Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VELI VRH
  Klub: OK VELI VRH
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Ana Živolić, 099 826 1687
 
PRVA LIGA – seniorke
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
4. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:0 (25:23,25:20,25:19)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Zoran Ivanković     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Fran Pavlović     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Abel Zolota
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
10. HAOK ZAGREB – OK VELI VRH 0:3 (18:25,19:25,23:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Dario Rukavina     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Vita Viličić
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
15. OK VELI VRH – ŽOK VINKOVCI 3:2 (25:23,21:25,23:25,25:16,15:9)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Zoran Ivanković     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Katarina Mišetić     2. granični sudac: Abel Zolota        
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
23. ŽOK DUBROVNIK – OK VELI VRH 3:1 (25:13,25:12,18:25,25:15)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Mate Lučić     zapisničar: Maja Čupić
1. granični sudac: Željko Zekić                
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
26. OK VELI VRH – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:12,25:11)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Zoran Ivanković     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Erika Momić     2. granični sudac: Helena Plazanić
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
36. OK OLIMPIK – OK VELI VRH 3:1 (25:15,23:25,25:18,25:19)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Ana Visković     1. granični sudac: Martina Matijević     2. granični sudac: Đeni Radeka
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
37. OK VELI VRH – OK PULA 3:2 (18:25,22:25,25:20,25:19,15:10)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Abel Zolota     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 3:1 (25:20,25:16,20:25,25:18)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
50. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (14:25,16:25,19:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Ema Govorčin     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
59. OK VELI VRH – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:23,25:15)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Leopold Ostojić
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. OK VELIKA GORICA – OK VELI VRH 0:3 (15:25,20:25,23:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Đeni Radeka     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
70. ŽOK SINJ – OK VELI VRH 0:3 (22:25,13:25,18:25)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Mate Lučić     zapisničar: Dina Ujević
1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
76. OK VELI VRH – HAOK ZAGREB 3:0 (25:13,25:18,25:12)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Marta Kamauli
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
81. ŽOK VINKOVCI – OK VELI VRH 3:1 (25:23,25:22,17:25,25:22)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Mihaljević
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
89. OK VELI VRH – ŽOK DUBROVNIK 3:1 (25:21,14:25,25:15,25:21)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Željko Božiček
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
92. OK ZADAR – OK VELI VRH 0:3 (17:25,11:25,13:25)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Domagoj Pernjak     1. granični sudac: Matea Sertić     2. granični sudac: Lovre Babić
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
102. OK VELI VRH – OK OLIMPIK 0:3 (23:25,21:25,23:25)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Magdalena Černjul     2. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac
 
18. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
103. OK PULA – OK VELI VRH 0:3 (16:25,23:25,24:26)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Erika Momić     2. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac        
 
19. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
114. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 0:3 (23:25,20:25,19:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Nika Novak-Stanko     1. granični sudac: Marina Grozdanić     2. granični sudac: Katarina Mišetić
 
20. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
116. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA 3:2 (22:25,26:24,25:19,21:25,15:12)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Zoran Ivanković     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Fran Pavlović     1. granični sudac: Magdalena Černjul     2. granični sudac: Katarina Mišetić
 
21. kolo (30. ožujka 2024.)
125. OK CRATIS VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (13:25,18:25,10:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
22. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
129. OK VELI VRH – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:16,25:10,25:15)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Željko Božiček        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem