Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK VUKOVAR
  Klub: MOK VUKOVAR
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Rudolf Tomić 098 9218-647
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR 1:3 (22:25,25:20,22:25,21:25)
1. sudac: Vlatko Rakin     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA 3:2 (25:22,25:20,25:27,20:25,15:11)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
14. MOK BROD - MOK VUKOVAR 0:3 (11:25,6:25,7:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. MOK VUKOVAR - MOK MARSONIA 1:3 (21:25,25:13,23:25,18:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Gorana Stojanović     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Tomić                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR 3:2 (26:24,25:23,18:25,19:25,15:12)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - MOK VUKOVAR -
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:11,25:14,25:9)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Damir Pišćak                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR 0:3 (20:25,17:25,23:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. MOK VUKOVAR - OK SOKOL 3:0 (25:13,25:9,25:16)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković                
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
48. MOK VUKOVAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (19:25,23:25,25:22,19:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Antun Odobašić                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
53. OK VALPOVKA - MOK VUKOVAR 3:1 (25:8,25:20,19:25,27:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Hana Funtak                
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
59. MOK VUKOVAR - MOK BROD 3:0 (25:11,25:8,25:18)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Gorana Stojanović     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Mislav Markić                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
62. MOK MARSONIA - MOK VUKOVAR 3:0 (25:21,25:18,25:18)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Marija Đaković                
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
70. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 3:0 (25:18,25:20,26:24)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Julija Šaravanja     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
71. MOK VUKOVAR - 0 -
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
80. OK DONJI MIHOLJAC - MOK VUKOVAR 2:3 (20:25,15:25,25:22,25:22,9:15)
1. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar     zapisničar: Ema Srakić
 
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
82. MOK VUKOVAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:1 (21:25,25:19,25:22,25:19)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Damir Pišćak                
 
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
89. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 3:0 (bez borbe)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ruda Đurčević     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Rebecca Lazić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. srpnja 2019., 17,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem