Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GROBNIČAN
  Klub: OK GROBNIČAN
Dvorane: SD Kostrena, SD Mavrinci - Čavle
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Tihomir Crnković
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK UMAG - OK GROBNIČAN 3:1 (25:18,11:25,25:20,25:18)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Nadira Šljivo-Orljak     delegat: Nataša Todorić Rex
zapisničar: Ariana Paljuh     1. granični sudac: Filip Veznaver     2. granični sudac: Monica Marušić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK GROBNIČAN - OK PULA 3:0 (28:26,25:15,25:15)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Nataša Todorić Rex
 
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
9. OK FUNTANA VRSAR - OK GROBNIČAN 3:0 (25:12,25:17,25:14)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Zoran Relić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Monica Marušić                
 
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
13. OK GROBNIČAN - 0 -
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. OK MATULJI 2004 - OK GROBNIČAN 0:3 (13:25,17:25,12:25)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Veljko Matić
 
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
21. OK GROBNIČAN - ŽOK PAZIN 3:0 (25:10,25:19,25:17)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Veljko Matić
 
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO - OK GROBNIČAN 0:3 (12:25,16:25,17:25)
1. sudac: Sonja Rupčić     2. sudac: Zoran Relić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Željko Božiček                
 
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
29. OK GROBNIČAN - OK UMAG 2:3 (23:25,14:25,25:17,25:23,10:15)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Iva Režić     delegat: Veljko Matić
 
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
33. OK PULA - OK GROBNIČAN 3:1 (22:25,25:20,25:18,28:26)
1. sudac: Zoran Relić     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Magdalena Černjul Šverko                
 
10. kolo (22. veljače 2020., 23. ožujka 2020.)
37. OK GROBNIČAN - OK FUNTANA VRSAR 3:1 (25:19,25:14,20:25,25:14)
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Veljko Matić
 
11. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
41. 0 - OK GROBNIČAN -
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. OK GROBNIČAN - OK MATULJI 2004 termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. ŽOK PAZIN - OK GROBNIČAN termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
53. OK GROBNIČAN - ŽOK ROVINJ - ROVIGNO termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 3. srpnja 2020., 18,54
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem