Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PETRINJA
  Klub: OK PETRINJA
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Anabela Kunert, tajnica - 098 / 959 92 62
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
3. OK PETRINJA – ŽOK IVANEC 3:2 (25:21,21:25,18:25,25:19,15:7)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Sara Culjaga     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Ivana Matković                
 
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
11. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:1 (25:22,25:19,21:25,25:16)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Sara Culjaga     zapisničar: Anabela Kunert
 
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
14. OK PETRINJA – OK SISAK 3:0 (25:17,29:27,25:17)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Sara Culjaga     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Stela Pavičić                
 
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
24. ŽOK KAŠTEL – OK PETRINJA 3:0 (25:14,27:25,25:23)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Martina Novak        
 
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. OK PETRINJA – HOK GORICA 1:3 (23:25,22:25,25:19,24:26)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Ana Marija Radošević     zapisničar: Anabela Kunert
 
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
36. OK PETRINJA – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,19:25,13:25)   video-prijenos
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Patricia Bakonji                
 
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
38. OK MEDVEŠČAK – OK PETRINJA 2:3 (25:22,20:25,25:18,17:25,11:15)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Tea Marušić     zapisničar: Nika Novak-Stanko
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. OK PETRINJA – OK DINAMO II 1:3 (19:25,25:22,16:25,22:25)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Klara Perković
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
51. ŽOK VRBOVEC – OK PETRINJA 3:2 (23:25,25:16,16:25,25:20,15:9)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. HAOK MLADOST III – OK PETRINJA 2:3 (23:25,25:22,15:25,25:15,11:15)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Paula Krmpotić
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
64. OK VELIKA GORICA – OK PETRINJA 1:3 (25:16,26:28,18:25,20:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Nika Novak-Stanko
 
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
69. ŽOK IVANEC – OK PETRINJA 3:0 (25:15,25:14,25:12)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
77. OK OLIMPIK II – OK PETRINJA 3:2 (25:21,19:25,21:25,26:24,15:13)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Melani Galić                
 
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
80. OK SISAK – OK PETRINJA 0:3 (15:25,22:25,18:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Lucija Lamza                
 
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
90. OK PETRINJA – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:16,25:22,25:19)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Anabela Kunert                
 
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. HOK GORICA – OK PETRINJA 3:2 (25:14,22:25,17:25,25:17,15:9)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Petra Vizner
 
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
102. HAOK ZAGREB – OK PETRINJA 3:0 (25:9,25:13,25:9)   video-prijenos
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Alka Bešker                
 
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
104. OK PETRINJA – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:21,25:18,25:17)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Ana Marija Radošević     zapisničar: Anabela Kunert
 
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
113. OK DINAMO II – OK PETRINJA 3:0 (25:17,25:15,25:23)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Nika Novak-Stanko
 
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
117. OK PETRINJA – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:16,24:26,20:25,23:25)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Ana Marija Radošević     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Laura Kristić                
 
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
124. OK PETRINJA – HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:20,23:25,29:27)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Stela Pavičić     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Anabela Kunert                
 
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
130. OK PETRINJA – OK VELIKA GORICA 3:2 (25:22,25:20,22:25,27:29,17:15)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Antonio Pavičić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem