Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SOKOL
  Klub: OK SOKOL
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Vladimir Smiljanić 091/ 2560 461
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Vladimir Smiljanić
Marin Androić
Đuro Inok
Anto Šunjo
Tomislav Jakovljević
Nikola Hrgović
Marko Rstić
Damjan Prpić
Mario Jakobović
Eugen Aleksić
Dinko Maslač
Josip Obradović
Slavko Uličnik
Josip Žmire
Milan-Dado Malenica
Krešimir Prpić
Ivan Šebalj
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
 
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
7. OK SOKOL - MOK VUKOVAR 0:3 (16:25,16:25,15:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dragana Škorić                
 
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
11. OK DONJI MIHOLJAC - OK SOKOL 3:0 (25:10,25:22,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Danijel Franjković     zapisničar: Dunja Perasić
 
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
14. OK SOKOL - MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (13:25,22:25,12:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Anamarija Soldo
 
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
20. OK VALPOVKA - OK SOKOL 3:0 (25:13,25:11,25:18)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Helena Vranjković                
 
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
21. MOK BROD - OK SOKOL 2:3 (25:14,25:22,27:29,17:25,9:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Sara Lukić                
 
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
28. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR nedjelja, 15. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Anamarija Soldo                
 
8. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
30. OK SOKOL - OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
9. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
35. MOK VUKOVAR - OK SOKOL termin nije određen
10. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
39. OK SOKOL - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
11. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
42. MOK MURSA - OSIJEK II - OK SOKOL termin nije određen
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
48. OK SOKOL - OK VALPOVKA termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. OK SOKOL - MOK BROD termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
56. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 13. prosinca 2019., 14,28
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem