Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK GROBNIČAN
  Klub: OK GROBNIČAN
Borilišta: SD Kostrena, SD Mavrinci - Čavle
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Tihomir Crnković
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ZAPAD – seniorke
1. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
4. OK GROBNIČAN – OK UMAG 3:1 (25:20,25:18,25:27,25:23)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Darija Jurjević     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Lucija Vukas                
 
2. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
8. OK SV. MATEJ 06 – OK GROBNIČAN 1:3 (25:23,18:25,17:25,17:25)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Želimir Kušljić
 
3. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. OK GROBNIČAN – OK FUNTANA VRSAR 3:0 (25:20,25:22,25:19)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Marta Kamauli
 
4. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
19. OK KOSTRENA – OK GROBNIČAN 3:0 (25:18,25:16,25:11)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Ema Govorčin                
 
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
22. OK GROBNIČAN – ŽOK PAZIN 3:1 (25:19,25:17,23:25,25:16)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Lucija Vukas                
 
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
30. OK RJEČINA – OK GROBNIČAN 1:3 (25:18,15:25,22:25,23:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Barbara Žunić
 
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. OK GROBNIČAN – 0 -
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
40. OK GROBNIČAN – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3:1 (25:15,20:25,25:19,25:13)
1. sudac: Fran Pavlović     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Marta Kamauli
 
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
42. ŽOK CRIKVENICA – OK GROBNIČAN 0:3 (17:25,15:25,17:25)
1. sudac: Ana Tomas Pešut     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Anamaria Pleše
 
10. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
49. OK UMAG – OK GROBNIČAN 1:3 (22:25,25:17,21:25,21:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Domagoj Badanjak     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
53. OK GROBNIČAN – OK SV. MATEJ 06 0:3 (16:25,23:25,12:25)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Dino Colnar                
 
12. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
58. OK FUNTANA VRSAR – OK GROBNIČAN 3:1 (25:21,17:25,25:11,25:16)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Edi Grgorinić
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
13. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
64. OK GROBNIČAN – OK KOSTRENA 1:3 (12:25,25:23,22:25,19:25)
1. sudac: Barbara Žunić     2. sudac: Dalibor Tota     zapisničar: Lucija Vukas
 
14. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
67. ŽOK PAZIN – OK GROBNIČAN 3:2 (25:20,21:25,27:25,23:25,17:15)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Barbara Žunić     delegat: Edi Grgorinić
zapisničar: Leopold Ostojić                
 
15. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
75. OK GROBNIČAN – OK RJEČINA 0:3 (19:25,21:25,15:25)
1. sudac: Darija Jurjević     2. sudac: Barbara Žunić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Ema Govorčin                
 
16. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
76. 0 – OK GROBNIČAN -
17. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
85. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK GROBNIČAN 0:3 (19:25,20:25,19:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Barbara Žunić     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Dino Colnar                
 
18. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
87. OK GROBNIČAN – ŽOK CRIKVENICA 3:0 (25:12,25:11,25:21)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Barbara Žunić     zapisničar: Karlo Mavrinac
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem