Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK ŽELJEZNIČAR
Klub: MOK ŽELJEZNIČAR
Kategorija: seniori
Spol: muškarci
Osoba za kontakt: Barić Ivan
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ivan Barić
Matej Mihaljević
Nikola Tomašević
Luka Larma
Tomislav Suk
Marko Drnasin
Srđan Jovanović
Fabijan Pospišil
Matej Ižaković
Franjo Čulap
Matej Krstanović
Nikola Link
Hrvoje Sučić
Borna Kovač
Daniel Stanković
Milenko Korica
Goran Stjepanović
Dragan Derežić
Alan Jakovac
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniori
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
4. OK VALPOVKA - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (13:25,15:25,21:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Zamaklar
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD 3:0 (25:6,25:9,25:11)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Matea Trampus                
 
3. kolo (27. listopada 2018., 27. listopada 2018.)
15. MOK MARSONIA - MOK ŽELJEZNIČAR 3:1 (22:25,25:18,25:20,25:14)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Doris Marić                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - MOK ŽELJEZNIČAR -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK VUKOVAR 3:2 (26:24,25:23,18:25,19:25,15:12)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. OK DONJI MIHOLJAC - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (12:25,16:25,14:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Damir Horvat                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MURSA - OSIJEK II 3:0 (25:18,25:21,25:23)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Ivona Majer                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR 1:3 (18:25,20:25,29:27,19:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Dominik Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ruda Đurčević                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. MOK ŽELJEZNIČAR - OK ZRINSKI NUŠTAR 1:3 (25:27,20:25,25:16,18:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić                
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
49. MOK ŽELJEZNIČAR - OK VALPOVKA 3:1 (25:12,25:27,25:15,25:19)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. MOK BROD - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (11:25,6:25,11:25)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Doris Marić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Martinčević                
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
60. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK MARSONIA 0:3 (13:25,21:25,19:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tihana Rakin                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
61. MOK ŽELJEZNIČAR - 0 -
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
70. MOK VUKOVAR - MOK ŽELJEZNIČAR 3:0 (25:18,25:20,26:24)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Julija Šaravanja     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
72. MOK ŽELJEZNIČAR - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:13,25:13,25:16)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Matea Trampus                
 
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
79. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 1:3 (25:21,22:25,10:25,21:25)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Matea Trampus     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
83. MOK ŽELJEZNIČAR - OK SOKOL 3:2 (25:20,25:20,23:25,23:25,18:16)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Lara Dugandžić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Trampus                
 
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
88. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK ŽELJEZNIČAR 3:1 (29:27,25:18,13:25,25:23)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. srpnja 2019., 16,31
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem