,15:25,20:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
10. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
48. OK SV. MATEJ 06 – OK RJEČINA 3:2 (25:20,22:25,25:20,11:25,15:12)
1. sudac: Barbara Žunić     2. sudac: Darija Jurjević     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Elena Mujakić                
 
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
54. OK RJEČINA – OK FUNTANA VRSAR 3:2 (26:24,18:25,25:22,18:25,15:13)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Marta Kamauli                
 
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
57. OK KOSTRENA – OK RJEČINA 1:3 (25:23,22:25,18:25,13:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Domagoj Badanjak     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Dino Colnar                
 
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
65. OK RJEČINA – ŽOK PAZIN 3:1 (25:22,25:20,21:25,25:19)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Fran Pavlović     zapisničar: Marta Kamauli
 
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
66. 0 – OK RJEČINA -
15. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
75. OK GROBNIČAN – OK RJEČINA 0:3 (19:25,21:25,15:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Barbara Žunić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Ema Govorčin                
 
16. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
77. OK RJEČINA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:1 (25:18,18:25,25:14,25:17)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Lucija Miculinić
 
17. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
84. ŽOK CRIKVENICA – OK RJEČINA 0:3 (14:25,19:25,17:25)
1. sudac: Fran Pavlović     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Karlo Mavrinac                
 
18. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
88. OK RJEČINA – OK UMAG 1:3 (25:17,22:25,23:25,15:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Lucija Miculinić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem