Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK NAŠICE
  Klub: ŽOK NAŠICE
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Damir Kašuba 098 9405 252 ili Danko Justić - predsjednik 098 223 412,
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. OK ĐAKOVO - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:16,25:22,25:18)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Mario Lovrić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,12:25,15:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Ernesta Dubac                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,27:25,25:11)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. ŽOK NAŠICE - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:16,25:14,22:25,25:14)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN 0:3 (10:25,11:25,12:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Majda Bajramović     delegat: Bruno Muha
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - ŽOK NAŠICE -
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 0:3 (20:25,22:25,23:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:23,19:25,25:22,25:19)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zvonko Kajunić                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD subota, 15. prosinca 2018. u 14,00
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Bojan Bardić
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
10. kolo
48. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO termin nije određen
11. kolo
53. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE termin nije određen
12. kolo
59. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
13. kolo
62. OK AGROTEHNIKA - ŽOK NAŠICE termin nije određen
14. kolo
70. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN termin nije određen
15. kolo
71. ŽOK NAŠICE - 0 -
16. kolo
80. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE termin nije određen
17. kolo
82. ŽOK NAŠICE - OK VALPOVKA termin nije određen
18. kolo
89. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 12. prosinca 2018., 19,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem