Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK PULA
  Klub: OK PULA
Borilište: Dom sportova - Mate Parlov
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Kontakt osoba: Raul Terlević
 
PRVA LIGA – seniorke
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
1. ŽOK DUBROVNIK – OK PULA 3:0 (25:19,25:18,25:22)
1. sudac: Ante Penga     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK CRATIS VARAŽDIN – OK PULA 1:3 (12:25,25:21,19:25,22:25)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Martina Novak        
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
13. OK ZADAR – OK PULA 0:3 (21:25,16:25,21:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Matea Sertić     1. granični sudac: Stipe Belić     2. granični sudac: Ivana Kovačević
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
19. OK PULA – OK VELIKA GORICA 3:1 (25:23,25:20,16:25,25:20)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Erika Momić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
25. OK OLIMPIK – OK PULA 2:3 (23:25,25:21,25:21,22:25,13:15)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Lana Godler     2. granični sudac: Lara Dervoz        
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
31. OK PULA – ŽOK SINJ 3:0 (25:20,25:23,25:14)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Erika Momić     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
37. OK VELI VRH – OK PULA 3:2 (18:25,22:25,25:20,25:19,15:10)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Abel Zolota     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK PULA – HAOK ZAGREB 3:0 (25:13,25:15,25:12)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. HAOK MLADOST II – OK PULA 3:1 (25:20,25:22,18:25,25:23)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Viktorija Knezović     1. granični sudac: Vita Marić     2. granični sudac: Marta Capan
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK PULA – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:19,25:21,25:21)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak                
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. ŽOK DRENOVA – OK PULA 2:3 (25:13,26:24,15:25,23:25,9:15)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Darija Jurjević     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Helen Vojvodić     2. granični sudac: Nola Pavletić        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
67. OK PULA – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:21,25:22,20:25,18:25,8:15)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dean Poropat
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Magdalena Černjul     2. granični sudac: Abel Zolota
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. OK PULA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:15,25:20,25:22)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac        
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
79. OK PULA – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:20,25:13)
1. sudac: Zoran Ivanković     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Lea Buršić        
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
85. OK VELIKA GORICA – OK PULA 0:3 (15:25,13:25,15:25)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Branimir Kompes
1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Jana Paljak        
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
91. OK PULA – OK OLIMPIK 1:3 (25:21,21:25,17:25,21:25)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Lea Buršić
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
97. ŽOK SINJ – OK PULA 2:3 (26:28,16:25,25:23,25:20,6:15)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Julia Šaravanja     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Luka Mandarić
 
18. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
103. OK PULA – OK VELI VRH 0:3 (16:25,23:25,24:26)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Filip Mikuličić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Erika Momić     2. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac        
 
19. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
109. HAOK ZAGREB – OK PULA 0:3 (21:25,13:25,16:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ana Ivanković     zapisničar: Dinko Maslač
1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Maris Doko        
 
20. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
115. OK PULA – HAOK MLADOST II 2:3 (25:21,18:25,20:25,25:23,10:15)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak     1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Abel Zolota
 
21. kolo (30. ožujka 2024.)
121. ŽOK VINKOVCI – OK PULA 0:3 (19:25,20:25,21:25)
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Antun Odobašić     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Mia Merli     2. granični sudac: Mario Mihaljević        
 
22. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
127. OK PULA – ŽOK DRENOVA 3:1 (25:20,25:15,22:25,25:21)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Petra Ruba Radobuljac     2. granični sudac: Abel Zolota        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
7. OK PULA – OK SPLIT 0:3 (15:25,13:25,24:26)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Magdalena Černjul        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem