Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VELI VRH
  Klub: OK VELI VRH
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Ana Živolić, 099 826 1687
 
SUPERLIGA – seniorke
Drugi krug - Kvalifikacijske utakmice za popunu Super lige
1. kolo
  1. utakmica
133. OK OLIMPIK – OK VELI VRH subota, 24. travnja 2021. u 7,00
  2. utakmica
134. OK VELI VRH – OK OLIMPIK subota, 1. svibnja 2021. u 7,00
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
3. OK VELI VRH – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (21:25,18:25,19:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Stipaničev Matečić     1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
4. OK DON BOSCO – OK VELI VRH 3:1 (18:25,25:21,26:24,26:24)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Miroslav Milinović
 
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
9. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 0:3 (24:26,23:25,15:25)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Roland Ferenčić
 
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
17. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 3:0 (25:9,27:25,25:21)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Ilija Gvozden        
 
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
20. OK VELI VRH – OK UMAG 3:1 (25:20,22:25,25:20,25:17)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Jasmina Kenjereš        
 
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
30. OK NEBO – OK VELI VRH 0:3 (17:25,17:25,16:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK II – OK VELI VRH 3:1 (33:31,21:25,25:18,25:17)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Andrea Astaloš
 
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
42. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:14)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Paola Mataija     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
44. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (15:25,21:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Filip Mikuličić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
53. OK VELI VRH – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:13,25:21)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Leopold Ostojić
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
57. OK ZADAR – OK VELI VRH 1:3 (18:25,13:25,28:26,17:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Vedran Juravić
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
64. OK VELI VRH – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (22:25,22:25,25:22,25:13,15:11)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Valentina Delibegović                
 
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
70. OK VELI VRH – OK DON BOSCO 3:0 (25:20,27:25,26:24)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko     2. granični sudac: Fran Pavlović
 
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
75. OK KARLOVAC – OK VELI VRH 3:0 (26:24,25:16,25:23)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Željko Grgas
 
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
83. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,24:26,23:25,21:25)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
86. OK UMAG – OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:19,19:25,25:17)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Ariana Paljuh
 
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
96. OK VELI VRH – OK NEBO 3:1 (25:19,19:25,25:22,25:21)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Paolo Capoccia     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko        
 
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
97. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:22,28:26,25:18)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Paolo Capoccia     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
108. ŽOK SINJ – OK VELI VRH 1:3 (24:26,25:23,15:25,11:25)   video-prijenos
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
110. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:20,25:16,25:9)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Leopold Ostojić
1. granični sudac: Paolo Capoccia     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko        
 
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
119. OK KITRO VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (20:25,15:25,21:25)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Boris Vurušić
 
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
123. OK VELI VRH – OK ZADAR 3:0 (25:19,25:16,25:21)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Leopold Ostojić
1. granični sudac: Paolo Capoccia     2. granični sudac: Željko Božiček        
 
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
130. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK VELI VRH subota, 17. travnja 2021. u 19,00
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Bojan Bardić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 13. travnja 2021., 21,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem