Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KAŠTELA
Klub: ŽOK RIBOLA KAŠTELA
Borilište: GD Kaštela
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Mirjana Milić, 098/9897780
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
6. OK KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 2:3 (23:25,25:13,22:25,25:23,13:15)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Mario Babić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Ante Penga
 
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
8. OK SPLIT – OK KAŠTELA 3:2 (25:19,19:25,19:25,25:18,15:11)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Deni Pivac
 
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
17. OK KAŠTELA – OK KARLOVAC 1:3 (19:25,15:25,25:19,20:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Marin Puizina     2. granični sudac: Lorena Jalić
 
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
21. OK VELI VRH – OK KAŠTELA 0:3 (21:25,24:26,23:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
28. OK KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (22:25,19:25,21:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Deni Pivac
 
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
34. OK MARINA KAŠTELA – OK KAŠTELA 3:0 (25:22,25:23,25:21)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Marta Belas
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Mara Ruščić        
 
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
39. OK KAŠTELA – OK BRDA 3:1 (27:25,25:13,22:25,25:13)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Karla Čerkez     2. granični sudac: Anđela Kavelj        
 
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
47. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,12:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
50. OK KAŠTELA – OK DINAMO 2:3 (25:27,20:25,25:19,27:25,8:15)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Mara Olujić
1. granični sudac: Ivana Knez     2. granični sudac: Marta Belas        
 
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
60. ŽOK OSIJEK – OK KAŠTELA 1:3 (25:18,14:25,17:25,8:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Dora Ivanić
1. granični sudac: Andrea Astaloš     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:19,25:14,25:27,25:19)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Lorena Jalić     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
72. HAOK RIJEKA CO – OK KAŠTELA 3:0 (25:22,25:19,25:20)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Dravko Stipaničev
 
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
74. OK KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:21,25:16,25:21)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Karla Čerkez     1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
83. OK KARLOVAC – OK KAŠTELA 3:1 (19:25,25:19,25:10,25:11)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin        
 
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
87. OK KAŠTELA – OK VELI VRH 3:1 (25:16,25:20,8:25,26:24)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Ivana Knez
1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
94. HAOK MLADOST – OK KAŠTELA 3:0 (25:17,25:7,25:13)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zdravko Hranić
 
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
100. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,12:25,16:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić        
 
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
105. OK BRDA – OK KAŠTELA 0:3 (26:28,20:25,22:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Petra Peslać        
 
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
113. OK KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:18,25:21,25:22)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marta Belas
 
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
116. OK DINAMO – OK KAŠTELA 3:1 (25:19,23:25,25:23,25:16)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
126. OK KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:22,25:10)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Marin Maganić     zapisničar: Ivana Magzan-Perić
1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Kristina Karanušić        
 
22. kolo (30. ožujka 2022.)
127. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK KAŠTELA 1:3 (20:25,25:15,27:29,20:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Luka Suman        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
3. OK ZADAR – OK KAŠTELA 0:3 (22:25,14:25,16:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Sanda Žaja        
 
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
11. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA 0:3 (20:25,21:25,15:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
POLUFINALE (9. veljače 2022.)
13. OK DINAMO – OK KAŠTELA 2:3 (25:21,25:18,20:25,18:25,13:15)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Branimir Kompes
 
FINALE (9. ožujka 2022., 10. ožujka 2022.)
15. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,17:25,18:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Drago Peslać
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem