Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK ČEPIN
  Klub: OK ČEPIN
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Pero Dugandžić, Saša Matusina, Zlata Matusina
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
4. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN 0:3 (15:25,16:25,8:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:9,25:18)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (11:25,13:25,10:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - OK ČEPIN -
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
25. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN 0:3 (10:25,11:25,12:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Majda Bajramović     delegat: Bruno Muha
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
27. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 0:3 (11:25,17:25,22:25)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
34. OK ČEPIN - OK VALPOVKA 3:0 (25:5,25:13,25:11)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN 0:3 (26:28,21:25,19:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Dominik Glas     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
43. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO 3:0 (25:17,25:17,25:22)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lara Dugandžić                
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
49. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:8,26:24,25:16)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Bruno Muha
zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 0:3 (12:25,13:25,13:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Tomić                
 
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
60. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:20,25:13,25:13)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
61. OK ČEPIN - 0 -
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
70. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:8,25:4,25:15)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
72. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:2 (22:25,25:21,25:17,18:25,15:13)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Mario Lovrić                
 
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
79. OK VALPOVKA - OK ČEPIN 0:3 (16:25,9:25,10:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Hana Funtak                
 
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
83. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:5,25:21,25:14)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Matea Trampus     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Dora Ivanić                
 
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
88. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN 0:3 (21:25,11:25,19:25)
1. sudac: Ružica Krizmanić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zvonimir Božić                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 24. lipnja 2019., 21,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem