Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ENNA VUKOVAR
Klub: ŽOK ENNA VUKOVAR
Dvorana: OŠ D. Tadijanović - Vukovar
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Saša Banovek
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Angela Mujan primač
2 Maja Pejaković dijagonala
3 Jelena Ćirić dijagonala
5 Vanja Vučković tehničar
6 Ines Nikšić primač
7 Marijeta Majer tehničar
8 Ida Polak primač
9 Jelena Derić libero
10 Dunja Novalić primač
11 Katarina Bilić srednji bloker
12 Aleksandra Savić dijagonala
13 Karolina Kovač tehničar
14 Marta Lukić srednji bloker
15 Barbara Kelava srednji bloker
Trener: Ivana Džamarija
Pomoćnik trenera: Saša Banovak
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:23,25:14,24:26,25:20)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Marin Šutalo                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
12. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT 3:1 (25:19,25:17,24:26,25:19)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Marin Šutalo                
 
POLUFINALE
  1. utakmica
14. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:11,25:10)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
  2. utakmica
16. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,24:26,17:25,21:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Zvonimir Tomić                
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
2. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Ivan Niessner
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (17:25,27:25,15:25,25:15,9:15)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Matea Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Zvonimir Tomić                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:19,17:25,20:25,25:22,11:15)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Jelena Grgurević     1. granični sudac: Mario Kozlica     2. granični sudac: Marko Dubravčić
elektronički zapisničar: Ante Jukić                
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK 0:3 (24:26,24:26,23:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Vlatko Rakin     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Zvonimir Tomić                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
20. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:22,25:21,25:19)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Mario Kozlica
elektronički zapisničar: Frane Peslać                
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,27:25,25:17)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marija Jakovac     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Frane Peslać
elektronički zapisničar: Joško Perajica                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST 1:3 (25:18,15:25,13:25,19:25)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Zvonimir Tomić                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
30. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Dora Barišić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Ana Pavičić                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:13,25:16,25:12)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
39. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:16,25:22)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Marin Šutalo                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
42. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:18,25:20,25:19)
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Boris Vurušić     delegat: Marijan Duka
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
48. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:0 (25:19,25:18,25:21)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julija Šaravanja
elektronički zapisničar: Andrea Astaloš                
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK KAŠTELA 1:3 (18:25,21:25,25:22,13:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Matea Tomić     elektronički zapisničar: Andrea Astaloš
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
56. HAOK MLADOST - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,25:19,25:17)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Marijan Duka
 
2. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:0 (25:19,25:18,25:21)
2. kolo
4. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:16,25:22)
3. kolo
6. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,14:25,17:25)
4. kolo
7. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:22,25:21,25:19)
5. kolo
10. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 2:3 (25:21,17:25,20:25,25:22,11:15)
6. kolo
12. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:1 (25:20,25:27,26:24,25:23)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
69. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ 3:0 (25:13,25:15,25:12)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
1. granični sudac: Matea Tomić     2. granični sudac: Gorana Stojanović     elektronički zapisničar: Andrea Astaloš
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
72. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,23:25,24:26)
1. sudac: Vedran Juravić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Drago Peslać
1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Karla Magzan     elektronički zapisničar: Ivana Kamenjarin
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
74. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:14,25:13)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Zoran Prodanović
1. granični sudac: Matea Tomić     2. granični sudac: Luka Suman     elektronički zapisničar: Marin Šutalo
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
76. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:20,25:11,25:10)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ivan Delić
1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Ivan Jukić     elektronički zapisničar: Ante Jukić
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
77. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR 1:3 (13:25,25:22,28:30,21:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Roland Ferenčić
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
80. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA 3:1 (25:15,21:25,25:12,25:19)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zoran Prodanović
1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Vlatka Jerbić     elektronički zapisničar: Ana Pavičić
 
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
4. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:17,25:15,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dravko Stipaničev
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (15:25,20:25,26:24,20:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Vlatka Jerbić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 20. svibnja 2019., 13,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem