Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK POREČ
Klub: OK POREČ
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Emina Zahirović, 091 918 6052
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Nika Levak
Lea Banko
Iva Nikačević
Nataša Miletić
Rebecca Scoria
Lara Aničić
1 Sara Vranjanin
2 Antonieta Brajković
3 Lucija Duka
5 Petra Mažar
7 Mendi Ipša
9 Lena Burilo primač
11 Nika Todorović tehničar
13 Larisa Pauletić
Trener: Miodrag Stojaković
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
8. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POREČ 1:3 (28:26,22:25,13:25,16:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Marin Šutalo     2. granični sudac: Ivona Majer
 
2. kolo
10. OK POREČ - OK KAŠTELA srijeda, 19. veljače 2020. u 7,00
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 0:3 (17:25,14:25,15:25)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Ivan Niessner
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Lara Rovis     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SPLIT - OK POREČ 2:3 (21:25,22:25,25:15,25:18,14:16)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Filip Sršen
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
10. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (17:25,21:25,15:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Davorka Bošković
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK BRDA - OK POREČ 3:1 (24:26,25:23,25:16,25:11)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Deni Pivac
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK POREČ - OK OLIMPIK 3:0 (25:16,25:20,25:9)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Monica Marušić     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
24. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (31:29,25:22,25:19)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Nataša Todorić Rex
zapisničar: Elena Mujakić     1. granični sudac: Abdel Zolota     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 3:0 (25:17,25:13,28:26)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:2 (25:21,22:25,23:25,25:20,18:16)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Nataša Todorić Rex
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
35. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Miroslav Medač
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Abdel Zolota     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:11,25:18,25:14)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Barbara Bogdanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
44. OK POREČ - OK BRDA 1:3 (16:25,25:21,23:25,23:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
45. OK OLIMPIK - OK POREČ 3:2 (20:25,20:25,25:22,25:23,15:8)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Viktorija Knezović     2. granični sudac: Tea Marušić
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
52. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (25:23,22:25,25:20,25:14)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. siječnja 2020., 21,53
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem