Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZADAR II
  Klub: OK ZADAR
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Robert Kresoja 098 / 330 231
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II 3:1 (25:18,25:18,27:29,25:19)
1. sudac: Krešimir Bujas     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Anamaria Rodin                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
10. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 0:3 (16:25,16:25,15:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Marko Surać                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
16. OK SPLIT II - OK ZADAR II 2:3 (25:20,21:25,14:25,25:21,11:15)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Katarina Ćaleta     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Dragica Pivac                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
21. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:23)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Rajko Marinović                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 1:3 (13:25,25:23,18:25,17:25)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Deni Pivac                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
32. OK ZADAR II - 0 -
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
42. OK SOLIN - OK ZADAR II 1:3 (25:23,18:25,11:25,22:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Petra Peslać                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
43. 0 - OK ZADAR II -
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
54. OK ZADAR II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:15,25:7)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Ivan Hrabrov                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
56. ŽOK DUBROVNIK - OK ZADAR II 3:0 (25:11,25:13,25:6)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ante Matijaca
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
65. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,16:25,13:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Franka Volpi                
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 1:3 (14:25,16:25,25:22,11:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Nenad Čotrić
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
76. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 3:0 (25:13,25:10,25:18)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ana Vujčić     1. granični sudac: Miranda Mastelić     2. granični sudac: Vlasta Mrčela
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
82. OK ZADAR II - OK SPLIT II 2:3 (25:17,25:22,7:25,19:25,8:15)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Tajana Maričić     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Marko Surać     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
87. OK BRDA II - OK ZADAR II 3:1 (25:23,23:25,25:14,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Deni Pivac
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
95. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (18:25,19:25,23:25)
1. sudac: Tajana Maričić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Mladenka Vrkić
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
98. 0 - OK ZADAR II -
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
108. OK ZADAR II - OK SOLIN 3:0 (bez borbe)
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
109. OK ZADAR II - 0 -
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
120. OK NOVA MOKOŠICA - OK ZADAR II 0:3 (13:25,17:25,20:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
 
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
122. OK ZADAR II - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,11:25,17:25)
1. sudac: Tajana Maričić     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Nenad Čotrić
 
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
131. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:0 (25:9,25:13,25:8)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Ante Penga
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. srpnja 2019., 18,43
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem