Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK II
  Klub: ŽOK OSIJEK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Vlatko Rakin i Andrija Vučković
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Rea Rajndl
Petra Purgar
Petra Škorić
Maria Lovrić
Matea Tomas
Lucija Mandić
Karla Vuica
Mia Kainz libero
Dora Mink
Aurora Lubina-Jukić
Matea Miličević
Marija Pupovac
Ena Tubić
Karla Miloloža
Anja Matković
Taisa Weinand
 
1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
GRUPA - ISTOK
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (26:24,25:16,25:23)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:1 (18:25,25:9,25:14,25:15)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
3. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
10. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 2:3 (16:25,25:18,25:23,22:25,9:15)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Milenko Korica                
 
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
15. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:7,25:13,25:15)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
19. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 0:3 (15:25,15:25,19:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Matea Tomić                
 
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
22. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:8,27:25,25:13)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin                
 
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
28. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (17:25,20:25,15:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Sara Radojičić                
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:17,18:25,20:25,23:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Matea Trampus     2. granični sudac: Ivona Majer
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
36. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 1:3 (12:25,15:25,25:22,13:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Sara Blažević     2. granični sudac: Hana Funtak
 
10. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
38. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:1 (25:14,20:25,25:17,25:9)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Anto Mijić     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Vlatka Jerbić
 
11. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
43. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 1:3 (15:25,25:18,13:25,20:25)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Dragana Škorić        
 
12. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
47. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:1 (21:25,25:22,25:12,25:17)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Matea Trampus
 
13. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
50. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (13:25,12:25,11:25)
1. sudac: Helena Šimunović     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Ivana Kožul     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Sara Lukić
 
14. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
56. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:10,25:20,25:16)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Julija Šaravanja     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Dalma Hatvalić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 14. lipnja 2019., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem