Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MARINA KAŠTELA II
  Klub: OK MARINA KAŠTELA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Marina Perković 098/ 263-276
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
2. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II 3:1 (25:20,23:25,25:18,25:23)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Ante Penga     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
12. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (13:25,22:25,22:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Lidija Kostanić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. OK MARINA KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:17,25:16,25:15)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Petra Ivić     zapisničar: Deni Pivac
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
24. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II 1:3 (23:25,25:22,16:25,21:25)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Ante Matijaca
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
26. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTELA II 3:2 (25:21,25:20,19:25,20:25,15:11)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Marta Belas
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
35. OK MARINA KAŠTELA II – OK ZADAR II 3:0 (25:14,25:18,25:6)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Marko Dubravčić
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (14:25,18:25,15:25)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević                
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
46. OK MARINA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:15,25:7,25:22)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ivana Knez                
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
52. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (10:25,8:25,15:25)
1. sudac: Anđela Turuk     2. sudac: Željko Zekić        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:11,27:25,24:26,25:12)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Dina Ujević
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
65. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (25:17,25:21,26:28,20:25,15:13)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marta Belas                
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
68. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,13:25,18:25,25:19,14:16)   video-prijenos
1. sudac: Petra Ivić     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dina Ujević                
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
78. OK MARINA KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,18:25,13:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Zoran Kozić
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
90. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,13:25,14:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marta Belas                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
92. OK KAŠTELA II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (16:25,18:25,23:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Kristina Karanušić
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
101. OK ZADAR II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (13:25,14:25,12:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Vedran Juravić
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. veljače 2022.)
105. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:2 (25:20,16:25,25:22,18:25,23:21)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
112. OK GUSAR – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (9:25,18:25,23:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Deni Pivac                
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
118. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:6,25:17,25:16)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Vedrana Serajlić
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
123. OK ŠIBENIK '91 – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (25:22,24:26,18:25,16:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Sanda Žaja        
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
131. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:23,25:13,25:14)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedrana Serajlić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem