Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA
  Klub: ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Miran Miloslavić - predsjednik 098/ 9030 133
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA 3:1 (25:13,25:13,15:25,25:23)
1. sudac: Nikolina Matuško     2. sudac: Paulina Bete        
 
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
6. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:8,25:9,25:16)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Petra Ivić                
 
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
11. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (16:25,17:25,13:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Goran Tomaši     delegat: Ante Jukić
zapisničar: Anđela Turuk                
 
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
15. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:21,25:17,25:21)
1. sudac: Valentina Maretić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Deni Pivac                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
18. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (16:25,7:25,21:25)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
24. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (22:25,21:25,21:25)
7. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
25. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK KAŠTELA II 1:3 (15:25,21:25,25:21,20:25)
8. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
32. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:22,25:14,25:14)
9. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
34. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (22:25,19:25,13:25)
10. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:13,25:17)
1. sudac: Petra Peslać     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Anamaria Rodin                
 
11. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
43. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III 2:3 (25:14,25:19,8:25,17:25,8:15)
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
46. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:18,25:13,25:9)
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
52. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE 3:0 (25:6,25:9,25:5)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Valentina Maretić     delegat: Goran Tomaši
zapisničar: Nikolina Matuško                
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
53. OK KAŠTELA II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:12,24:26,25:16,25:22)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Nikolina Kolak                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. lipnja 2019., 17,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem