Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VALPOVKA
  Klub: OK VALPOVKA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Nenad Petrović 098/ 474-019
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK KOLONIJA – OK VALPOVKA 3:2 (17:25,23:25,25:18,25:21,15:10)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Sara Lukić                
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK VALPOVKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (13:25,20:25,23:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Borna Šimunić                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. ŽOK NAŠICE – OK VALPOVKA 3:1 (24:26,25:21,25:18,25:21)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Andrea Astaloš
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK VALPOVKA – OK POSAVINA BROD 3:2 (25:20,25:12,20:25,10:25,15:10)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Monika Matković
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. OK ČEPIN – OK VALPOVKA 0:3 (20:25,14:25,18:25)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Borna Šimunić     zapisničar: Milenko Korica
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK VALPOVKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Borna Šimunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Monika Matković                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. AOK OSIJEK – OK VALPOVKA 1:3 (23:25,16:25,25:23,13:25)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK VALPOVKA – OK LINGA 3:0 (29:27,27:25,25:13)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tihana Rakin                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. 0 – OK VALPOVKA -
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
55. OK VALPOVKA – OK BELIŠĆE 2:3 (22:25,25:16,25:23,22:25,11:15)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Monika Matković
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK VALPOVKA 2:3 (16:25,26:24,18:25,25:22,7:15)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Luka Suman                
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK VALPOVKA – OK KOLONIJA 3:2 (25:17,15:25,25:18,15:25,15:7)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Monika Matković
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
73. ŽOK OSIJEK II – OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:21,25:14)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Marko Šimac                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK VALPOVKA – ŽOK NAŠICE 1:3 (24:26,25:21,24:26,17:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Borna Šimunić     zapisničar: Monika Matković
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK POSAVINA BROD – OK VALPOVKA 0:3 (12:25,17:25,18:25)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK VALPOVKA – OK ČEPIN 3:0 (25:17,25:18,25:17)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
97. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK VALPOVKA 3:0 (25:19,27:25,25:17)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Gorana Stojanović     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK VALPOVKA – AOK OSIJEK 3:0 (25:13,25:12,25:9)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Monika Matković
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. OK LINGA – OK VALPOVKA 3:2 (25:23,23:25,22:25,25:19,16:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Borna Šimunić                
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
115. OK VALPOVKA – 0 -
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK BELIŠĆE – OK VALPOVKA 3:1 (25:22,25:22,23:25,25:9)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
127. OK VALPOVKA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:23,22:25,15:25,24:26)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Borna Šimunić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem