Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PETRINJA
  Klub: OK PETRINJA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Anabela Kunert, tajnica - 098 / 959 92 62
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK PETRINJA – OK KELTEKS II 3:0 (25:23,25:21,25:21)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Patricia Bakonji
 
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
12. OK PETRINJA – OK SISAK 3:0 (25:23,25:16,25:22)
1. sudac: Stela Lalić     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Lamza                
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
14. ŽOK VRBOVEC – OK PETRINJA 3:1 (25:27,25:18,25:21,25:17)
1. sudac: Tea Marušić     2. sudac: Marko Antolić        
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
23. OK PETRINJA – HAOK DUBRAVA 3:2 (25:13,23:25,25:20,20:25,15:9)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Anabela Kunert
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
27. HAOK MLADOST III – OK PETRINJA 1:3 (25:21,23:25,21:25,25:27)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Ana Visković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Melani Galić                
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
34. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:19,25:19)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić     zapisničar: Anabela Kunert
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
40. OK DINAMO II – OK PETRINJA 3:0 (25:22,25:20,25:21)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Nika Novak-Stanko                
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
45. OK PETRINJA – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:12,25:20,25:17)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić        
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK PETRINJA 2:3 (17:25,26:24,18:25,25:22,13:15)
1. sudac: Jana Čorko     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
56. OK PETRINJA – ŽOK IVANEC 1:3 (25:20,19:25,25:27,19:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Anabela Kunert                
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
66. OK MEDVEŠČAK – OK PETRINJA 3:0 (25:15,25:15,25:17)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Mihael Bišćan     zapisničar: Melani Galić
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK KELTEKS II – OK PETRINJA 3:1 (25:17,25:11,22:25,25:8)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Ana Visković        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
78. OK SISAK – OK PETRINJA 0:3 (23:25,22:25,20:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Stela Lalić     delegat: Antonio Pavičić
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
80. OK PETRINJA – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:14,25:23,25:14)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Lucija Bakonji     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Nika Šoštarić                
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
89. HAOK DUBRAVA – OK PETRINJA 3:0 (25:18,25:18,25:23)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Lada Milanović
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
93. OK PETRINJA – HAOK MLADOST III termin nije određen
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
100. OK OLIMPIK II – OK PETRINJA termin nije određen
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
106. OK PETRINJA – OK DINAMO II termin nije određen
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
111. ŽOK KAŠTEL – OK PETRINJA termin nije određen
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
119. OK PETRINJA – OK NEDELIŠĆE ELTING termin nije određen
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
122. ŽOK IVANEC – OK PETRINJA termin nije određen
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
132. OK PETRINJA – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem