Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK II
  Klub: ŽOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Vlatko Rakin +385996068240
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Rea Rajndl
Petra Purgar
Petra Škorić
Matea Tomas
Lucija Mandić
Karla Vuica
Dora Mink
Aurora Lubina-Jukić
Matea Miličević
Marija Pupovac
Ena Tubić
Karla Miloloža
Anja Matković
Taisa Weinand
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. ŽOK OSIJEK II – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,23:25,27:25,11:25,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
11. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II 3:2 (25:15,25:18,20:25,25:27,15:5)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Petra Vizner
1. granični sudac: Ana Pavlović     2. granični sudac: Lara Babić        
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
14. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR 3:0 (27:25,25:22,25:14)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
24. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:14,25:22,25:22)
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. ŽOK OSIJEK II – 0 -
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
36. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:17,27:25,19:25,20:25,10:15)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Barbara Bogdanović     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
38. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:18,25:16,21:25,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Tea Marušić
1. granični sudac: Magdalena Šilić     2. granični sudac: Melani Galić        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:22,24:26,25:23)
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Anto Mijić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
51. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 2:3 (25:12,22:25,21:25,25:20,11:15)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Barbara Bogdanović                
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO 1:3 (21:25,18:25,26:24,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Barbara Bogdanović
1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Matea Trampus        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
64. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (19:25,19:25,15:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marina Valentić     1. granični sudac: Filip Valentić        
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
69. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
77. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO termin nije određen
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
80. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
90. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ termin nije određen
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. 0 – ŽOK OSIJEK II -
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
102. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
104. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II termin nije određen
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
113. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
117. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
124. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
130. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem