Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK NAŠICE
  Klub: ŽOK NAŠICE
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Danko Justić - predsjednik 098 223 412,
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
4. ŽOK NAŠICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (20:25,15:25,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Barbara Bogdanović                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK NAŠICE 0:3 (15:25,17:25,19:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Dragana Škorić
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
15. ŽOK NAŠICE – ŽOK OSIJEK III 3:1 (25:18,16:25,25:15,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
23. OK POSAVINA BROD – ŽOK NAŠICE 2:3 (25:16,25:16,21:25,18:25,12:15)
1. sudac: Dominik Glas     2. sudac: Anka Glas     zapisničar: Antun Tomić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
26. ŽOK NAŠICE – AOK OSIJEK 3:1 (25:15,24:26,25:12,25:16)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Milenko Korica                
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
36. ŽOK VINKOVCI – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:18,25:15,25:14)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Gorana Stojanović
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. ŽOK NAŠICE – OK KOLONIJA 3:0 (25:14,25:12,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Helena Vranjković
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
48. ŽOK NAŠICE – OK VALPOVKA 3:2 (19:25,25:16,25:21,17:25,15:13)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Tihana Rakin
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK BELIŠĆE – ŽOK NAŠICE 1:3 (18:25,25:20,13:25,17:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ema Srakić                
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. ŽOK NAŠICE – OK LINGA 2:3 (25:12,24:26,22:25,25:22,13:15)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Matea Trampus
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
63. OK ĐAKOVO – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:21,25:21,25:22)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
70. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:17,25:18,25:18)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
76. ŽOK NAŠICE – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:15,25:20,20:25,25:21)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Matea Žeravica
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
81. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NAŠICE 0:3 (22:25,17:25,19:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Matea Trampus
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
89. ŽOK NAŠICE – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:19,25:21)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Anto Mijić     zapisničar: Helena Vranjković
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
92. AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 3:1 (25:23,25:15,13:25,25:20)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Mario Lovrić                
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
102. ŽOK NAŠICE – ŽOK VINKOVCI 0:3 (18:25,19:25,16:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Tihana Rakin
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. OK KOLONIJA – ŽOK NAŠICE 3:1 (26:28,25:17,25:21,25:11)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Josipa Babić
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
114. OK VALPOVKA – ŽOK NAŠICE 3:2 (25:19,25:23,19:25,20:25,15:12)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Ema Srakić
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
116. ŽOK NAŠICE – OK BELIŠĆE 3:0 (25:19,25:16,25:18)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
125. OK LINGA – ŽOK NAŠICE 0:3 (16:25,22:25,13:25)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Barbara Bogdanović
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
129. ŽOK NAŠICE – OK ĐAKOVO 3:1 (25:21,14:25,25:21,25:16)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Bulić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem