Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ZADAR II
  Klub: OK ZADAR
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Robert Kresoja 095/ 912 4494
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 1:3 (11:25,11:25,25:23,21:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Franka Kobal - Volpi     1. granični sudac: Lovre Babić     2. granični sudac: Domagoj Pernjak
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
11. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 0:3 (20:25,22:25,19:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Lidija Kostanić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK ZADAR II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,18:25,12:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Franka Kobal - Volpi     1. granični sudac: Lovre Babić     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
24. OK ZADAR II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:14,19:25,18:25,20:25)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Andrea Sorić
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK ZADAR II - 0 -
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
36. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 3:2 (25:21,13:25,25:23,14:25,15:13)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Franka Kobal - Volpi     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Vana Mrduljaš
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
38. OK SPLIT II - OK ZADAR II 3:0 (25:12,25:23,25:17)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Petra Čepin     1. granični sudac: Valentina Maretić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
47. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:0 (27:25,25:12,26:24)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Ivan Hrabrov     1. granični sudac: Andrea Sorić     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 3:2 (25:22,22:25,22:25,25:19,15:7)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Zoran Kozić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
58. OK ZADAR II - OK ŠIBENIK '91 3:1 (23:25,25:14,25:20,25:20)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK KAŠTELA II - OK ZADAR II 0:3 (10:25,21:25,15:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Karla Magzan
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
69. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:1 (25:17,25:23,23:25,25:21)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
77. OK ZADAR II - OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:19,25:6)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Vedran Juravić
 
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
80. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR II 2:3 (25:22,15:25,23:25,25:19,14:16)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Jelena Cikojević     2. granični sudac: Mara Olujić
 
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ZADAR II 3:1 (25:21,24:26,25:19,25:21)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
91. 0 - OK ZADAR II -
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
102. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II 3:0 (25:19,25:17,25:15)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Deni Pivac
 
18. kolo (7. ožujka 2020.)
104. OK ZADAR II - OK SPLIT II 2:3 (26:24,22:25,25:21,19:25,9:15)
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Vedran Juravić
 
19. kolo (14. ožujka 2020.)
113. OK BRDA II - OK ZADAR II odgođeno
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Sara Cvitanović     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
20. kolo (21. ožujka 2020.)
117. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
124. OK ŠIBENIK '91 - OK ZADAR II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
130. OK ZADAR II - OK KAŠTELA II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. travnja 2020., 18,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem