Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PETRINJA
  Klub: OK PETRINJA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Odgovorna osoba: Anabela Kunert, tajnica - 098 / 959 92 62
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
GRUPA - JUG
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
3. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III 3:0 (25:14,25:12,25:16)
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
7. OK GLINA - OK PETRINJA 0:3 (8:25,19:25,10:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
3. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
10. OK PETRINJA - 0 -
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. OK DINAMO II - OK PETRINJA 3:2 (25:20,23:25,25:13,21:25,15:11)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Mila Erak     delegat: Marijan Duka
 
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
17. OK PETRINJA - HAOK DUBRAVA 3:2 (19:25,23:25,25:15,25:16,15:4)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Rifet Sedić
 
6. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
24. OK PETRINJA - HAOK MLADOST III 2:3 (25:12,24:26,25:20,20:25,13:15)
1. sudac: Amadea Jozelić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Rifet Sedić
 
7. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. OK DARUVAR - OK PETRINJA 0:3 (16:25,17:25,20:25)
1. sudac: Andrea Strahija     2. sudac: Amadea Jozelić     delegat: Rifet Sedić
 
8. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 0:3 (19:25,14:25,14:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
9. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
35. OK PETRINJA - OK GLINA 3:0 (25:17,25:21,25:23)
1. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić        
 
10. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
38. 0 - OK PETRINJA -
11. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
44. OK PETRINJA - OK DINAMO II termin nije određen
12. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
45. HAOK DUBRAVA - OK PETRINJA termin nije određen
13. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
52. HAOK MLADOST III - OK PETRINJA termin nije određen
14. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
54. OK PETRINJA - OK DARUVAR termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 19. prosinca 2018., 1,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem