Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK MLADOST
Klub: HAOK MLADOST
Borilište: Dom odbojke - Bojan Stranić
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Josipa Kovačević
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Katarina Pavičić
Lorena Marija Sesar
Aida Mehić
Leonarda Grabić
Dora Brašnić
Tonka Bošnjak
Karla Antunović
Katarina Drobac
Andrea Mihaljević
Ana Ištuk
Mirta Freund
Matea Smoljan
Aurora Papac
Žana Zdovc Sporer
Trener: Darko Nojić
Pomoćnik trenera: Željko Nojić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
2. HAOK MLADOST – OK DON BOSCO 3:0 (25:19,25:12,25:12)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Lada Milanović
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
12. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,11:25,20:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Anđela Kavelj
1. granični sudac: Toni Jakovčević     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
13. HAOK MLADOST – OK NEBO 3:0 (25:18,25:17,25:14)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Lana Godler     2. granični sudac: Melani Galić
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
24. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:15,25:15,25:18)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Marko Antolić
1. granični sudac: Marija Danić     2. granični sudac: Marta Tomljanović        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
26. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (21:25,8:25,16:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Borna Šimunić     2. granični sudac: Laura Veber
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
35. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:17,25:10)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Jana Paljak     2. granični sudac: Nika Papak
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
39. OK BRDA – HAOK MLADOST 0:3 (19:25,11:25,15:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Marija Krišto        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
46. HAOK MLADOST – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (18:25,22:25,26:24,25:14,15:12)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     zapisničar: Ana Ivanković
1. granični sudac: Lada Milanović     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
52. OK KELTEKS – HAOK MLADOST 1:3 (25:22,17:25,12:25,17:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Željko Grgas
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:3 (19:25,25:27,25:11,25:10,16:18)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Marija Danić        
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
65. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,15:25,10:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Mario Mihaljević     2. granični sudac: Luka Suman        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
68. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST 1:3 (17:25,25:23,16:25,10:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mihael Bišćan     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Ana Visković     1. granični sudac: Marija Danić     2. granični sudac: Nika Papak
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
78. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:16,25:18,25:12)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Mihaela Antolović     2. granični sudac: Marija Danić
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
79. OK NEBO – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,16:25,21:25)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Visković     1. granični sudac: Karlo Vrbanc     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
90. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,10:25,11:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Fran Pavlović
1. granični sudac: Anamaria Pleše     2. granični sudac: Domagoj Badanjak        
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
92. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:12,25:21,25:23)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Ana Ivanković
1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Paulina Piškor        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
101. OK SPLIT – HAOK MLADOST 1:3 (19:25,25:22,20:25,13:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     zapisničar: Kristina Karanušić
1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Marta Belas        
 
18. kolo (6. ožujka 2024.)
105. HAOK MLADOST – OK BRDA 3:1 (25:13,25:16,24:26,25:22)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Lara Dervoz
 
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
112. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 2:3 (27:25,12:25,29:27,19:25,12:15)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Marija Krišto
1. granični sudac: Tessa Cmrečnjak     2. granični sudac: Lana Matijaš        
 
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
118. HAOK MLADOST – OK KELTEKS 3:0 (25:22,25:19,25:17)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Nika Novak-Stanko     1. granični sudac: Jana Paljak     2. granični sudac: Katarina Mišetić
 
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
123. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:1 (20:25,25:20,25:19,25:23)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak     2. granični sudac: Nika Papak
 
22. kolo (30. ožujka 2024.)
131. HAOK MLADOST – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:17,25:18)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček     zapisničar: Viktorija Knezović
1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica (10. travnja 2024.)
137. HAOK MLADOST – OK KELTEKS 3:0 (25:16,25:21,25:19)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Matea Cvetković
 
  2. utakmica (13. travnja 2024., 14. siječnja 2024.)
139. OK KELTEKS – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,24:26,21:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Domagoj Protulipac
 
FINALE
  1. utakmica (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
143. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:14,25:22,25:19)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Đeni Radeka
 
  2. utakmica (27. travnja 2024.)
144. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:2 (25:23,23:25,25:27,25:20,15:13)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Matea Cvetković
 
  3. utakmica (1. svibnja 2024.)
145. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:1 (22:25,25:20,25:21,25:11)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović     1. granični sudac: Katarina Mišetić     2. granični sudac: Lovro Mlinac
 
  4. utakmica (4. svibnja 2024.)
146. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:3 (25:19,25:20,20:25,12:25,11:15)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lara Dervoz
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
1. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,13:25,16:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Franjo Ćulap     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
9. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,15:25,18:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Mario Mihaljević     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
POLUFINALE
POLUFINALE (28. veljače 2024.)
14. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (25:23,21:25,21:25,22:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Julia Šaravanja     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
FINALE
FINALE (13. ožujka 2024.)
15. OK DINAMO – HAOK MLADOST 1:3 (21:25,16:25,25:19,22:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Antun Odobašić     2. granični sudac: Mario Mihaljević
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem