Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK VALPOVKA
  Klub: OK VALPOVKA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nenad Petrović 098/ 474-019
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK VALPOVKA - 0 -
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
10. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (12:25,14:25,25:23,12:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Zamaklar
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
12. OK ĐAKOVO - OK VALPOVKA 3:0 (25:20,25:15,25:13)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Ružica Krizmanić                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,6:25,20:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK VALPOVKA 3:1 (20:25,25:22,25:14,25:12)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Matea Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
28. OK VALPOVKA - OK AGROTEHNIKA 0:3 (12:25,16:25,19:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. OK ČEPIN - OK VALPOVKA 3:0 (25:5,25:13,25:11)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:23,19:25,25:22,25:19)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zvonko Kajunić                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
45. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:10,25:10,25:16)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
10. kolo
46. 0 - OK VALPOVKA -
11. kolo
55. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA termin nije određen
12. kolo
57. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO termin nije određen
13. kolo
64. ŽOK VITEZ 11 - OK VALPOVKA termin nije određen
14. kolo
68. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
15. kolo
73. OK AGROTEHNIKA - OK VALPOVKA termin nije određen
16. kolo
79. OK VALPOVKA - OK ČEPIN termin nije određen
17. kolo
82. ŽOK NAŠICE - OK VALPOVKA termin nije određen
18. kolo
90. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. prosinca 2018., 18,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem