Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK BRDA
Klub: OK BRDA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Slobodan Gutović 091 523 10 88
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Tea Gutović tehničar
3 Andrea Katunarić tehničar
4 Sara Mrduljaš
5 Ema Kolarić
6 Sara Garac
7 Nora Dešković
8 Laura Jelić primač
9 Rudy Renko-Ilić tehničar
10 Stela Vukasović dijagonala
11 Valentina Maretić primač
12 Nikolina Klarić
13 Katarina Garac
14 Magdalena Žižić
15 Mihaela Hrženjak
16 Katarina Bogdanović
17 Karla Matković
18 Antea Zekanović
 
SUPERLIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:2 (18:25,25:20,22:25,25:14,15:9)
. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
. OK BRDA - OK POREČ 3:1 (24:26,25:23,25:16,25:11)
. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
. OK POREČ - OK BRDA 1:3 (16:25,25:21,23:25,23:25)
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
2. OK BRDA - OK OLIMPIK 3:0 (25:11,25:18,25:13)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Bruno Žeravica
 
2. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
6. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:0 (25:16,25:20,28:26)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
7. OK BRDA - 0 -
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
12. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (26:24,25:17,25:14)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
14. OK SPLIT - OK BRDA 3:1 (25:14,18:25,25:18,25:21)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
6. kolo (11. ožujka 2020.)
17. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (14:25,16:25,14:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Vinko Dobrić
 
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
21. OK BRDA - ŽOK OSIJEK odgođeno
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Drago Peslać
 
8. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
22. 0 - OK BRDA -
9. kolo (25. ožujka 2020.)
27. OK POREČ - OK BRDA termin nije određen
10. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
29. OK BRDA - OK SPLIT termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK BRDA - OK SPLIT 3:0 (27:25,26:24,25:10)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Mate Lučić     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:1 (23:25,25:23,25:22,27:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:23,19:25,23:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK BRDA - OK POREČ 3:1 (24:26,25:23,25:16,25:11)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Deni Pivac
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA 3:0 (25:18,25:19,25:19)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Karla Magzan     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
23. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Petra Čepin
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
27. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:22,25:19,25:21)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Miroslav Medač
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
30. OK SPLIT - OK BRDA 3:2 (27:29,27:25,21:25,25:14,15:10)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Filip Sršen
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (18:25,17:25,23:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Mario Babić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA 0:3 (11:25,17:25,13:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Vinko Dobrić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
44. OK POREČ - OK BRDA 1:3 (16:25,25:21,23:25,23:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
46. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,17:25,12:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Petra Čepin
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
51. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:2 (18:25,25:20,22:25,25:14,15:9)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
55. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,25:27,25:22,25:18)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Ante Penga
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
6. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:1 (25:17,18:25,25:18,25:17)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Marin Šutalo
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 5. travnja 2020., 21,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem