Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST
Klub: HAOK MLADOST
Dvorana: Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Josipa Kovačević
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Ana Matić libero
2 Katarina Pavičić primač
3 Tea Kačić Bartulović srednji bloker
5 Klara Perić tehničar
6 Lara Štimac tehničar
7 Mika Grbavica dijagonala
7 Natalia Tomić primač
8 Antonia Volmut primač
9 Josipa Marković primač
10 Dinka Kulić primač
11 Mirta Freund srednji bloker
12 Astrid Popić srednji bloker
13 Izabela Štimac libero
14 Mia Bilušić primač
16 Karla Antunović tehničar
Trener: Leonard Barić
Pomoćnik trenera: Darko Nojić
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
1. OK NEBO – HAOK MLADOST 0:3 (18:25,17:25,16:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
9. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (19:25,18:25,20:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Marin Sladić
 
POLUFINALE (10. veljače 2021.)
14. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (14:25,25:21,10:25,13:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Ivan Jukić     2. granični sudac: Petra Peslać
 
FINALE (10. ožujka 2021., 11. ožujka 2021.)
15. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 1:3 (25:20,19:25,18:25,16:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Elena Mujakić     1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Iva Režić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
6. HAOK MLADOST – OK POREČ 3:0 (25:12,25:12,25:9)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Anto Mijić        
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
8. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,15:25,18:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ante Jukić        
 
3. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
17. HAOK MLADOST – OK KAŠTELA 3:0 (25:21,25:18,25:12)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Nina Perić     2. granični sudac: Lorena Drakula
 
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
21. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (34:36,11:25,25:20,25:22,15:10)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
5. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
28. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 3:0 (25:11,25:12,25:11)   video-prijenos
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Damir Horvat        
 
6. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
34. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,16:25,17:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Dravko Stipaničev
 
7. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
39. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:13,25:19,25:20)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Miroslav Milinović
 
8. kolo (14. studenog 2020., 14. studenog 2020.)
47. OK BRDA – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,14:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Mara Olujić
1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Sara Garac        
 
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
50. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:12,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
60. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,9:25,25:27)   video-prijenos
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Luka Suman
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:21,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Miroslav Milinović
 
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
72. OK POREČ – HAOK MLADOST 0:3 (9:25,15:25,16:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Milan Rajković     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Miroslav Andrijanić     2. granični sudac: Leopold Ostojić        
 
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
74. HAOK MLADOST – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:8,25:15,25:10)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Tea Marušić     2. granični sudac: Martina Vidaković        
 
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
83. OK KAŠTELA – HAOK MLADOST 3:2 (23:25,21:25,25:21,25:20,15:12)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Ivana Magzan-Perić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
87. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:20,25:18,25:18)   video-prijenos
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Branimir Kompes
 
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
94. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,17:25,23:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Paula Krmpotić     2. granični sudac: Valentina Vrbanc        
 
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
100. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:11,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
105. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:3 (17:25,13:25,25:15,25:18,10:15)   video-prijenos
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     zapisničar: Petra Vizner
1. granični sudac: Ana Visković     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
113. HAOK MLADOST – OK BRDA 3:1 (25:17,25:23,31:33,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     zapisničar: Patricia Bakonji
1. granični sudac: Lucija Bakonji     2. granični sudac: Kristina Majstorović        
 
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
116. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,22:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić
 
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
126. HAOK MLADOST – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:13,25:19,25:14)   video-prijenos
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Dominik Hamer
1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Marta Drakula        
 
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,11:25,20:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Marko Šimac
 
Drugi krug - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica
136. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:16,25:15,25:13)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Tea Marušić     1. granični sudac: Magdalena Šilić     2. granični sudac: Viktorija Knezović
 
  2. utakmica
138. OK DINAMO – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,12:25,15:25)   video-prijenos
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Anja Toplek     2. granični sudac: Valentina Vrbanc
 
FINALE
  1. utakmica
142. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA četvrtak, 22. travnja 2021. u 17,00
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Ana Ivanković     2. granični sudac: Tea Marušić
3. granični sudac: Lara Babić     4. granični sudac: Lorena Drakula        
 
  2. utakmica
143. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST nedjelja, 25. travnja 2021. u 15,00
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 16. travnja 2021., 15,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem