Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK ŠIBENIK
  Klub: ŽOK ŠIBENIK
Dvorana: SD Baldekin
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Stevo Branković
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
1. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
3. OK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (23:25,15:25,20:25)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Nenad Čotrić
zapisničar: Andrea Sorić                
 
2. kolo (27. listopada 2018., 28. listopada 2018.)
6. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:8,25:9,25:16)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Zoran Kozić
zapisničar: Petra Ivić                
 
3. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
12. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (14:25,20:25,12:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     zapisničar: Rajko Marinović
 
4. kolo (17. studenog 2018., 18. studenog 2018.)
13. OK KAŠTELA II - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (16:25,17:25,17:25)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin                
 
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
20. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (25:19,18:25,12:25,25:21,13:15)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
22. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 1:3 (23:25,10:25,25:11,17:25)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Petra Peslać     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić                
 
7. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
27. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:15,25:18,25:15)
8. kolo (2. veljače 2019., 3. veljače 2019.)
31. ŽOK ŠIBENIK - OK BIBINJE 3:0 (25:9,25:6,25:14)
9. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
34. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (22:25,19:25,13:25)
10. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
40. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA 3:0 (25:13,25:15,25:20)
11. kolo (23. veljače 2019., 24. veljače 2019.)
41. ŽOK ŠIBENIK - OK KAŠTELA II 0:3 (20:25,18:25,24:26)
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
48. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:22,25:18,25:16)
1. sudac: Valentina Maretić     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Deni Pivac                
 
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
50. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III 2:3 (21:25,25:23,25:19,18:25,13:15)
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
55. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:20,26:24,25:22)
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 18. lipnja 2019., 17,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem