Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK AGROTEHNIKA
  Klub: OK AGROTEHNIKA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Boris Palinkaš 091 515 39 52
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ema Pervan - Marjanović
Mia Ranogajec
Kristina Bertić
Nina Leto
Katarina Repušić
Petra Mrak
Iva Tokić
Valentina Grujin
Anja Draženović
Filipa Lukić
Dora Eršetić
Laura Kušenić
Doris Balint
Ćendresa Vezaj
Marija Kiralj Januzović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:16,25:10)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Zvonimir Tomić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Matea Tomić                
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK AGROTEHNIKA -
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
15. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (11:25,13:25,10:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Milenko Korica     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Andrea Astaloš                
 
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. ŽOK NAŠICE - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:16,25:14,22:25,25:14)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Vlatko Rakin
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III 1:3 (16:25,16:25,25:20,10:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Mario Lovrić                
 
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
28. OK VALPOVKA - OK AGROTEHNIKA 0:3 (12:25,16:25,19:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zdenko Glasovac     delegat: Milan Zamaklar
 
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK AGROTEHNIKA - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,21:25,18:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. OK ĐAKOVO - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:17,18:25,25:15,25:10)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Majda Bajramović     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Zvonimir Božić                
 
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:20,25:22)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Julija Šaravanja                
 
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
50. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:22,19:25,15:25,18:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. OK AGROTEHNIKA - 0 -
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
60. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:20,25:13,25:13)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     zapisničar: Anamaria Glasenhardt
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
62. OK AGROTEHNIKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:21,25:9,23:25,25:11)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Duško Živković
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
69. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:18,25:16,25:15)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Dora Ivanić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Vlatka Jerbić                
 
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
73. OK AGROTEHNIKA - OK VALPOVKA 3:1 (17:25,25:23,25:17,25:19)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Anamaria Glasenhardt     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
78. OK SLAVONSKI BROD - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:16,25:12,25:13)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Kristina Tipura                
 
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
84. OK AGROTEHNIKA - OK ĐAKOVO 0:3 (18:25,11:25,10:25)
1. sudac: Lara Dugandžić     2. sudac: Matea Trampus     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Dora Ivanić                
 
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
87. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VITEZ 11 3:2 (25:9,20:25,21:25,25:14,15:13)
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Dora Barišić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 26. lipnja 2019., 15,05
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem