Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK NOVA GRADIŠKA
Klub: ŽOK NOVA GRADIŠKA
Dvorana: Dvorana Elektro-tehničke škole
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Damir Runjaš
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Lana Engerini tehničar
2 Helena Matanović primač
3 Iva Papac primač
5 Lucija Kovač srednji bloker
6 Aurora Papac srednji bloker
7 Blaška Papac primač
8 Leona Pavić libero
9 Kristina Zrin srednji bloker
10 Lucija Dautović tehničar
11 Antonija Čeliković dijagonala
12 Helena Miler srednji bloker
13 Miriam Balunović libero
14 Anja Kovačević
15 Sara Dakić
16 Lucija Dakić primač
Trener: Damir Runjaš
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:23,25:14,24:26,25:20)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Marin Šutalo                
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 3:1 (25:14,23:25,25:19,26:24)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Marina Valentić     elektronički zapisničar: Helena Šimunović        
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ivona Majer     elektronički zapisničar: Matea Trampus        
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA 3:1 (25:22,26:28,25:18,25:13)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Marina Valentić        
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK DRENOVA 3:0 (25:19,25:15,25:22)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Marina Valentić     elektronički zapisničar: Filip Valentić        
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:14,25:21,25:16)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Stipe Belić     elektronički zapisničar: Marko Surać        
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:2 (25:17,21:25,16:25,25:13,15:11)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Marina Valentić        
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:12,25:15,25:23)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zdravko Hranić
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:20,27:29,25:17,25:18)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Anamaria Rodin     elektronički zapisničar: Valentina Maretić        
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 2:3 (28:26,25:22,8:25,12:25,7:15)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Helena Šimunović        
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:17,11:25,10:25,13:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Dajana Miškulin     delegat: Miroslav Medač
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. ŽOK DRENOVA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (23:25,18:25,12:25)
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Čedomir Maksimovski
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
46. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR 3:0 (25:23,26:24,25:18)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marina Valentić     elektronički zapisničar: Helena Šimunović        
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2019.)
51. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (21:25,25:23,18:25,20:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Željko Grgas     delegat: Vinko Dobrić
elektronički zapisničar: Martina Josić                
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
55. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DINAMO 3:1 (19:25,25:23,25:21,25:19)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
1. granični sudac: Filip Valentić     2. granični sudac: Marina Valentić     elektronički zapisničar: Helena Šimunović
 
3. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
1. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:18,22:25,23:25,25:16,15:10)
2. kolo
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR 3:0 (25:23,26:24,25:18)
3. kolo
5. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:20,27:29,25:17,25:18)
4. kolo
7. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 2:3 (28:26,25:22,8:25,12:25,7:15)
5. kolo
9. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:14,25:21,25:16)
6. kolo
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 3:1 (25:14,23:25,25:19,26:24)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. OK SPLIT - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:13,25:18)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Marko Dubravčić     elektronički zapisničar: Valentina Maretić
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
59. ŽOK NOVA GRADIŠKA - ŽOK OSIJEK 0:3 (16:25,25:27,24:26)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
1. granični sudac: Marina Valentić     2. granični sudac: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Luka Vidošić
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. OK ZADAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:20,25:21,25:23)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Nenad Čotrić
1. granični sudac: Stipe Belić     2. granični sudac: Mladenka Vrkić     elektronički zapisničar: Marko Surać
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
64. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR 1:3 (22:25,25:22,15:25,12:25)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ivan Petrušić
1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Marina Valentić
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK SPLIT 0:3 (21:25,20:25,14:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Filip Valentić     elektronički zapisničar: Luka Vidošić
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. ŽOK OSIJEK - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:18,25:5,25:15)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Zamaklar
1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Matea Trampus     elektronički zapisničar: Tihana Rakin
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 26. lipnja 2019., 15,05
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem