Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KAŠTELA
Klub: OK KAŠTELA
Dvorana: GD Kaštela
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Mirjana Milić, 098/9897780
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Jelena Ninčević tehničar
2 Nika Stanović primač
3 Ivana Prkačin srednji bloker
4 Milena Aljinović tehničar
5 Marija Ljulj libero
6 Ana Rimac srednji bloker
7 Nikolina Karaula srednji bloker
9 Marina Rodin dijagonala
10 Magdalena Glavina primač
11 Antea Papić primač
12 Ema Kurtović primač
13 Marija Sudar primač
15 Dora Matas libero
16 Ivana Stojan srednji bloker
17 Tina Vatrov primač
18 Anđela Cvijović primač
19 Elena Vukić primač
Trener: Zoran Grgantov
Pomoćnik trenera: Mirjana Milić
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
8. OK BRDA - OK KAŠTELA 0:3 (22:25,20:25,24:26)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Ivan Jukić
elektronički zapisničar: Mario Kozlica                
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
10. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 0:3 (19:25,26:28,13:25)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Željko Vučak
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Matea Trampus     2. granični sudac: Julija Šaravanja
elektronički zapisničar: Tihana Rakin                
 
POLUFINALE
  1. utakmica
13. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:3 (21:25,12:25,25:22,14:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
elektronički zapisničar: Ante Penga                
 
  2. utakmica
15. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (25:15,25:11,25:18)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Tomislav Kramar
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (25:13,25:15,25:23)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zdravko Hranić
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
5. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:19,17:25,21:25)
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Anamaria Rodin
elektronički zapisničar: Jelena Grgurević                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
9. OK POREČ - OK KAŠTELA 1:3 (23:25,25:23,7:25,19:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Davorka Bošković     1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Branko Jovović
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
13. OK KAŠTELA - OK BRDA 2:3 (25:23,17:25,19:25,25:22,9:15)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marin Sladić
elektronički zapisničar: Anamaria Rodin                
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:21,27:25,25:17)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Marija Jakovac     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Frane Peslać
elektronički zapisničar: Joško Perajica                
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK KAŠTELA 0:3 (23:25,12:25,15:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Frane Peslać     2. granični sudac: Sanda Žaja
elektronički zapisničar: Nikolina Kolak                
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
29. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (26:24,24:26,18:25,25:23,8:15)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
elektronički zapisničar: Ivan Jukić                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
33. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (24:26,25:21,25:14,21:25,15:10)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Marijan Duka
1. granični sudac: Alka Bešker     2. granični sudac: Ana Ivanković     elektronički zapisničar: Luka Humski
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
37. OK KAŠTELA - OK POREČ 3:1 (12:25,25:20,25:6,25:16)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Nikolina Kolak     2. granični sudac: Rajko Marinović
elektronički zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. OK BRDA - OK KAŠTELA 0:3 (15:25,22:25,20:25)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Dragica Pivac     2. granični sudac: Filip Sršen
elektronički zapisničar: Sanda Žaja                
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,17:25,25:15,25:19)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Karla Magzan
elektronički zapisničar: Mario Kozlica                
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
49. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK KAŠTELA 1:3 (18:25,21:25,25:22,13:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Matea Tomić     elektronički zapisničar: Andrea Astaloš
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
53. OK KAŠTELA - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:19,25:17,25:20)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marija Jakovac     delegat: Ivan Delić
1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Sanda Žaja     elektronički zapisničar: Deni Pivac
 
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
1. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (25:13,25:15,25:23)
2. kolo
3. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 1:3 (21:25,25:19,17:25,21:25)
3. kolo
5. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
4. kolo
7. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (26:24,24:26,18:25,25:23,8:15)
5. kolo
9. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (24:26,25:21,25:14,21:25,15:10)
6. kolo
11. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,17:25,25:15,25:19)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
58. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA 3:2 (25:19,28:26,15:25,12:25,15:5)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Marijan Duka
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
59. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 2:3 (25:21,12:25,25:20,16:25,10:15)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Karla Magzan
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:19,25:18,19:25,25:20)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Ivan Niessner
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:22,25:13,25:17)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
66. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:0 (25:13,25:21,25:18)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Ivan Jukić     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
67. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:1 (25:16,25:27,25:19,25:18)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Tomislav Kramar
 
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
2. OK KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (26:24,29:27,25:23)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Marija Jakovac     1. granični sudac: Sanda Žaja     2. granični sudac: Mario Kozlica
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
6. ŽOK OSIJEK - OK KAŠTELA 2:3 (17:25,13:25,25:19,26:24,5:15)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Matea Trampus
 
POLUFINALE
  1. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
10. OK KAŠTELA - OK OLIMPIK 3:1 (25:19,26:24,20:25,25:16)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Ivan Jukić     2. granični sudac: Sanda Žaja
 
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
12. OK OLIMPIK - OK KAŠTELA srijeda, 27. ožujka 2019. u 19,15
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 23. ožujka 2019., 17,48
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem