Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK RIJEKA CO
Klub: HAOK RIJEKA CO
Dvorane: Dvorana Mladosti , SD Dinko Lukarić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Sanja Dobrota
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Ivona Bakarčić srednji bloker
2 Stella Denona primač
3 Nora Aničić srednji bloker
4 Nikolina Fabris primač
5 Ivana Kesten primač
6 Andrea Koraca primač
8 Lara Juričić primač
9 Tamara Popić tehničar
10 Dorja Sulić primač
12 Mara Štiglić primač
12 Mia Volarić libero
13 Maša Gerdević srednji bloker
14 Anja Žarković primač
15 Lana Francetić primač
16 Valentina Devčić tehničar
16 Tea Pavačić primač
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ – seniorke
1. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
4. ŽOK VINKOVCI – HAOK RIJEKA CO 0:3 (11:25,19:25,19:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt        
 
2. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
12. OK OLIMPIK – HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,13:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Tea Marušić     2. granični sudac: Viktorija Knezović
 
POLUFINALE (10. veljače 2021.)
13. HAOK RIJEKA CO – OK KAŠTELA 3:2 (25:19,26:24,20:25,13:25,15:12)   video-prijenos
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dravko Stipaničev
 
FINALE (10. ožujka 2021., 11. ožujka 2021.)
15. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 1:3 (25:20,19:25,18:25,16:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Elena Mujakić     1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Iva Režić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
1. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 0:3 (18:25,12:25,18:25)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Dravko Stipaničev
 
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
12. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 0:3 (20:25,24:26,18:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Dravko Stipaničev
 
3. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
14. OK BRDA – HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:20,19:25,20:25,22:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
4. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
23. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:2 (17:25,25:19,13:25,25:15,15:10)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
5. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
27. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:19,25:19,25:19)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Milenko Korica
1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
6. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
34. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,16:25,17:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Dravko Stipaničev
 
7. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
40. OK POREČ – HAOK RIJEKA CO 2:3 (27:25,17:25,25:19,15:25,10:15)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dravko Stipaničev
 
8. kolo (14. studenog 2020., 14. studenog 2020.)
45. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK 3:2 (23:25,25:13,25:23,21:25,15:6)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Mihaela Curać
1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Domagoj Badanjak        
 
9. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
53. OK KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:23,25:17,25:13)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
56. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,25:16,22:25,22:25,5:15)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Igor Pihler     zapisničar: Barbara Žunić
1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Ema Govorčin        
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
66. OK OLIMPIK – HAOK RIJEKA CO 0:3 (14:25,16:25,23:25)   video-prijenos
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Krunomil Vedriš
 
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:2 (26:24,18:25,21:25,25:23,15:13)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Andrea Astaloš
1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Milenko Korica        
 
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
78. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:21,25:19,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Aleksandra Lipić     1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Ana Ivanković
 
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
80. HAOK RIJEKA CO – OK BRDA 3:0 (25:17,25:12,27:25)   video-prijenos
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Filip Mikuličić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Iva Režić
 
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
89. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 3:2 (25:12,25:18,23:25,20:25,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Đana Rogulj     1. granični sudac: Petra Peslać     2. granični sudac: Ante Penga
 
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
93. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:14,25:15,25:21)   video-prijenos
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Elena Mujakić     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
17. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
100. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:11,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
106. HAOK RIJEKA CO – OK POREČ 3:0 (25:10,25:21,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     zapisničar: Ana Tomas
1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Mihaela Curać        
 
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
111. ŽOK DUBROVNIK – HAOK RIJEKA CO 1:3 (20:25,25:19,19:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Nikolina Matuško     1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Marina Kušt
 
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
119. HAOK RIJEKA CO – OK KAŠTELA 3:2 (25:17,24:26,22:25,26:24,15:11)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     zapisničar: Ana Tomas
1. granični sudac: Mia Režić     2. granični sudac: Iva Režić        
 
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
122. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:10,25:18,25:18)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Marin Sladić
1. granični sudac: Mara Ruščić     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić        
 
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
132. HAOK RIJEKA CO – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,25:17,18:25,20:25,15:10)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Mihaela Curać
1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Fran Pavlović        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 16. travnja 2021., 15,15
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem