Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
HAOK RIJEKA CO
Klub: HAOK RIJEKA CO
Dvorane: Dvorana Mladosti Rijeka, SD Dinko Lukarić
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Sanja Dobrota
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Ivana Prokopić srednji bloker
Lara Sluga
1 Marta Cvitković
3 Astrid Popić srednji bloker
5 Sara Barać tehničar
6 Barbara Fabulić libero
7 Natalia Tomić primač
8 Marija Vrban tehničar
9 Tea Milosavljević
10 Lea Boban srednji bloker
11 Tamara Popić tehničar
12 Bruna Francetić
13 Anja Žarković primač
14 Ana Mioč
15 Andrea Koraca primač
16 Ivana Ščulac
17 Sara Bačvarova libero
18 Maja Cvijić libero
 
KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (24. listopada 2018.)
3. OK GROBNIČAN - HAOK RIJEKA CO 0:3 (14:25,22:25,10:25)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Miroslav Medač
 
ČETVRTFINALE (7. studenog 2018.)
11. OK ZADAR - HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,14:25,20:25)
1. sudac: Marija Jakovac     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Stipe Belić     1. granični sudac: Rajko Marinović     2. granični sudac: Ivan Hrabrov
elektronički zapisničar: Marko Surać                
 
POLUFINALE
  1. utakmica
14. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:11,25:10)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
  2. utakmica
16. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:19,24:26,17:25,21:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
elektronički zapisničar: Zvonimir Tomić                
 
FINALE
17. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:2 (19:25,25:20,25:22,19:25,15:12)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zdravko Hranić
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
3. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA 3:0 (25:19,25:16,25:14)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Dravko Stipaničev
 
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 2:3 (17:25,27:25,15:25,25:15,9:15)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Matea Tomić     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Mario Lovrić
elektronički zapisničar: Zvonimir Tomić                
 
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,19:25,14:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Miroslav Medač
 
4. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
16. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 1:3 (14:25,25:22,13:25,21:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Roland Ferenčić
 
5. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
17. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
6. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
24. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:13,25:18,25:11)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Čedomir Maksimovski
 
7. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
26. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:19,25:10,25:17)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Marijan Duka
 
8. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
31. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO 1:3 (13:25,22:25,25:21,11:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Filip Sršen     1. granični sudac: Frane Peslać     2. granični sudac: Marko Dubravčić
elektronički zapisničar: Marija Jakovac                
 
9. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
35. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:27,25:13,25:16,25:12)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
10. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
38. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:14,25:18,28:26)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Matija Šulc     1. granični sudac: Petra Vizner     2. granični sudac: Anamarija Kezerić
elektronički zapisničar: Luka Humski                
 
11. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
44. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ 3:0 (25:11,25:20,25:14)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Dravko Stipaničev
 
12. kolo (22. prosinca 2018., 23. prosinca 2018.)
45. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,17:25,25:15,25:19)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Karla Magzan
elektronički zapisničar: Mario Kozlica                
 
13. kolo (19. siječnja 2019., 20. siječnja 2018.)
52. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 0:3 (16:25,20:25,21:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Miroslav Milinović     delegat: Ivan Delić
1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Marko Šimac     elektronički zapisničar: Nikolina Kolak
 
14. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2018.)
54. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 2:3 (22:25,25:21,13:25,25:21,10:15)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Miroslav Medač
 
1. SKUPINA (II. DIO)
1. kolo
2. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 2:3 (22:25,25:21,13:25,25:21,10:15)
2. kolo
4. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:14,25:18,28:26)
3. kolo
5. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:23,21:25,25:15,25:20)
4. kolo
8. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:19,25:10,25:17)
5. kolo
10. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,19:25,14:25)
6. kolo
11. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:21,17:25,25:15,25:19)
7. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
57. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:16,25:13,26:24)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Zdravko Hranić
 
8. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
60. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK 3:0 (25:17,25:14,25:17)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Nataša Todorić-Rex
 
9. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
61. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA 3:1 (25:19,25:18,19:25,25:20)
1. sudac: Miroslav Milinović     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Ivan Niessner
 
10. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
63. OK KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:22,25:13,25:17)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Ivana Kamenjarin
 
11. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
65. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (12:25,21:25,19:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Miroslav Medač
 
12. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
68. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (23:25,25:12,22:25,20:25)
1. sudac: Boris Vurušić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Zdravko Hranić
 
DOIGRAVANJE ZA PRVAKA HRVATSKE
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (13. ožujka 2019., 14. ožujka 2019.)
4. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:17,25:15,25:17)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dravko Stipaničev
 
  2. utakmica (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO 1:3 (15:25,20:25,26:24,20:25)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Vlatka Jerbić
 
POLUFINALE
  1. utakmica (23. ožujka 2019., 24. ožujka 2019.)
9. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:21,25:17,25:20)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Tomislav Kramar
 
  2. utakmica (27. ožujka 2019., 27. ožujka 2019.)
11. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 1:3 (26:24,23:25,22:25,17:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Dravko Stipaničev
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 22. srpnja 2019., 17,45
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem