Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MAKARSKA
  Klub: OK MAKARSKA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Lidija Kostanić 098/ 9081-062
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. OK MAKARSKA - OK SOLIN 3:0 (25:5,25:11,25:12)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Lidija Kostanić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
10. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,16:25,15:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Marko Surać                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK MAKARSKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:12,25:11,25:11)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Lidija Kostanić                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
23. ŽOK DUBROVNIK - OK MAKARSKA 3:1 (25:19,25:20,21:25,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Tereza Milošević                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
26. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,12:25,24:26)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Lidija Kostanić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
36. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 2:3 (20:25,25:18,25:17,19:25,13:15)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mario Kozlica                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
37. OK MAKARSKA - 0 -
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
48. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 3:1 (25:15,25:17,21:25,25:13)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
50. OK BRDA II - OK MAKARSKA 2:3 (25:10,19:25,13:25,25:23,13:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Valentina Maretić                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
59. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:21,25:22)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ana Vujčić                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
63. 0 - OK MAKARSKA -
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
70. OK SOLIN - OK MAKARSKA 0:3 (bez borbe)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Jelena Grgurević        
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
76. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 3:0 (25:13,25:10,25:18)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Miranda Mastelić     2. granični sudac: Vlasta Mrčela
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
81. OK NOVA MOKOŠICA - OK MAKARSKA 0:3 (12:25,11:25,5:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
89. OK MAKARSKA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,21:25,10:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Miranda Mastelić     2. granični sudac: Vlasta Mrčela
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
92. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:10,27:25,25:13)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
102. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR 2:3 (25:23,10:25,25:13,21:25,12:15)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
103. 0 - OK MAKARSKA -
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
114. OK SPLIT II - OK MAKARSKA 0:3 (25:27,18:25,10:25)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
116. OK MAKARSKA - OK BRDA II 1:3 (21:25,21:25,25:22,14:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
 
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
125. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA 3:0 (25:15,25:23,25:18)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
 
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
129. OK MAKARSKA - 0 -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 25. svibnja 2019., 21,12
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem