Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VELI VRH
  Klub: OK VELI VRH
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Ana Živolić, 099 826 1687
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
3. ŽOK DUBROVNIK – OK VELI VRH 0:3 (21:25,18:25,19:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Sanda Žaja        
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
10. OK VELI VRH – OK DINAMO 0:3 (20:25,20:25,15:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
16. ŽOK OSIJEK – OK VELI VRH 3:0 (25:9,25:19,25:23)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Milenko Korica
1. granični sudac: Marko Šimac     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
21. OK VELI VRH – OK KAŠTELA 0:3 (21:25,24:26,23:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
29. HAOK RIJEKA CO – OK VELI VRH 3:2 (25:23,17:25,17:25,25:13,15:9)   video-prijenos
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Elena Mujakić
1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Ema Govorčin        
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
32. OK VELI VRH – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:22,25:18)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Edi Grgorinić        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
42. OK KARLOVAC – OK VELI VRH 3:2 (21:25,17:25,25:16,25:23,17:15)   video-prijenos
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Zdravko Hranić
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK VELI VRH 3:0 (25:20,25:19,25:17)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Luka Suman
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
54. OK VELI VRH – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,21:25,23:25)
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK MARINA KAŠTELA – OK VELI VRH 3:0 (25:22,25:21,25:19)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. OK VELI VRH – OK BRDA 0:3 (22:25,25:27,22:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
69. OK VELI VRH – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:22,25:22)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Magdalena Černjul Šverko     1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Mihael Bišćan
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
76. OK DINAMO – OK VELI VRH 3:0 (25:20,25:21,25:13)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Marina Grozdanić     2. granični sudac: Dora Drlje        
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
82. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK 3:1 (25:16,25:22,23:25,25:21)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
87. OK KAŠTELA – OK VELI VRH 3:1 (25:16,25:20,8:25,26:24)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Ivana Knez
1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
95. OK VELI VRH – HAOK RIJEKA CO 1:3 (22:25,16:25,26:24,20:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko        
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
98. OK SPLIT – OK VELI VRH 1:3 (19:25,25:21,23:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
108. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 3:1 (25:23,17:25,25:21,26:24)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
109. OK VELI VRH – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (17:25,25:15,25:16,25:22)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Marin Maganić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko        
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
120. HAOK MLADOST – OK VELI VRH 3:0 (25:17,25:13,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Martina Vidaković     1. granični sudac: Marta Kitarović     2. granični sudac: Hana Josić
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
122. OK VELI VRH – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (15:25,12:25,11:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko     2. granični sudac: Zoran Ivanković        
 
22. kolo (30. ožujka 2022.)
131. OK BRDA – OK VELI VRH 2:3 (22:25,25:19,24:26,25:23,14:16)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Andrijana Lončar
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
2. OK VELI VRH – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (12:25,12:25,21:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Miroslav Andrijanić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem