Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK POREČ
Klub: OK POREČ
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Emina Zahirović, 091 918 6052
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Nika Levak
Lea Banko
Iva Nikačević
Nataša Miletić
Rebecca Scoria
Lara Aničić
1 Sara Vranjanin
2 Antonieta Brajković
3 Lucija Duka
5 Petra Mažar
7 Mendi Ipša
9 Lena Burilo primač
11 Nika Todorović tehničar
13 Larisa Pauletić
Trener: Miodrag Stojaković
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
5. OK ZADAR - OK POREČ 3:1 (21:25,25:16,25:22,25:19)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Tajana Maričić     1. granični sudac: Ivan Hrabrov     2. granični sudac: Mladenka Vrkić
elektronički zapisničar: Marko Surać                
 
DOIGRAVANJE ZA POPUNU SUPERLIGE - seniorke
1. kolo
  1. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
1. OK POREČ - OK ZADAR 2:3 (14:25,25:21,15:25,25:22,14:16)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Zdravko Hranić
 
  2. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
2. OK ZADAR - OK POREČ 1:3 (25:22,22:25,20:25,24:26)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Zdravko Hranić
 
  3. utakmica (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
3. OK POREČ - OK ZADAR 3:2 (25:15,26:24,14:25,23:25,15:11)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Zdravko Hranić
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Ivan Niessner
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
8. HAOK MLADOST - OK POREČ 3:0 (25:18,25:16,25:12)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Marijan Duka
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK POREČ - OK KAŠTELA 1:3 (23:25,25:23,7:25,19:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Davorka Bošković     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Branko Jovović
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
16. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 1:3 (14:25,25:22,13:25,21:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Roland Ferenčić
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
18. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 1:3 (25:22,24:26,18:25,18:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Rajko Marinović
elektronički zapisničar: Sanda Žaja                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
23. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:1 (22:25,25:14,25:13,25:19)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Roland Ferenčić
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
27. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:16,25:18,25:18)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Vedran Juravić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Filip Sršen     2. granični sudac: Deni Pivac
elektronički zapisničar: Marija Jakovac                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Dora Barišić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Ana Pavičić                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
36. OK POREČ - HAOK MLADOST 0:3 (20:25,17:25,16:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Monika Marušić     1. granični sudac: Branko Jovović     2. granični sudac: Filip Veznaver
elektronički zapisničar: Suzana Štifanić                
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (12:25,25:20,25:6,25:16)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Rajko Marinović
elektronički zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:11,25:20,25:14)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dravko Stipaničev
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
46. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (11:25,17:25,21:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Roland Ferenčić
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
51. OK OLIMPIK - OK POREČ 1:3 (17:25,21:25,25:16,28:30)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zdravko Hranić
1. granični sudac: Ivana Pjevač     2. granični sudac: Branimir Kompes     elektronički zapisničar: Maja Bibić
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
55. OK POREČ - OK BRDA 0:3 (13:25,21:25,18:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Roland Ferenčić
 
2. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
2. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 1:3 (25:22,24:26,18:25,18:25)
2. kolo
3. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:16,25:18,25:18)
3. kolo
6. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
4. kolo
8. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (11:25,17:25,21:25)
5. kolo
9. OK POREČ - OK BRDA 0:3 (13:25,21:25,18:25)
6. kolo
12. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:13,25:15,25:12)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
1. granični sudac: Matea Tomić     2. granični sudac: Gorana Stojanović     elektronički zapisničar: Andrea Astaloš
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
71. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 3:1 (28:26,26:24,15:25,27:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Slavko Poropat
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
73. OK POREČ - OK BRDA 0:3 (15:25,11:25,16:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Roland Ferenčić
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
75. OK BRDA - OK POREČ 3:0 (25:18,25:17,25:16)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Drago Peslać
1. granični sudac: Marko Šimac     2. granični sudac: Marko Dubravčić     elektronički zapisničar: Joško Perajica
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
77. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (13:25,25:22,28:30,21:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Roland Ferenčić
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
79. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:23,25:20,24:26,25:19)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Ivan Delić
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Anamaria Rodin     elektronički zapisničar: Mario Kozlica
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. svibnja 2019., 13,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem