Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK BELIŠĆE
  Klub: OK BELIŠĆE
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Josip Kalem 098/ 721 636
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
2. ŽOK NAŠICE – OK BELIŠĆE 2:3 (25:18,21:25,25:18,22:25,10:15)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Borna Šimunić                
 
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
11. OK BELIŠĆE – OK ČEPIN 3:1 (25:20,25:10,24:26,25:9)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Andrea Astaloš
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
15. OK BELIŠĆE – AOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:7,25:16)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     zapisničar: Monika Matković
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
22. OK BELIŠĆE – 0 -
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK BELIŠĆE 0:3 (17:25,19:25,24:26)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Marko Šimac     zapisničar: Matea Trampus
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
33. OK BELIŠĆE – ŽOK OSIJEK II 3:2 (23:25,25:23,22:25,26:24,15:12)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Monika Matković                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
41. OK POSAVINA BROD – OK BELIŠĆE 0:3 (19:25,22:25,19:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Mia Velikanović                
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
44. OK BELIŠĆE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (22:25,12:25,9:25)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Matea Trampus                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
54. OK LINGA – OK BELIŠĆE 1:3 (15:25,19:25,25:23,19:25)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Borna Šimunić
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
55. OK VALPOVKA – OK BELIŠĆE 2:3 (22:25,25:16,25:23,22:25,11:15)
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Monika Matković
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
66. OK BELIŠĆE – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:12)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Monika Matković
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
68. OK BELIŠĆE – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:18,25:21,25:21)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Tihana Rakin                
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
77. OK ČEPIN – OK BELIŠĆE 2:3 (12:25,29:27,19:25,25:23,8:15)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     zapisničar: Tihana Rakin
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
81. AOK OSIJEK – OK BELIŠĆE 0:3 (9:25,18:25,13:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Tihana Rakin
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
88. 0 – OK BELIŠĆE -
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
94. OK BELIŠĆE – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:21,25:22,25:18)
1. sudac: Anamaria Glasenhardt     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Monika Matković
 
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
99. ŽOK OSIJEK II – OK BELIŠĆE 2:3 (25:17,22:25,25:19,25:27,13:15)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Borna Šimunić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Malu Celić                
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
107. OK BELIŠĆE – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:15,25:19,14:25,25:19)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Monika Matković
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
110. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BELIŠĆE 3:1 (27:29,25:21,25:17,25:19)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
120. OK BELIŠĆE – OK LINGA 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:18)
1. sudac: Mario Lovrić     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK BELIŠĆE – OK VALPOVKA 3:1 (25:22,25:22,23:25,25:9)
1. sudac: Borna Šimunić     2. sudac: Mario Lovrić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Monika Matković                
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
132. OK KOLONIJA – OK BELIŠĆE 2:3 (25:22,22:25,16:25,28:26,3:15)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Lukić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Mia Velikanović                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem