Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK SINJ
  Klub: ŽOK SINJ
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Ivica Zorica 098/ 588-579
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. ŽOK SINJ - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:14,25:9,25:16)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
12. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK SINJ 2:3 (25:12,16:25,22:25,26:24,14:16)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Toni Ivković
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
13. ŽOK SINJ - 0 -
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
24. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:0 (25:12,25:9,25:15)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
26. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,12:25,24:26)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Lidija Kostanić                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
35. ŽOK SINJ - OK SPLIT II 3:0 (25:18,25:8,25:13)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Deni Pivac                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
39. OK BRDA II - ŽOK SINJ 0:3 (14:25,8:25,19:25)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Vrtičević                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
46. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:14,25:21,25:11)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Petra Peslać                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
52. 0 - ŽOK SINJ -
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
57. ŽOK SINJ - OK SOLIN 3:0 (25:5,25:9,25:18)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Frane Peslać                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
65. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 0:3 (17:25,16:25,13:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Franka Volpi                
 
12. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
68. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,18:25,10:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
 
13. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
78. ŽOK SINJ - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,22:25,23:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Valentina Maretić     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Ante Penga
 
14. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
79. 0 - ŽOK SINJ -
15. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
90. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ 1:3 (13:25,25:21,9:25,23:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
16. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
92. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (25:10,27:25,25:13)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Marko Dubravčić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
17. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
101. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,23:25,9:25)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Filip Sršen     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
18. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
105. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:17,25:21,25:18)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dragica Pivac     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
19. kolo (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (12:25,9:25,26:28)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Dragica Pivac
 
20. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
118. ŽOK SINJ - 0 -
21. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
123. OK SOLIN - ŽOK SINJ 0:3 (bez borbe)
22. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
131. ŽOK SINJ - OK ZADAR II 3:0 (25:9,25:13,25:8)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Nikolina Kolak     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Ante Penga
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 25. svibnja 2019., 21,12
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem