Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK SINJ
  Klub: ŽOK SINJ
Borilište: SD Ivica Glavan - Ićo
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Ivica Zorica 098/ 588-579
 
PRVA LIGA – seniorke
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
4. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:0 (25:23,25:20,25:19)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Zoran Ivanković     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Fran Pavlović     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Abel Zolota
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
9. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 3:0 (26:24,25:17,26:24)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ante Penga     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Dora Tolj     2. granični sudac: Marija Krišto
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
17. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:21)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Ema Govorčin                
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
20. ŽOK SINJ – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:15,25:19,23:25,25:22)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Karla Vardić
1. granični sudac: Dora Tolj     2. granični sudac: Marija Krišto        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
30. OK VELIKA GORICA – ŽOK SINJ 1:3 (25:17,19:25,22:25,27:29)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Lana Godler     2. granični sudac: Lara Dervoz
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
31. OK PULA – ŽOK SINJ 3:0 (25:20,25:23,25:14)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Erika Momić     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
42. ŽOK SINJ – HAOK ZAGREB 3:0 (25:17,25:19,25:19)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ante Penga     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Dora Tolj        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
44. ŽOK VINKOVCI – ŽOK SINJ 3:1 (25:22,14:25,26:24,25:12)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Gorana Stojanović     1. granični sudac: Mario Mihaljević     2. granični sudac: Mia Merli
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. ŽOK SINJ – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:21,22:25,25:19,21:25,11:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Julia Šaravanja
1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Josip Banić        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. OK ZADAR – ŽOK SINJ 0:3 (20:25,17:25,21:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     zapisničar: Nika Tomašević
1. granični sudac: Marko Surać                
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
64. ŽOK SINJ – OK OLIMPIK 0:3 (20:25,18:25,23:25)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Rajko Marinović     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Nina Altaher
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
70. ŽOK SINJ – OK VELI VRH 0:3 (22:25,13:25,18:25)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Mate Lučić     zapisničar: Dina Ujević
1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
75. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:1 (25:19,25:11,21:25,25:22)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Đeni Radeka
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
83. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:20,25:19)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Toni Jakovčević     1. granični sudac: Luka Mandarić     2. granični sudac: Deni Pivac
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
86. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK SINJ 3:0 (25:11,25:23,25:10)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Martina Novak     delegat: Boris Vurušić
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
96. ŽOK SINJ – OK VELIKA GORICA 3:1 (27:25,17:25,25:16,25:19)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Sanda Žaja     zapisničar: Toni Jakovčević
1. granični sudac: Luka Mandarić     2. granični sudac: Dina Ujević        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
97. ŽOK SINJ – OK PULA 2:3 (26:28,16:25,25:23,25:20,6:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Julia Šaravanja     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Luka Mandarić
 
18. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
108. HAOK ZAGREB – ŽOK SINJ 0:3 (18:25,16:25,15:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Lana Godler     2. granični sudac: Marta Capan
 
19. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
110. ŽOK SINJ – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:10,25:19,25:15)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Luka Mandarić     1. granični sudac: Anđela Kavelj     2. granični sudac: Josip Banić
 
20. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
119. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK SINJ 3:1 (25:19,21:25,25:11,25:14)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Vedrana Serajlić
 
21. kolo (30. ožujka 2024.)
123. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:18,25:21)
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Ante Penga     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Mara Olujić     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
22. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
130. OK OLIMPIK – ŽOK SINJ 1:3 (25:18,20:25,20:25,17:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Petra Vizner
1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Đeni Radeka        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem